Sugiyama Nobuo
Haraedo

Join the forum, it's quick and easy

Haraedo
Haraedo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Sugiyama Nobuo

Pon 1 Kwi - 15:27
Sugiyama Nobuo

Wszystkie misje i wydarzenia, które prowadzę najpierw wstępnie sobie rozpisuję – nakreślam tylko ramy i możliwe ścieżki rozwiązania problemu, ale jestem otwarty na nieszablonowne myślenie graczy, więc dopuszczam do siebie to, że możemy wyjść poza schemat. Chętnie wspomagam się kośćmi, chociaż staram się również dawać różne informacje i podpowiedzi w nawiązaniu do akcji, które podejmuje postać, dlatego bardzo ważna jest dla mnie szczegółowość i dostosowanie się do panujących warunków. Zwracam uwagę na panujące warunki atmosferyczne, porę dnia i wiele innych czynników, które mogą mieć wpływ na postrzeganie niektórych rzeczy.
Preferuję wymienianie krótszych postów, żeby niepotrzebnie nie rozciągać akcji (no chyba, że jest taka potrzeba, ale raczej wolałbym sprawne, rzeczowe opisy). Nie opisuję myśli postaci NPC, bo uważam, że najważniejsze są ich czyny. Wrzucam informacje tylko odnośnie tego, co można wyczytać patrząc na kogoś. Rozległe przemyślenia postaci, retrospekcje i tym podobne interesują mnie tylko wtedy, jeśli przekazują mi jakieś informacje, które mógłbym wykorzystać w dalszym rozwijaniu przygody. ALE, nie chciałbym żeby zostało to zrozumiane jako jakiś hamulec do odgrywania postaci w Wasz ulubiony sposób – jeśli wewnętrzne przemyślenia są integralną częścią bohatera to nic mi do tego. W dłuższych postach wymagam jednak podkreślania znaczących akcji.
Najlepiej wychodzi mi nadzorowanie misji indywidualnych lub prowadzenie zabawy dla mniejszych grup i póki co nie wezmę się za nic większego. Tyle.


Aktualne wydarzenia

misja
nazwa misji

wydarzenie
link do tematu z wydarzeniem

link
link do fabuły

uczestnicy
otagowani uczestnicy



Zakończone wydarzenia

misja
nazwa misji

wydarzenie
link do tematu z wydarzeniem

link
link do fabuły

uczestnicy
otagowani uczestnicy

wynagrodzenie
link do zgłoszenia w aktualizacji ID


Sugiyama Nobuo

Seiwa-Genji Enma, Ye Lian, Ejiri Carei, Arihyoshi Hotaru and Itou Alaesha szaleją za tym postem.

marzec-kwiecień 2038 roku