001 | 低迷 - teimei
Haraedo

Join the forum, it's quick and easy

Haraedo
Haraedo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Haraedo
Haraedo

charakterystyka : -
wiek : -
stanowisko : -
kontrahent : -
ogółem : 3797
fabularne : 140

Character sheet
Umiejętności:
Umiejętności22
AktorstwoAktorstwo
Broń białaBroń biała
Broń miotającaBroń miotająca
Broń palnaBroń palna
CichośćCichość
ChemiaChemia
DedukcjaDedukcja
EgzorcyzmyEgzorcyzmy
GibkośćGibkość
InformatykaInformatyka
InżynieriaInżynieria
KamuflażKamuflaż
KłamstwoKłamstwo
LingwistykaLingwistyka
MedycynaMedycyna
OburęcznośćOburęczność
OgrodnictwoOgrodnictwo
Orientacja przestrzennaOrientacja przestrzenna
ParkourParkour
PercepcjaPercepcja
PerswazjaPerswazja
PływaniePływanie
Prawo jazdyPrawo jazdy
PsychologiaPsychologia
Rozeznanie w środowisku personalnymRozeznanie w środowisku personalnym
Siła fizycznaSiła fizyczna
Siła woliSiła woli
Talent artystycznyTalent artystyczny
TorturowanieTorturowanie
TresuraTresura
TropienieTropienie
UrokUrok
Walka wręczWalka wręcz
Wysoki próg bóluWysoki próg bólu
WytrzymałośćWytrzymałość
ZoologiaZoologia
ZręcznośćZręczność

Defekty:
Defekty001 | 低迷 - teimei Empty
AlergiaAlergia
Brak wykształceniaBrak wykształcenia
BrzydotaBrzydota
ChorowitośćChorowitość
Cykliczne migrenyCykliczne migreny
KalectwoKalectwo
LękLęk
LukaLuka
NaiwnośćNaiwność
Negatywna aura (zwierzęta)Negatywna aura (zwierzęta)
Niski próg bóluNiski próg bólu
ObsesjaObsesja
Słaba koordynacja ruchowaSłaba koordynacja ruchowa
Słaba wolaSłaba wola
UrazaUraza
UrojeniaUrojenia
Uszkodzenie aparatu mowyUszkodzenie aparatu mowy
UzależnienieUzależnienie
Wada słuchuWada słuchu
Wada powonieniaWada powonienia
Wada wzrokuWada wzroku
Zaburzenia odżywianiaZaburzenia odżywiania
Zaburzenia agresywneZaburzenia agresywne
Zaburzenia derealizacji i depersonalizacjiZaburzenia derealizacji i depersonalizacji
Zaburzenia odżywianiaZaburzenia odżywiania
Zaburzenia pamięciZaburzenia pamięci
Zaburzenia snuZaburzenia snu
Zła sławaZła sława
https://haraedo.forumpolish.com
21022023
Cooties/Cas...
Sasayaku
Haraedo
sasayaku.jp
ささやく

szept prawdy


低迷 - teimei

#1 RE: 低迷 - teimei

001 | 低迷 - teimei Rf0NebZ

@SASAYAKU

administrator

posty: 20391
21/02/2037 00:04

Badania donoszą, że coraz więcej osób skarży się na męczące koszmary. Informacji nie ma za wiele, większość źródeł pochodzi od okolicznych lekarzy, narzekających na nawał pracy. Co się, u licha, dzieje? Czy ktoś z Was miał do czynienia z podobną sytuacją? Moja koleżanka, K., zadzwoniła do mnie ostatnio o trzeciej w nocy, roztrzęsiona i zapłakana. Nie mogłyśmy dojść do porozumienia tak długo aż wreszcie wydukała: "Bogowie, on cały czas na mnie patrzy..." Następnego dnia spotkałyśmy się w drodze na uniwersytet. Tylko postukała się w czoło, gdy wspomniałam o tym zdarzeniu. Uznała, że oszalałam, ale przecież historia połączeń nie kłamie, nie?



01/03/2037 15:17

Cześć!
Dostałam ciekawą wiadomość od użytkownika o nicku @Wa_san11. Twierdzi, że to tylko pogłoski, bo informację otrzymał od średnio zaufanego kolegi, ale podobno w Nanashi zauważono jakieś dziwne "pogodowe anomalie". Gdyby nie miało to miejsca w slumsach, pewnie sama przejechałabym się, żeby zweryfikować fakty. Ale może ktoś z Was przechodził przez tę dzielnicę, mieszka blisko albo nawet w jej obrębach? Naprawdę przy minus trzech stopniach nieprzerwanie pada deszcz zamiast śniegu?


02/03/2037 12:00

Uhhh... ciarki mnie przechodzą na samą myśl o Kinigami, chociaż co roku jeżdżę przez las do rodziny w Sawie. Niby zawsze czułam niepokój, ale teraz jest jeszcze gorzej. Słyszeliście o klątwie? Mój kuzyn mieszka na obrzeżach miasta, całkiem niedaleko linii granicznej. Mówi, że noce są okropne. Jakaś taka nienaturalna cisza wszędzie, jakby drzewa się zatrzymały, a zwierzynę wypłoszyło. Nie chce mi się wierzyć, by coś takiego miało miejsce, ale z drugiej strony... kto wie czy Wiedźma Kinigami rzeczywiście nie postanowiła rzucić uroku, by nikt już nie zaglądał na jej tereny? Co o tym sądzicie?


06/03/2037 13:38

Czy tylko mnie się wydaje, że noce są coraz dłuższe? Wprawdzie wiem, że mamy zimę i dla samej zasady słońce prędko zachodzi, ale bądźmy szczerzy: to już lekka przesada. Mamy marzec! Lada moment obchody Hanami, a przecież nikt nie będzie podziwiał kwiatów po ciemku. Zaczęłam zresztą szperać. Powiem Wam, że z niektórych źródeł wynika, że dzień skrócił się w styczniu o dobre dwie godziny w porównaniu do normalnego cyklu. Ktoś z Was wie coś więcej na ten temat? I swoją drogą... ma ktoś jakiś update wiadomości co do tych dziwnych szeptów z parku centralnego? Jakby nie patrzeć, tam najlepiej ogląda się kwitnienie wiśni...





Ostatnio zmieniony przez Haraedo dnia Wto 21 Lut - 3:31, w całości zmieniany 8 razy

Saga-Genji Hayate, Ejiri Carei, Yakushimaru Seiga, Kurō Satō, Chaisiri Ajzel and Satō Kisara szaleją za tym postem.

Share this post on:reddit

Comments

Warui Shin'ya
Wto 21 Lut - 2:13Warui Shin'ya
001 | 低迷 - teimei UoFpVCv
@twardy_jak_beton


@twardy_jak_beton lubi to
Hasegawa Jirō
Pon 13 Mar - 0:17Hasegawa Jirō
001 | 低迷 - teimei NyhksOv
@Gruby_Piesek


Hanami to jakieś chabazie na kiju
zacznijcie w końcu pisać o ważnych świętach
w kwietniu są urodziny H A Y A T E

Warui Shin'ya, Saga-Genji Hayate, Yakushimaru Seiga, Kurō Satō and Chaisiri Ajzel szaleją za tym postem.

Chaisiri Ajzel
Pon 13 Mar - 0:56Chaisiri Ajzel
001 | 低迷 - teimei Ugs12si
@piwo_to_moje_paliwo


Ale że co ludzie z nanashi niby Internetu nie mają??? Nawala deszcz i tyle, a w sensacji szukacie  001 | 低迷 - teimei 1560040683

Warui Shin'ya, Hasegawa Jirō, Saga-Genji Hayate, Yakushimaru Seiga and Kurō Satō szaleją za tym postem.

Saga-Genji Hayate
Pon 13 Mar - 1:42Saga-Genji Hayate
001 | 低迷 - teimei SwuSfsc
@Ōkami-Genji


Były szepty, nie ma szeptów. Jakieś dzieciaki pewnie robiły sobie żarty i się im znudziło, wielkie halo.

@Gruby_Piesek słyszałem plotkę, że coś się będzie działo w miejscu, w którym mieszkał. Ale to wiesz, p l o t k i. Jak ten bezsens, że biedna kobiecina z Kinigami rzuca klątwy na las.

Warui Shin'ya, Hasegawa Jirō, Yakushimaru Seiga and Kurō Satō szaleją za tym postem.

Yakushimaru Seiga
Pon 13 Mar - 2:22Yakushimaru Seiga
001 | 低迷 - teimei 8zK5Vka
@emeryt


ciekawe czy miasto w ogóle pomorze w usuwaniu strat i szkud!!11 Pierdolić ten rząd to potrafi obywateli nicx wiecej

Warui Shin'ya, Hasegawa Jirō, Akiyama Toshiko, Seiwa-Genji Rainer and Chaisiri Ajzel szaleją za tym postem.

Chaisiri Ajzel
Pon 13 Mar - 2:37Chaisiri Ajzel
001 | 低迷 - teimei Ugs12si
@piwo_to_moje_paliwo


@emeryt dokładnie co pan mówi!!! Jebać psiarskie i instytucje państwowe, nawet grosza pomocy nie dadzą!!!

Akiyama Toshiko, Seiwa-Genji Rainer and Yakushimaru Seiga szaleją za tym postem.

Hasegawa Jirō
Pon 13 Mar - 2:42Hasegawa Jirō
001 | 低迷 - teimei NyhksOv
@gruby_piesek


[ komentarz usunięty przez moderatora ]

Warui Shin'ya, Seiwa-Genji Rainer, Yakushimaru Seiga and Chaisiri Ajzel szaleją za tym postem.

Chaisiri Ajzel
Pon 13 Mar - 2:53Chaisiri Ajzel
001 | 低迷 - teimei Ugs12si
@piwo_to_moje_paliwo


[ komentarz usunięty przez moderatora ]

Hasegawa Jirō, Seiwa-Genji Rainer and Yakushimaru Seiga szaleją za tym postem.

Chaisiri Ajzel
Pon 13 Mar - 2:56Chaisiri Ajzel
001 | 低迷 - teimei 0nXTMOq
@itakwolęwóde


IP zablokujcie jakżeście tacy sprytni!!!

Yakushimaru Seiga ubóstwia ten post.

Yakushimaru Seiga
Pon 13 Mar - 2:57Yakushimaru Seiga
001 | 低迷 - teimei 4nfWca9
@Były_strażak


@piwo_to_moje_paliwo @emeryt a wam to już w ogóle odbiło? Robia co moga! To ten plebs z nanashi ściągaa tylko problemy. Miasto powinno oddzielic ich calkowicie i odciac od reszty dzielnic! Te koszmary ti też pewnie ich wina. #uwolnicfukkatsuodnanashi

Warui Shin'ya ubóstwia ten post.

Hasegawa Jirō, Akiyama Toshiko and Chaisiri Ajzel weszli na wyżyny pogardy dla posta.

Himura Akira
Pon 13 Mar - 3:03Himura Akira
001 | 低迷 - teimei X5uPwbp
@mistress


Zgadzam się z @byly_strazak. Nanashi to wylęgarnia największego syfu. #uwolnicfukkatsuodnanashi

Seiwa-Genji Rainer and Yakushimaru Seiga szaleją za tym postem.

Hasegawa Jirō, Akiyama Toshiko and Chaisiri Ajzel weszli na wyżyny pogardy dla posta.

Akiyama Toshiko
Pon 13 Mar - 3:18Akiyama Toshiko
001 | 低迷 - teimei SXzL9b8
@Chude_Szczenię

od bierdolta sie od nas i naszego Nanashi i od nas. nakurwia deszczem, pozdrawiam ciule
#wolnenanashi

Warui Shin'ya, Hasegawa Jirō, Seiwa-Genji Rainer, Yakushimaru Seiga and Chaisiri Ajzel szaleją za tym postem.

Sponsored content
Permissions in this forum:
Możesz odpowiadać w tematach
marzec-kwiecień 2038 roku