Błędy
Haraedo

Join the forum, it's quick and easy

Haraedo
Haraedo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Haraedo

24.07.22 13:39
Błędy na forum

Literówki, zły szyk zdań, błędy ortograficzne i myślowe, rozjazd ramek o dwa piksele i niewyraźna grafika? Jeżeli dostrzeżesz jakieś potknięcie w tekście, wykrzaczy gdzieś grafikę albo wkradnie się chochlik w kodzie - nie będzie lepszego tematu, na wytknięcie tak wielkiej ujmy, jak ten.

Pamiętaj, by dokładnie podać miejsce, aby lokalizacja usterki poszła sprawniej!
Haraedo
Sugiyama Nobuo

13.09.22 23:29
Hej ho, w podręczniku dla nowych graczy nie działa link, który powinien przenosić do grup (przenosi do posta, który nie istnieje). O ten tu:
Błędy KoL0ETF
Giga propsy za ten zabieg, nawet nie wiedziałem, że można stworzyć takie cuda:
Błędy VbmZSpZ

---
Naprawione. I dzięki!
- Warui
Sugiyama Nobuo
Gość
Gość
14.09.22 17:02
Cześć, w KP dla Yūrei, w kodzie coś nie pasuje. Jestem na 99% pewien, że kod dobrze jest skopiowany. Próbowałem usunąć center co tam jest, ale to nic nie dało. Zdjęcie poniżej.

Błędy RIPq6X1

/edit
Jest jeszcze jeden mały problem z ikonkami do zobaczenia KP/profilu/wysłania PW. Są takiego samego koloru jak tło forum/posta, przez co ich w ogóle nie widać (albo są niewidoczne z jakiegoś powodu?) a zgaduje, że to tak nie powinno być.

Błędy NsuFHs0
avatar
Hattori Heizō

14.09.22 19:24
Nana napisał:Cześć, w KP dla Yūrei, w kodzie coś nie pasuje. Jestem na 99% pewien, że kod dobrze jest skopiowany. Próbowałem usunąć center co tam jest, ale to nic nie dało. Zdjęcie poniżej.

Błędy RIPq6X1

Pozwoliłem sobie to naprawić. Problemem było to, że zapisałeś sobie to, co w centerach poza spanami, przez co wyglądało to tak:
Kod:
<span></span> <center>Asakura</center>
Hattori Heizō
Warui Shin'ya

15.09.22 1:26
Nana napisał:/edit
Jest jeszcze jeden mały problem z ikonkami do zobaczenia KP/profilu/wysłania PW. Są takiego samego koloru jak tło forum/posta, przez co ich w ogóle nie widać (albo są niewidoczne z jakiegoś powodu?) a zgaduje, że to tak nie powinno być.

To wina zapisania kodów. Poprawię je na przestrzeni następnych dni (albo tygodni - pewnie ok. dwóch, w zależności od grafiku, jaki dostanę w pracy). Ikonki nie powinny być widoczne przed kliknięciem w avatar. Motyw podglądu (tj. pokazania napisu co to za ikonka) pojawia się właśnie przez źle rozpisane kody.

Te kilka dni trzeba jeszcze przeboleć, ale zajmę się tym najszybciej jak się da!


従順な


Warui Shin'ya
Gość
Gość
15.09.22 13:51
Tu znowu ja!

U Yūrei w kodzie na informator, w Forma Yūrei jest napisane "OPIS WYGLĄDU YŪREI W FORMEI DUCHA." Powinno być w formie, nie formei.

Co do też tego poprzedniego problemu co miałem, że center jest wrzucony w kod, to też w sumie można się chyba pozbyć? Nie ma tego nigdzie indziej, tylko przy miejscu zamieszkania.
avatar
Warui Shin'ya

15.09.22 13:56
Gotowe. Teraz powinno być cacy.


従順な


Warui Shin'ya
Sugiyama Nobuo

20.09.22 19:46
W opisie Yurei wkradł się mały psotnik i kwadratowy nawias zabrał:
Błędy RH20MlM

---
Poprawione. Dzięki za czujność.
- Warui
Sugiyama Nobuo
Sugiyama Nobuo

30.09.22 17:57
Hej, mały błąd znalazłem. Widok w profilu jest taki:
Błędy RxPuzNG

Po kliknięciu na avatar taki:
Błędy C0P3SAp

To wycinek profilu Keita, który ma uzupełnione pole z kartą postaci, ale pod avatarem pokazuje to jako 'uzupełnienie'.
Sugiyama Nobuo
Warui Shin'ya

30.09.22 18:10
Okej, weszłam teraz specjalnie do tematu, gdzie pisał Keita, żeby sprawdzić, ale:

Błędy VHHs2k4

U mnie jest poprawnie.
W jakim temacie to się pojawiło? Bo może jakiś chwilowy błąd, gdzie skrypt nie zaskoczył odpowiednio.


従順な


Warui Shin'ya
Sugiyama Nobuo

30.09.22 18:13
Ten sam post u mnie:
Błędy LPQnW7q
Może to wina przeglądarki? Działam na Chrome.
Sugiyama Nobuo
Warui Shin'ya

30.09.22 18:16
Zaczynam zakładać, że tak.

Na Chrome pojawiają się błędy i nieścisłości cały czas i szczerze mówiąc - nie wiem od czego jest to zależne. Zapisałam sobie na boku, aby na to zerknąć w wolnej chwili, choć nie jestem pewna, na ile mój poziom znajomości kodów się tutaj sprawdzi.

Daj jeszcze znać, czy ikony są źle podpisane też na moim profilu, gdy wszystkie są podane?


従順な


Warui Shin'ya
Sugiyama Nobuo

30.09.22 18:18
Proszę bardzo:
Błędy EzWwnW6
Błędy OGJn8GS
Błędy Ybxyqx8
Błędy HqOYD78
Sugiyama Nobuo

Warui Shin'ya ubóstwia ten post.

Miyazaki Żałość Tsukiko

02.10.22 21:37
Nie jestem pewna, czy to błąd, ale zgłaszam, że od strony edycji profilu nie da rady wpisać sobie swojego discorda. Trzeba to robić przez widok profilu, a wydaje mi się, że nie jest to zbyt intuicyjne, ale może to ja jestem boomerem Błędy 2294985784


Błędy Sfq5ql1
Miyazaki Żałość Tsukiko
Warui Shin'ya

02.10.22 23:22
... że tak zapytam... Chrome?


従順な


Warui Shin'ya
Sponsored content
marzec-kwiecień 2038 roku