ZGŁOSZENIA PO MISJE INDYWIDUALNE
Haraedo

Join the forum, it's quick and easy

Haraedo
Haraedo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Haraedo

20.03.24 21:06
Misje indywidualne

Poza fabularnymi akcjami organizowanymi przez Mistrzów Gry, których opisy wrzucane są w dziale z wydarzeniami w formie oddzielnych tematów, każdy gracz może wystosować prośbę o wydarzenie indywidualne.

Kod:
[b]UCZESTNICZĄCY:[/b]
[b]LOKACJA:[/b]
[b]SZCZEGÓŁY:[/b]

W uczestniczącym (bądź uczestniczących) należy otagować wszystkie postacie związane z ogłoszeniem, jednak kod wypełnia tylko jeden z zainteresowanych w imieniu całej grupy. Naturalnie prośba o misję może zostać wystosowana również w momencie, w którym gracz chce uczestniczyć w akcji w pojedynkę.
Lokacja to link do miejsca, w którym ma rozgrywać się sytuacja; pole może zostać ominięte, jeżeli gracz nie ma potrzeby konkretyzacji lub zawężone np. tylko do jakiejś dzielnicy.
W szczegółach zawrzeć się muszą wszystkie potrzeby graczy odnośnie wydarzenia, jeżeli takie posiada.

Prośba o MG działa także wtedy, gdy ktoś utknął w wątku z nieaktywnym graczem i chciałby w możliwie jak najlogiczniejszy sposób pociągnąć fabułę do końca, np. w wyniku nagłego incydentu.

Zgłoszenia wysyłacie w tym temacie, a spis Mistrzów Gry dostępny jest w dziale przeznaczonym dla narratorów! Dla zainteresowanych powstał również temat z działalnością i podstawowymi założeniami, jakimi kieruje się organizator podczas prowadzenia rozgrywki.
Haraedo
Hasegawa Jirō

25.03.24 11:07
UCZESTNICZĄCY:  @Hasegawa Jirō
LOKACJA: Nanashi
SZCZEGÓŁY: Zakończenie trwającej w Nanashi ulewy zanim wszyscy mieszkańcy wyhodują sobie skrzela w drodze ewolucji. Zależy mi żeby wątek przebiegał sprawnie, bez żadnej obsuwy, a dwie kolejki w tygodniu to absolutne minimum. Najlepiej jak będą jakieś podstawowe yokai albo zwykłe yurei, a ewentualne legendy czy fakty historyczne opisane prosto z mostu, bo inaczej i tak się nie domyślę głębszego zamysłu.

Zgarniam Was.
Nobu.




Hasegawa Jirō

Ye Lian, Sugiyama Nobuo, Ejiri Carei, Arihyoshi Hotaru and Naiya Kō szaleją za tym postem.

Naiya Kō

02.04.24 21:06
Hasegawa Jirō napisał:UCZESTNICZĄCY:  @Hasegawa Jirō
LOKACJA: Nanashi
SZCZEGÓŁY: Zakończenie trwającej w Nanashi ulewy zanim wszyscy mieszkańcy wyhodują sobie skrzela w drodze ewolucji. Zależy mi żeby wątek przebiegał sprawnie, bez żadnej obsuwy, a dwie kolejki w tygodniu to absolutne minimum. Najlepiej jak będą jakieś podstawowe yokai albo zwykłe yurei, a ewentualne legendy czy fakty historyczne opisane prosto z mostu, bo inaczej i tak się nie domyślę głębszego zamysłu.

Zabieram się z Jirō. ZGŁOSZENIA PO MISJE INDYWIDUALNE 2294985784

Zgarniam Was.
Nobu.


Oh my, just look at those eyes - Pretty like a girl, oh boy
This boy is so nice - Never seen a boy like him
So cute and polite - Better keep him humble,
Cuz he might wanna learn to bite

Look at me, look at me, look at me - Tell me that you don't like what you see
Look at me, look at me, look at me -Tell me that you don't like
Naiya Kō

Hasegawa Jirō, Sugiyama Nobuo, Shogo Tomomi and Itou Alaesha szaleją za tym postem.

Warui Shin'ya

10.04.24 12:22
UCZESTNICZĄCY: Warui Shin'ya.
LOKACJA: Nanashi (?), ale się dostosuję!
SZCZEGÓŁY: szansa na dołączenie do Kyoken, wymyślenie mi jakiegoś fajnego motywu, dla którego Shin związałby się z tą grupą. Sam pochodzi z Nanashi, nie jest do dzielnicy szczególnie przywiązany, ale kręci się tam co jakiś czas, w okolicy starego (opuszczonego) budynku, który dawniej zamieszkiwał z matką.  Będę wdzięczna za jakiś rozlew krwi, masakrę, konszachty, potwory, choroby. cutie

Plus termin to tak najlepiej 72h, bo mam system pracy jaki mam i bywa, że mogę się nie wyrobić. Ale żeby też potem się tego trzymać bez przekładania deadlinów.

Zgarniam.
Yosu
Link


従順な


Warui Shin'ya

Seiwa-Genji Enma, Ye Lian, Sugiyama Nobuo and Itou Alaesha szaleją za tym postem.

Sponsored content
marzec-kwiecień 2038 roku