Layout (kody) - Page 4
Haraedo

Join the forum, it's quick and easy

Haraedo
Haraedo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Warui Shin'ya

Sro 5 Paź - 16:07
First topic message reminder :

Moje Łobuzy.

Wzięłam się za poprawę kodu, ponieważ wynika coraz więcej błędów dla graczy korzystających z Chrome'a.

To będą tylko kosmetyczne poprawy, ale gdybyście mieli jakieś dodatkowe inspiracje bądź prośby - to najlepszy czas na to.

Na pewno modyfikacji ulegną profile (oraz ich podglądy). Wrzuci się gdzieś też jakieś wyróżnienie w związku z grupami. Menu zostanie wrzucone na górę, bo doszły mnie słuchy, że był problem z przestawieniem się. Podkreślę też bardziej na głównej nowe posty, bo są dość niezauważalne. Te rzeczy zakodowałam.

Dodatkowo Hikaru Ren wspomniała, że kursor jest nieczytelny. Dajcie znać co o tym sądzicie, abym miała bieżące info, bo póki co nikt się nie wypowiedział w tej kwestii.

Tyle na chwilę obecną.
Czekam na wasze wytyczne.
Warui Shin'ya

Satō Kisara

Pon 18 Mar - 16:59
Chciałam zwrócić uwagę, że przy każdym przeładowaniu strony rozwija automatycznie menu boczne i menu z multikontami. Sprawdzałam na różnych przeglądarkach i nawet na telefonie - wszędzie to samo. Bardzo to irytuje, bo zwiesza stronę na kilka sekund i forum nie działa płynnie.
Also - dałoby radę przywrócić, by przy kafelku subforum było zaznaczenie i jednocześnie odnośnik do nowego posta w nim? Wcześniej był to taki mały trójkącik biały, teraz zdaje się nie ma nic?

podrywanko



   
   

     WAS IT JUST A DREAM?
   

   

     AM I IN TOO DEEP?
   

Satō Kisara

Warui Shin'ya, Hecate Shirshu Black, Hasegawa Jirō and Yakushimaru Seiya szaleją za tym postem.

Warui Shin'ya

Pon 18 Mar - 17:20
@Satō Kisara Usiądę dziś do tego.

Dzięki za uwagi.


従順な


Warui Shin'ya

Satō Kisara ubóstwia ten post.

Yakushimaru Seiya

Pon 18 Mar - 18:43
Na początek chcę bardzo pochwalić ten layout, bo jest tak zajebisty, że mi aż brakuje słów do tego talentu. Nadal dziwi mnie, że nie projektujesz stron internetowych. Layout (kody) - Page 4 220839121 Mam nadzieję, że odbierzesz sobie za to porządne łupy. ♥
Ja mam tylko takie drobiazgi, które przypadkiem wyhaczyłem. W profilu w linkach napis karta postaci zlewa się z PW bodajże. Ale może to tylko ja i moja Schauma.
Layout (kody) - Page 4 IEKocCs

+ w osiągnięciach jest bardzo jasne tło scrolla. Jeśli to tak umyślnie, to można zignorować, ale w razie czego podsyłam. well
Layout (kody) - Page 4 RsMeuBs
Yakushimaru Seiya

Warui Shin'ya ubóstwia ten post.

Warui Shin'ya

Pon 18 Mar - 18:50
@Yakushimaru Seiya sadface Dziękuję. Chociaż jak widać jeszcze dużo przede mną.

1. Uzupełnij poprawnie cały profil - wtedy wszystkie ramki będą się ze sobą zgrywały. Podobnie ma to miejsce przy wyświetleniu profilu w postach.

2. Nad scrollem przysiądę, bo już wczoraj wyczaiłam. Nie do końca rozumiem dlaczego jest jedynym suwakiem, który nie reaguje na kod, ale coś wymyślę na pewno!

Jestem w trakcie dodawania ikon do subforów, ale to też mozolny temat, bo serwer ma to paskudnie rozpisane i nie da się tego zrobić inaczej niż prowizorką.

+ Ze swoich własnych uwag dodam, że widzę, że nie ma nicku osoby przy "ostatnim poście", co może mylić, gdy widzi się nick autora tematu. Nad tym też się pochylę.

Dziś zapewne wszystko będzie.


従順な


Warui Shin'ya

Ye Lian, Yakushimaru Seiya and Saga-Genji Shizuru szaleją za tym postem.

Saga-Genji Shizuru

Pon 18 Mar - 18:57
Zauważyłam jeszcze taki błąd w tematach w kompendium, które mają spis streści po bokach. serduszko
Layout (kody) - Page 4 NofFUf4


Layout (kody) - Page 4 ZOI1pU1
Saga-Genji Shizuru

Warui Shin'ya ubóstwia ten post.

Warui Shin'ya

Pon 18 Mar - 22:16
Ikony pod subfora już są, podobnie udało mi się ogarnąć problem suwaka.

Jak chodzi o menu rozwijane oraz multikonta - zajmować się tym już będę od jutra. To trochę więcej pracy, jak się okazuje. Choć postaram się z tym rozprawić w miarę możliwości.

Za responsywność tematów w kompendium też zabiorę się jutro. Lub dzisiaj w nocy. serduszko

  1. responsywność tematów w kompendium
  2. nawigacja podręczna
  3. multikonta
  4. autor ostatniej wiadomości w liście tematów


従順な


Warui Shin'ya

Seiwa-Genji Enma, Yakushimaru Seiya and Saga-Genji Shizuru szaleją za tym postem.

Sponsored content
marzec-kwiecień 2038 roku