Nakashima Reina
Haraedo

Join the forum, it's quick and easy

Haraedo
Haraedo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Nakashima Reina

28/2/2024, 17:35
Nakashima Reina
17.02.2016 — 07.06.2035

Miejsce urodzenia
Sāwa
Miejsce zamieszkania
Centrum Fukkatsu

Grupa
Brak
Stanowisko
-
Zawód
Streamer na pełen etat

Kolor włosów
Czarne
Kolor oczu
jasnozielone
Wzrost
168 cm
Waga
54 kg

Znaki szczególne
Reina ma dwie twarze - ta sprzed kamery i ta na żywo. Siedząc na streamach jest kochana do bólu. Poza pracą, wręcz przeciwnie. Nie powstrzymuje się do rzucenia swojej opinii, nieważne jak kontrowersyjna by była. Nie ma obawy, aby komuś ubliżyć czy rzucić przekleństwo. Ta strona wychodzi z niej głównie w otoczeniu bliższych znajomych i rodziny.
Boi się i nie lubi mężczyzn, ale na streamach nie okazuje swojej pogardy wobec ich płci. Wyobraża sobie wtedy, że mówi do kobiet w formie męskiej. Tak jest łatwiej.
Raz streamy prowadzi po angielsku, raz po japońsku. Chce się wbić pod większą publikę aby załapać się na większy profit i szansę na zdobycie nowych współprac.
Tworząc w internecie inspiruje się zagranicznymi twórcami, aby nie tworzyć kolejnego, tego samego odgrzewanego kotleta dobrze znanego w Japonii.
Rzadko wychodzi z domu. Taki piwniczak z niej, który mógłby sobie grać całe życie na komputerze. Jak już wyjdzie - ma przy sobie gaz pieprzowy i nóż motylkowy. Dodatkowo, nie wychodzi bez maseczki na twarzy i czapki na głowie.
Lubi sobie poćwiczyć. Robi to dla utrzymania swojej szczupłej sylwetki.
Będąc dziewczyną siedzącą przed dużą publiką, dobrze wie jaki ma target docelowy. W głównej mierze to faceci. Chcąc zarobić nieco więcej ma swoją osobistą stronkę, gdzie czasem wrzuca swoje pikantniejsze fotki z dostępem za opłatę.
Uwielbia węże. Nawet ma jednego w domu - albinosa, pytona królewskiego. Dba o niego bardziej niż o siebie samą. Nazwała go Geomantys.
Raz na pół roku drastycznie zmienia swój image. Od włosów, po ubrania.
Nie lubi gier typu MOBA. Jest fanem gier FPS. Ubóstwia też gry fabularne z szerokim polem wyborów.
Ma wybujałe ego. Ciężko ją wytrącić z swojej własnej wyidealizowanej wizji samej siebie. Nie ma sobie samej praktycznie nic do zarzucenia.



04.04.2028

Jeju, nigdy nie sądziłam, że mogę być dobra w czymkolwiek. A tu proszę! Wychodzi na to, że całkiem niezła jestem z matmy! Tak, tej obrzydliwej matmy, której nienawidziłam z całego serca, a tu proszę, mam niezłego nosa do liczb! I tak ich dalej nienawidzę. Są nudne... Ale przez to, że jestem dobra z matmy to największy przystojniak w mojej klasie chce brać ode mnie notatki i nawet się umówiliśmy na wspólną naukę u NIEGO. Może nie jestem znów najpiękniejszą dziewczyną, ale i tak! Jak widzę spojrzenia innych bab to aż mi się serducho cieszy. Uwielbiam te zazdrosne i skrzywione buźki.
No, jak tak sobie myślę, to chyba wolałabym być jedną z tych ładniejszych dziewczyn, niż mądra z takiego durnego przedmiotu, którego nigdy w życiu nie użyję po zakończeniu nauki. A przynajmniej chcę tak myśleć! W końcu, skończenie jako kasjerka to nie jest szczyt moich marzeń. Będę kimś więcej niż szarym człowiekiem, to jest pewne jak słońce.
Chciałabym zostać aktorką.

05.11.2032

Odkrycie do czego służy eyeliner  i tusz do rzęs to najlepsza rzecz, która mnie spotkała. Ogólnie, może i nauczycielom się to nie podoba, ale uwielbiam się malować. Od razu bardziej polubiłam swoją twarz. Zaczęłam również ćwiczyć, a to kolejny plus. Może trochę podupadłam na ocenach, ale szczerze? Mam to gdzieś. Na ten moment sam mój atrakcyjny wygląd może mi ugrać życie. Taka na przykład Asuka w mojej klasie - śliczna laska i obok niej kręci się przyszły prawnik z rodziny lekarzy. Trochę jej zazdroszczę, nie powiem, że nie. Będzie mogła sobie siedzieć na dupie - o ile jej facet osiągnie sukces - i nie robić nic. Też bym tak chciała.
Sama mam paru adoratorów, ale żaden z nich nie jest ani wybitnie przystojny, ani wybitnie inteligentny. Chociaż nie, jest jeden informatyk, ale jest nudny jak boże mój i z twarzy taki średni. Niby z informatyki i programowania coś tam jest, ale to nie to samo co jakiś seksowny prawnik.
Może po prostu wyjadę za granicę, o. To też plan. Tam to dopiero bym sobie żyła, jakbym trafiła na jakiegoś miliardera. Najlepiej starego. I bez dzieci. Ha, ha.

07.06.2035

Za-ko-cha-łam-się. Może i to w początkującym muzyku! Może i nie będę miała na start takiego wymarzonego życia jakiego bym chciała, ALE! Boże, on jest taki cudowny. Kochany. Przystojniak. Nic tylko łazi za mną i spełnia moje chore zachcianki i do tego gra ze mną w gry. Czasem się złości, ale to normalne, prawda? W związkach to normalne. Z poprzednim chłopakiem też się kłóciłam, ale to był kompletnie inny poziom. Ja też się na niego złoszczę, ale przynajmniej ręki na niego nie podnoszę. I tak może dostałam raz czy dwa w pysk, ale w zasadzie - nie dziwię mu się. Sama sobie też bym wyjebała, gdybym miała ze sobą do czynienia. Jestem paskudą z charakteru w przeciwieństwie do niego. Ja widzę jak się stara i znam go, wiem, że nie miał zbyt łatwo.
No, cóż. Czasem jest jak jest.
Koleżanki ciągle łażą za mną i się odgrażają, że same mu krzywdę zrobią jak się ode mnie nie odczepi. Ale on się nade mną nie znęca, naprawdę. Jesteśmy razem szczęśliwi.
O, właśnie. Dziś idziemy na jakieś urodziny do jego znajomych.

18.03.2036

Czasem czuję się źle z faktem, że wykorzystuję brata i siedzę mu na chacie. Cały czas. Nawet z domu nie wychodzę. Nie chce mi się, nie mam takiej potrzeby. Zawsze wszystko mogę sobie zamówić pod drzwi i bez obowiązku odebrania widząc się twarzą w twarz z kurierem. Głównie, jeśli chodzi o żarcie. O odbieranie paczek błagam brata. Nie chcę i nie mam siły nigdzie wychodzić. Nie chcę widywać ludzi. Brzydzą mnie.
Od momentu, gdy wylądowałam w szpitalu wydaje mi się, że coś mi się we łbie przekręciło. Sama nie wiem. Mój idealny chłopak okazał się pierdolonym potworem. Sama wiedziałam, że coś tam bierze, ale nie sądziłam, że mi zechce coś dorzucić. Ba, świetnie wiedzieć, że on i jego koledzy fajnie się bawili moim kosztem. Dobrze, że jakaś losowa typiara zadzwoniła na pogotowie. Coś tam słyszałam, że prawie wykitowałam czy tam nawet nie było mnie na świecie parę chwil. Nie wiem sama. Niczego z tego nie pamiętam.
Cóż. Nie mam rodziców nad sobą. Nikogo właściwie, kto miałby parcie, abym dalej kontynuowała jakąkolwiek naukę. Więcej frajdy mam z siedzenia przy komputerze i streamowania. Kasa z tego niezła jest. Ludzie mi wysyłają dobrowolnie siano, a bycie kobietą jest wyłącznie na plus w tym "zawodzie". Baby są zwykle chętniej oglądane z tego co zauważyłam. Jedynie czasem mnie wkurwia to co faceci wypisują na chacie, ale idzie to olać. To też jest moja wina, bo zarabianie na niebieskiej stronie ma swoje minusy. No, nie poleciłabym tego nikomu, ale skoro mam dostać kasę za pokazanie tyłka? Czemu nie. Jeszcze mocną psychikę mam więc i jestem w stanie ogarnąć cały ewentualny hejt, który na mnie spływa.
Trochę śmiesznie w sumie, bo jak myślę, że ktoś miałby w przyszłości zleakować moje nagie foty to nic to nie zmieni, bo już wiszą w sieci.



Ostatnio zmieniony przez Nakashima Reina dnia 28/2/2024, 21:05, w całości zmieniany 1 raz
Nakashima Reina
Nakashima Reina

28/2/2024, 21:01
Senkensha
Nakashima Reina

Keiyaku Suru
-
Poziom kontraktu
0


Kondycja

Stan fizyczny
W normie.

Stan psychiczny
W normie.


Umiejętności

Aktorstwo (średni) - poziom podstawowy (150PF)
Prawo jazdy (łatwy) - poziom podstawowy (100PF)
Zręczność (trudny) - poziom podstawowy (200PF)
Lingwistyka (łatwy) - poziom podstawowy (100PF)
Kłamstwo (średni) - poziom podstawowy (150PF)
Urok (łatwy) - poziom średniozaawansowany (300PF)


Wady

Lęk (niewielki); mężczyźni (wyjątek - rodzina)
Lęk (znaczący); psy
Niski próg bólu (znaczący) (+150PF)
Uraza (ciężki); były chłopak
Uzależnienie (niewielki); marihuana  (+100PF)
Uzależnienie (znaczący); hazard (+150PF)
Urojenia (niewielki) (+100PF)
Obsesja (niewielki); węże (+100PF)


W posiadaniu

Mityczne przedmioty
-
Shikigami
-
Technologia
-
Inne
Gaz pieprzowy, nóż motylkowy


Historia zmian

— [+] 500 PF na start
— [+] 500 PF za dodatkowe wady (3x wada niewielka, 2x wada znacząca)

OBECNA ILOŚĆ PF: 0

Postać sprawdzona przez: Ye Lian.
Nakashima Reina
marzec-kwiecień 2038 roku