Satō Kisara
Haraedo

Join the forum, it's quick and easy

Haraedo
Haraedo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Satō Kisara

Czw 6 Kwi 2023 - 23:10

RELACJE

minoru  y o s h i d a
Satō Kisara Qh67UvU
If i die, die, die,
will the demons in my head drop dead?

Ciekawość jest pierwszym stopniem do piekła. To właśnie moja ciekawość zaprowadziła mnie do Twojego mieszkania i dopiero ma się okazać, czy poddanie się jej będzie jedną z najlepszych decyzji w moim życiu, czy najgorszą. Niełatwo zrezygnować mi z odczucia młodzieńczej wręcz ekscytacji na samą myśl o kolejnej interakcji z Tobą. Wiesz o tym? Chyba wiesz. Pamiątki, jakie zostawiasz na moim ciele w końcu mówią same za siebie.

🌙


fukai  i c h i g o
Satō Kisara MGn64z0
Were we torn apart by the break of day?
budowa

🌙


satō  k u r ō
Satō Kisara P3mivQJ
I'll forgive and forget before I'm paralysed.
Do I have to keep up the pace to keep you satisfied?

Bracie, braciszku. Jesteś tu gdzieś jeszcze? Wiem, że znów nie przydam Ci się do niczego, ale... chciałbym Cię zobaczyć.

🌙


shirotani  k a n a m e
Satō Kisara Ue0qZHn
Bandaid type of parting of our ways,
once i rip you off my skin i can breathe again today.

Moje kochanie, moje nemesis. Czułość, jaką do Ciebie czułem, nie mogła być, najwyraźniej, wystarczająca. Popełniłeś o dwa błędy za dużo. Tylko czy jeden z nich faktycznie był Twoją zasługą? Nie chcę... w to wierzyć. W każdym razie — to już nieistotne; wraz z Twoją śmiercią pojawiły się dwa sprzeczne uczucia: rozpacz i ulga. Nie jestem pewien, które było silniejsze.

🌙


ye  l i a n
Satō Kisara MbrfSbm
If I bring the fire,
can you keep up with the tempo?

budowa

🌙

Satō Kisara

Warui Shin'ya, Hasegawa Jirō, Minoru Yoshida and Fukai Ichigo szaleją za tym postem.

marzec-kwiecień 2038 roku