HASEGAWA IZAYA
Haraedo

Join the forum, it's quick and easy

Haraedo
Haraedo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Hasegawa Izaya

18.08.23 0:23
HASEGAWA IZAYA
04/04/2010

Miejsce urodzenia
Kioto
Miejsce zamieszkania
Asakura

Grupa
Neutralny
Stanowisko
-
Zawód
Dziennikarz

Kolor włosów
Kruczoczarne
Kolor oczu
Heterochromia; jasnoniebieski i miodowy
Wzrost
175 centymetrów
Waga
58 kilogramów

Znaki szczególne
Wesołek, zachowuje się tak, jakby był wdzięczny Bogom za każdy kolejny dany mu dzień.
Bywa szyderczy, a czasem nawet okrutny w jego docinkach. Co go wyróżnia, to fakt, że w takich sytuacjach nie rzuca mięsem na lewo i prawo.
Nienawidzi przytulania z całego serca. Część kontaktów fizycznych również zalicza jako te odrażające. Sam nie przyzna, ale są pewne wyjątki.
Nie odznacza się przesadną gadatliwością. Ba! Niechętnie rozmawia z kimkolwiek, kto nie przyciągnie jego uwagi dostatecznie.
Obrzydza go widok krwi - nie boi się jej, zwyczaje go brzydzi.
Lekko znerwicowany. Zdarzają mu się z tego powodu nerwobóle (głównie w nocy) oraz czasem noga mu telepie.
Kocha deszcz, mógłby siedzieć na zewnątrz nawet podczas burzy.
Niesamowity pedant. Ze strachu przed pająkami sprząta swoje mieszkanie najczęściej jak się da, aby ewentualnie wciągnąć odkurzaczem nieświadomie jakiegoś szkodnika tuptającego pod szafkami.
Agnostyk z krwi i kości.
Ma swoje hobby oprócz robienia zdjęć, jest nim obserwowanie ludzi.
Codziennie chodzi w golfach, aby ukryć swoją bliznę na szyi po próbie samobójczej.
Posiada trzy kolczyki; w języku, w chrząstce prawego ucha (industrial) oraz standardowy.
Ma dwie pary okularów, jedne z mocniejszymi szkłami w których biega po mieście oraz słabszymi, które nosi w domu.
Posiada tatuaż na karku z datą 27-09-11 - dzień, w którym jego przyjaciel popełnił samobójstwo. Data nie bez powodu została zapisana od tyłu. Hibiki miał bzika na punkcie wojska amerykańskiego, w której w taki sposób zapisywane są daty.
Jest fanem musicali. W jego serduszku szczególne miejsce zajmuje ,,Upiór z Opery".
Kocha koty.
Szalenie interesują go kryminały. Uwielbia słuchać podcastów kryminalnych.
Całkiem nieźle gotuje, jak mu się zachce.



04/04/2016


Kropcia



Kochany Pamiętniczku!


Dziś skończyłem sześć lat. Tak bardzo się cieszę! Szkoda tylko, że mamy i taty w domu nie ma. Ciągle w pracy są. Ale przyszła Pani Sąsiadka Fukui! Zabrała ze sobą mojego przyjaciela Hibiki. Cieszę się, że codziennie do mnie przychodzą i dziś też przyszli. Dostałem oooogroooomny tort i kilka zabawek. Od rodziców dostałem aparat kilka dni wcześniej. Bardzo o nim marzyłem i bardzo się cieszę! Teraz będę mógł zrobić dużo zdjęć naszej Kropci. Kocham tego kota najbardziej na świecie!


\(•◡•) A tu Kropcia!!


21/10/2027

Mam tak bardzo kurwa dość wszystkiego. Nie dość, że Hibiki popełnił samobójstwo, to teraz ja muszę na terapię biegać. Nie mam siły siedzieć tam i słuchać po raz setny, że to nie jest moja wina, że nie mogłem nic zrobić. Mało tego, mam po dziurki w nosie tej gadaniny, że każdemu dookoła byłoby smutno, gdyby moja próba samobójcza się powiodła. Jedna znajoma z klasy mnie nawet wyśmiała, że sobie nos tylko złamałem, bo takim nieudacznikiem jestem. Ja tam swoje wiem i nieudacznikiem nie jestem jak ta wywłoka, która mi do pięt nie dosięga.
Jeszcze ten cholerny psychiatra, którego mi rodzice wybrali w kółko mi przypisuje praktycznie te same leki, tylko nazwy się różnią. Nie jestem głupi, umiem przeczytać skład tych leków. Po jednych wymiotowałem, po drugich miałem jazdy emocjonalne. A, były też takie, po których miałem paskudne koszmary i budziłem się z wrzaskiem. Gdyby nie fakt, że rodzice mnie utrzymują, to już dawno by mnie ten psychiatra nie zobaczył. Niestety, takiego wybrali, bo ich znajomy, bo wysoka renoma. Ta, jasne.
Niesamowicie mi brakuje mojego przyjaciela. Tyle lat go znałem, mogłem mu powiedzieć wszystko co mi na serduchu leżało i teraz co? No nico. Nawet nie mogę się mu zwierzyć z faktu, iż MIAŁEM brata. Podobno. Dalej nie chce mi się w to wierzyć. Ojciec chlapnął przy mnie, że pewnie gdyby ON był obok, to ja bym żadnej głupoty nie zrobił. Ponoć Jirō się nazywał i to jest jedyna informacja, którą od ojca wyciągnąłem. Zapiszę to sobie na przyszłość, choć pewnie o tym zapomnę. No, cóż. Zostałem sam. Kot też mnie niedługo zostawi, w końcu Kropcia to stara baba jest. Zaraz siedemnaście lat będzie miała. Pamiętam, jak mama Hibikiego opowiadała, że przed naszym przyjściem na świat miała kocura, który się nazywał Pimpek i żył jakieś dziewiętnaście lat, bodajże. Koty mogłyby żyć znacznie dłużej.

Ogólnie, to napisałem sobie wiersz, jak byłem pod wpływem (mam nadzieję, że moi rodzice nie dorwą mojego pamiętnika i tego nie zobaczą).  Zachowam go sobie tutaj, na pamiątkę.

,,Depresja XXI wieku"

Kotem chciałoby mi się być
Leżeć cały dzień i tylko tyć
Dlaczego kotem nie mogę być
Wtedy może zachciałoby mi się żyć
OH gdybym tylko kotem był
To może bym się nie zabił

Wiem, że nie jestem poetą i raczej nigdy nie będę.

11/09/2029

Od momentu, gdy jestem na nowych lekach mam niesamowite problemy ze snem. Przestałem chodzić na wszelakie imprezy, nie piję alkoholu. Papierosów również unikam, choć z tym różnie bywa. Staram się pilnować, aby nie stworzyć sobie szalonej mieszanki połączonej z psychotropami. Pomimo tego, że z chęcią odstawiłbym je, nie potrafię. Biorę je codziennie, regularnie wraz z jednym lekiem, który mam brać "doraźnie" gdyby pojawiły się problemy z emocjami. Ten niestety przypadł mi do gustu, aż za bardzo. Nie potrafię już bez niego funkcjonować. Myślałem, że oszaleję, jak mi się te tabletki raz skończyły. Chyba pierwszy raz w życiu szczerze się cieszę, że mam rodziców lekarzy. Bez problemu mogę "pożyczyć" stempelek lekarski, aby sobie receptę wypisać. To takie trudne nie jest. No dobrze, będę szczery ze swoim pamiętnikiem, nie pożyczyłem, tylko sobie przywłaszczyłem, abym mógł sobie wypisywać ten lek w nieskończoność. Czuję się, jakbym się ustawił do końca życia.
Dodatkowym plusem jest to, że nie studiuję w Kioto. Mogę sobie po uczelni biegać do aptek, gdzie mnie nie znają i nie widzieli mnie na oczy ani razu. Nie chciałbym mieć problemów z powodu tak niewinnej rzeczy. Jestem tylko grzecznym ćpunem psychotropowym. Przynajmniej jestem szczęśliwszy!

A, właśnie. Żyj sto lat Hibiki.

14/01/2037

Tak bardzo, bardzo nic mi się nie chce. Mógłbym całe dnie przespać, a w przerwie pooglądać sobie odmóżdżające seriale i wcinać sushi i mochi na zmianę. Wstawanie rano i bieganie do wydawnictwa męczy mnie coraz bardziej z dnia na dzień. Jedyne co mi w miarę poprawia humor, to fakt, że w dzielnicy, którą zamieszkuję jest ładnie. Nigdy nie pomyślałbym, że ja, dziecko miasta będę tak bardzo lgnąć do zieleni. Asakura to naprawdę, piękne miejsce.
Niby fajnie, rodzice mi za mieszkanie jeszcze płacą, mam od nich pomoc finansową. Właściwie, to dla nich nie taki problem. Kota mam kochanego. Szkoda, że Kropci już na świecie nie ma, ale moja Frotka jest również kochana. Za to mój szef? To chodząca tragedia. Nie mówię, że jestem jakimś kozłem ofiarnym w pracy, ale wszystkich potrafi zrównać z ziemią jak ma zły humor. Czasem się zastanawiam czy się nie przebranżowić i nie zostać pisarzem na pełen etat. Powieści bym sobie pisał, siedząc na trawie przed domem z kawą i papierosem. Problem jest taki, że wybić bym się musiał, a z tym może być ciężko.
No nic. Na ten moment pozostaje mi praca, jaką mam oraz szukanie nowych tematów do gazet. Na pewno coś się znajdzie sensacyjnego.




btw kocham Was wszystkich, ale najbardziej Ciebie bracik catblush


Ostatnio zmieniony przez Hasegawa Izaya dnia 19.08.23 14:28, w całości zmieniany 7 razy
Hasegawa Izaya

Seiwa-Genji Enma, Ye Lian, Hasegawa Jirō and Ejiri Carei szaleją za tym postem.

Hasegawa Izaya gardzi postem aż przykro.

Hasegawa Izaya

19.08.23 13:05
Człowiek
HASEGAWA IZAYA

Keiyaku Suru
-
Poziom kontraktu
-


Kondycja

Stan fizyczny
W normie.

Stan psychiczny
W normie.


Umiejętności

• Aktorstwo (średni) - poziom podstawowy -150 PF
• Dedukcja (trudny) - poziom podstawowy -200 PF
• Lingwistyka (łatwy) - angielski, poziom podstawowy -100 PF
• Psychologia (trudny) - poziom średniozaawansowany -500 PF


Wady

PODSTAWOWE
• Lęk (arachnofobia) - poziom ciężki
• Wada wzroku (krótkowzroczność) - poziom znaczący
• Zaburzenia snu - poziom niewielki

DODATKOWE
• Alergia (psia sierść) - poziom znaczący (+150 PF)
• Obsesja (w momencie, gdy ktoś mu się spodoba) -poziom ciężki (+200 PF)
• Uraza (przyjaciel) - poziom znaczący (+150 PF)
• Uzależnienie (lekoman, w głównej mierze bierze psychotropy) - poziom ciężki

W posiadaniu

Mityczne przedmioty
-
Shikigami
-
Technologia
-
Inne
Aparat fotograficzny, długopis i mały notatnik w kratkę, listek psychotropów


Historia zmian

[+] 500 PF na start
[+] 500 PF za dodatkowe wady (2 x wada znacząca, 1x ciężka)
[−] 950 PF - Karta Postaci
[+] 50 PF - postać miesiąca

OBECNA ILOŚĆ PF: 100

Postać sprawdzona przez: Ye Lian.
Hasegawa Izaya
marzec-kwiecień 2038 roku