Fukai Ichigo
Haraedo

Join the forum, it's quick and easy

Haraedo
Haraedo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Fukai Ichigo

Czw 20 Kwi - 12:07
FUKAI ICHIGO
01.05.2005 - 30.03.2030

Miejsce urodzenia
FUKKATSU
Miejsce zamieszkania
CENTRUM

Grupa
BRAK
Stanowisko
BRAK
Zawód
KELNERKA W KOCIEJ KAWIARNI; PO GODZINACH PIERCERKA

Kolor włosów
RÓŻOWE
Kolor oczu
BRĄZOWE
Wzrost
165 cm
Waga
45 kg

Znaki szczególne
Średniego wzrostu kobieta o sylwetce lalki i porcelanowej cerze. Rysy twarzy, chociaż łudząco delikatne, ostrzone są jej wyrazem, na ogół określanym przez innych podręcznikowym przykładem zwrotu bitch face. Piegi układają się na skórze Ichigo w gwiazdozbiór, w którym jak Gwiazda Polarna wyróżnia się znamię na jej szyi. Kolor długich do pasa włosów, naturalnie czarnych, teraz jest przez nią utrzymywany w odcieniach różu. Duże, brązowe oczy zwodzą łagodnością spojrzenia, tak bardzo kontrastującego z jej osobowością. Przekłucia w ciele Fukai pochodzą jeszcze z czasów, kiedy uczyła się ich robienia na sobie samej – ma je w obu uszach oraz przegrodzie nosowej (septum) – i część z nich jest zrobiona źle, ale traktuje je jako formę wspomnienia. Paznokcie ma pociągnięte czarnym lakierem, powieki podkreślone kocią kreską i różowym cieniem, a usta pomalowane błyszczykiem. Blizny na rękach i nogach zasłaniają w całości kolorowe tatuaże, przedstawiające głównie stylizowane zwierzęta. Kocha truskawki w cukrze, czekoladę oraz waniliowe mleko i taki też zapach ją otacza – dla wielu ludzi wręcz mdląco słodki. Jak woń rozkładu.


   Byłam dla ciebie taka piękna.
   To znaczy – miałam nadzieję, że przynajmniej nie jestem brzydka. Zawsze brakowało mi pewności co do tego, czy mogę się spodobać komuś takiemu jak T̶̺̆̀̐͂̄͗͌̇͐̎̀̚̚y̶͇̞̠̌́͂̿̌͂̊͗͋̔͑́̊̌͘,̴̨̬̿̊̑́̅͗̍͗͂̈̂̀̽͒̀ ̸̛̪͚͚̖̮̯͓̟̤̮̻̠̗͜ṁ̸̡̺̤̊͛̀̊̋͘ó̶̡̩̙̦̙̠̮̫͔̪̰̠̪̳̋͆͆͜j̷̖̫̈̈́́͊͆͂ͅ ̴̡̪̼͉̮̻͑͒͊͝͠d̶̡̨̦̝̗̘̦̲͓̤̳̔̍̿ŗ̵̗̤̘͕̟̥͈̥͗̊͂ỡ̷̧̪̐̾̈́̌̇͐͒͐͗̈́̊͝͝g̵̛̣̤̥͚̤̼͎̯̀̅̊̅̓̈́̕͝ḯ̷͔͍͇͙͉͕͚͎̞̟̻͖͌͛́̽̀̏͆. Przecież żeby zwrócić na mnie uwagę, musiałbyś na mnie spojrzeć, a… mnie nie widziałeś. W ogóle. D̸̗̖͙̭̤͎͉̽̍̀̒͊ḽ̷̙̹͖͍͓͎̾͋͘ȧ̵̲̳̻̘̟̟͓̬̰͠͝ ̷̮͍͈͈̲̺̗̙̑̄̽̀C̵̺͎̱͊̇͆͝ḭ̸̡̧̛̭̬͕̩͈̗̲̣̃́̓̉̎́̓͗̈́̌̉̒e̴̡̨͙̮̘̰̙̪̝̥̜̹͎̼̾̉̔̏̒͋́̎̾͜b̵̨̖͕̹̹͍̯̺̝͑̍͌̑ì̶̡̼̫̼͈͈ĕ̴̢̢͕̱͍͕̙̟̣̏̋̾ ̴̨̢̛̛̲͔̬̯̱̻̃̌͂̎̉̓̇͛̅͠͠ṃ̵̜̣̼͉͈͙̞͉̱̍͛͛̿̚͝ȍ̴̹̖̲̳̓g̸̢̻͎͍͕̞͈̓̈͒̈́͛̌͌͛͆̓̎͗̈́̐͛͜͜ł̴͍̬̲͙͍̻̝̓̉̒̏͊͆̈́̋͒͆̄͆̉a̴̧̧̜̝̗̘̤̞̱̘̜͒m̵̹̬̦̹̜̳̑̄̋̓̐́̓̈̿̍́͜ ̵̬͉͓͕̤͈̀̽̃͊̽́̑͗͠n̵͎̼͔̭͍̹̪̂̀͛̇́̽͛̽̈́́̅͝͝ī̸̼̳̻̣͇́̀̈̏̂̕e̶̮̳̲͍̤̮͈̙̬͇̰̳̪͛͑̎̅͊̽͆ ̸̧̨͔̫̦̱̱̯͑̊̀ͅȉ̴͙̘͕̞͓̪͓͘ş̵̺̣̥̩̝̥̯̻̈̒͜t̸̡̤͎͎̖́̑̑̓̔̾̑̋͌̓̕n̸̩̯̑̈̈͒͂̅̎͝i̸̛̛͖̻͎̗͙̙̫̲̲̺͂̄̄́̊͑͗̈͐̔̆͜͝͝e̶̛̺͓̝̽̊̾́̉͋͌ć̸͈̣̗̰̭̣̫̪̗̰͐̇̀͒͠.̴̨̜̱̫̼͔̘̟̰͉̙̉͂̉͜

   Ale tego dnia mnie zobaczyłeś.
   Przywitałeś się. Przedstawiłeś, mimo że znałam Twoje imię od lat. Dałeś mi komplement – o moim ciele, ale przecież to w jego wygląd włożyłam dla Ciebie tę całą pracę, więc powinnam być wdzięczna za to, że ją doceniasz – i postawiłeś mi drinka. Z czasem stałeś się agresywny, ale to dlatego, że piliśmy alkohol. Złapałeś mnie za szyję za mocno, zostawiając na niej siniaki po Twoich zaciśniętych dłoniach, ale skąd mogłeś wiedzieć, że powinieneś był zrobić to słabiej? Nie powiedziałam Ci, że mnie boli. Pocałowałeś mnie ustami o smaku wódki i papierosów. Nie miałam zamiaru iść przez naszą znajomość tak szybko, ale czy to nie tu chciałam się w końcu znaleźć? W mojej głowie to wszystko zaszło o wiele wolniej… przez tak dużo czasu ciągle o tym marzyłam. A Ty po prostu nie chciałeś, żebyśmy się nawzajem karmili takimi kłamstwami. Przy Tobie była tylko n̶̨͕̘̣̳̤̭̟̎̾̑̈́̐͒͂͂͗̅̾͆͋͗ͅą̶̦̖̟͓͈͊̅͒̍̀̃̈́͌̀̔́̉̏͜͠ͅǧ̷͎̭̮̮͖̯̩̪̾̈́̾͐̂̃̕͘͝͠ä̴̞̣̻̬̻̻̹́̔͆̈̅̓́͒̀̐ ̶̧̝̣̽̃̕p̶̦͙̮̱̔̊͗̐̌̍̆̽̑̃̓̾͊͝r̶̨͓̰̅̂̃̓̀̋͌͝a̸̧̢̛̝̙̟̜̥͊̃͗̄͗̅̄̄͂́̽̅͘͠w̴̯̫̑̒͆͂d̴̛̼̪̬̣̘̙̰̖̥͈̹̒̃̔̇̋̄a̷̯͍̩̅̃̂̈̐̑̈́̐.̷̡̢̡̛͔̬̳̬̦̫͕̲̓̔̌̂̈́̊̎̈̔̓̑

   T̶̛̞͈̣͎͕̺̆͗̂̈́̈́͐̈́̈́̂͌̐̃̌̚ě̸̡̥̮̬͈̘̮̼̤̯̰̰͖̭̈́̋̍̂̈́̐̇̍̍̀̇͂̐g̵̢̢̛͙͖̲̬̑͛͝͝o̵̜̳̳͓͂̔͛͑̉̄̽̓̒̾̂͜ ̸̨̭̮̲̗̲̬͔̦͖̉ç̸̛̛̞̘̣̬͎̰̦͍̮͓͈̤͔̞̓̍̋̅̅̈͐͆͂̇͂̂͝ḫ̷͈̗̗͇͎͓̱͔̘͋̔̈̈́͐͐̈̂̊̍̉͘ç̴̯̮̙̾i̶͕̖̠̝͈̟͉̪̗̭̖̖͕̘̽̔͒̕à̵̛̞̥̟̤̮͈͖̼̹͔͔̙̰̎͆̅̚̚͝͝ł̸̢̡̩̻̱̥̯̙̙͈̣̱̈a̵̧̲͗̎͘ͅm̸̨̧̨̦͔͔͇͉̄́̂̽̀̒̐̐̊͊̾̓̉͐̓.̸̥̝̠͈̟̺̍̾̂̂́͌͐̾̌̀ͅ
   Tego i domu, i dzieci, i… miałam tak daleko sięgające w przyszłość plany.
   b̶̨̠̬̺̱̼̬̥͎͚̖̝̟̲̱̏̃͒͛s̵̡̪̼͇̺̤̗͑̒͐̋̂̓̒͘̚͘͝͝͠ę̷̺̝̗̀͌͒̋̄ṡ̵̨͕̜̯̎j̴̧̧̖͈̦̱̦̺̦̤̩̜̥͖͛̀̋͂̈͆̌͜ę̵̛̠͚̟̩́̆͒͌͛̑́̔̕͘͠?̶̧̖̳̼͉͓̱͚͉̅̈́͌̓̍̚ Nie. To była miłość. Na całe życie.

   Ale nie dla Ciebie.
   Pożegnałeś się ze mną tego samego dnia.
   Wiesz. Nie musiałeś od razu wyrzucać mnie na śmietnik. Jeszcze mogłam się komuś do czegoś przydać.

   D̸̗̖͙̭̤͎͉̽̍̀̒͊ḽ̷̙̹͖͍͓͎̾͋͘ȧ̵̲̳̻̘̟̟͓̬̰͠͝ ̷̮͍͈͈̲̺̗̙̑̄̽̀C̵̺͎̱͊̇͆͝ḭ̸̡̧̛̭̬͕̩͈̗̲̣̃́̓̉̎́̓͗̈́̌̉̒e̴̡̨͙̮̘̰̙̪̝̥̜̹͎̼̾̉̔̏̒͋́̎̾͜b̵̨̖͕̹̹͍̯̺̝͑̍͌̑ì̶̡̼̫̼͈͈ĕ̴̢̢͕̱͍͕̙̟̣̏̋̾ ̴̨̢̛̛̲͔̬̯̱̻̃̌͂̎̉̓̇͛̅͠͠ṃ̵̜̣̼͉͈͙̞͉̱̍͛͛̿̚͝ȍ̴̹̖̲̳̓g̸̢̻͎͍͕̞͈̓̈͒̈́͛̌͌͛͆̓̎͗̈́̐͛͜͜ł̴͍̬̲͙͍̻̝̓̉̒̏͊͆̈́̋͒͆̄͆̉a̴̧̧̜̝̗̘̤̞̱̘̜͒m̵̹̬̦̹̜̳̑̄̋̓̐́̓̈̿̍́͜ ̵̬͉͓͕̤͈̀̽̃͊̽́̑͗͠n̵͎̼͔̭͍̹̪̂̀͛̇́̽͛̽̈́́̅͝͝ī̸̼̳̻̣͇́̀̈̏̂̕e̶̮̳̲͍̤̮͈̙̬͇̰̳̪͛͑̎̅͊̽͆ ̸̧̨͔̫̦̱̱̯͑̊̀ͅȉ̴͙̘͕̞͓̪͓͘ş̵̺̣̥̩̝̥̯̻̈̒͜t̸̡̤͎͎̖́̑̑̓̔̾̑̋͌̓̕n̸̩̯̑̈̈͒͂̅̎͝i̸̛̛͖̻͎̗͙̙̫̲̲̺͂̄̄́̊͑͗̈͐̔̆͜͝͝e̶̛̺͓̝̽̊̾́̉͋͌ć̸͈̣̗̰̭̣̫̪̗̰͐̇̀͒͠.̴̨̜̱̫̼͔̘̟̰͉̙̉͂̉͜

   Mój drogi.
   Ţ̸̛͎̑̾̂̔̃̽̇͛̌͒̈̚͘̚͜ỷ̶̩̳ ̵̨̭̳̦͖̩̞͚̻̜̲̗̖̣̊̔̿̽̊̐̾̄͊̓́̚͝ͅk̶̛̲̗̜͔̜̲̟̭̩̄́͆̽̚ͅů̸̧̹͖̙̲̲̹̻͂̒̈̀̀r̷̺̗͈̪̣̤̮͉̝̭͛͑̅̌̈́͊͘͝͠w̵̢̛̛͍͕̩͋͊̅͛͗̎̀̓͛̃̊͠ͅǫ̸̛͍͕͖̘̼̥̖̀̀̑̔̎̌͒͗̃̕͜͠͝.̶̰̠̫̝͇̗̯̆̓͑͆̀́͗̔̾́̑̈́̚͘͜


Ostatnio zmieniony przez Fukai Ichigo dnia Wto 25 Kwi - 19:22, w całości zmieniany 16 razy
Fukai Ichigo
Fukai Ichigo

Czw 20 Kwi - 12:07
Yūrei
FUKAI ICHIGO

Keiyaku Suru
Satō Kisara
Poziom kontraktu
0

YOKUBŌ

0. Ichigo jest demonem, który żywi się energią życiową innych osób, pobierając ją od nich poprzez kontakt fizyczny. Musi on trwać przynajmniej minutę, więc nie może być tylko przypadkowym muśnięciem dłonią. Energia, przechodząc do niej, lekko osłabia żywiciela, co wywołuje zmęczenie oddziałujące na sprawność fizyczną na okres 2 postów (tak jak wada ZABURZENIA SNU na poziomie niewielkim [która wpływa na zręczność, siłę, gibkość i pływanie]).

Cel
Mszczenie się na ludziach, którzy wykorzystują słabszych od siebie.

Forma yūrei
Nie różni się niczym od jej cielesnej postaci poza śladami na szyi, które świadczą o sposobie, w jaki została zabita; umarła w wyniku uduszenia.


Kondycja

Stan fizyczny
W normie.

Stan psychiczny
W normie.


Umiejętności

PERSWAZJA – poziom średniozaawansowany – 150 PF + 250 PF = 400 PF (wyjątek)
UROK – poziom średniozaawansowany – 100 PF + 200 PF = 300 PF
ZOOLOGIA – poziom podstawowy – 150 PF
PRAWO JAZDY (MOTOCYKL) – poziom podstawowy – 100 PF


Wady

OBSESJA (CEL) – poziom ciężki
OBSESJA (ZWIERZĘTA) – poziom znaczący
OBSESJA (JEJ MOTOCYKL) – poziom znaczący (+150 PF)
LĘK PRZED WODĄ (UTONIĘCIEM) – poziom znaczący (+ 150 PF)
LĘK PRZED UDUSZENIEM – poziom znaczący (+ 150 PF)
LĘK PRZED ZAKOCHANIEM SIĘ – poziom znaczący (+ 50 PF do 500)
UZALEŻNIENIE (ADRENALINA) – poziom znaczący
UZALEŻNIENIE (SŁODYCZE) – poziom niewielki
WADA POWONIENIA – poziom znaczący
ZABURZENIA ODŻYWIENIA – poziom znaczący
SŁABA KOORDYNACJA RUCHOWA – poziom niewielki
BRAK WYKSZTAŁCENIA – poziom niewielki


W posiadaniu

Mityczne przedmioty

Shikigami
Technologia
Inne


Historia zmian

[+] 500 PF na start
[+] 500 PF za dodatkowe wady (4 x wada znacząca)
[−] 950 PF - Karta Postaci

OBECNY STAN PF: 50  


Postać sprawdzona przez: Heizo.
Fukai Ichigo
marzec-kwiecień 2038 roku