Rimura Sean - Warui Shin'ya
Haraedo

Join the forum, it's quick and easy

Haraedo
Haraedo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Warui Shin'ya

Wto 21 Lut - 12:22
Warui Shin'ya

Rimura Sean - Warui Shin'ya UfgqFo6
21/02/2037 01:25
mam kolejnego szczeniaka. potrzebne wsparcie.




@Rimura Sean


従順な


Warui Shin'ya
Rimura Sean

Wto 21 Lut - 17:46
Rimura Sean

Rimura Sean - Warui Shin'ya JBgfwGs
21/02/2037 01:27
Wyświetlono.




@Warui Shin'ya
Rimura Sean
Warui Shin'ya

Wto 21 Lut - 17:55
Warui Shin'ya

Rimura Sean - Warui Shin'ya UfgqFo6
21/02/2037 01:27
Rimura Sean - Warui Shin'ya UfgqFo6

Warui Shin'ya DZWONI DO CIEBIE

odbierzodrzuć


21/02/2037 01:27
NIEODEBRANE POŁĄCZENIE OD: Warui Shin'ya (1)


21/02/2037 01:28
Rimura Sean - Warui Shin'ya UfgqFo6

Warui Shin'ya DZWONI DO CIEBIE

odbierzodrzuć




 @Rimura Sean


従順な


Warui Shin'ya
Rimura Sean

Wto 21 Lut - 18:06
Rimura Sean

Rimura Sean - Warui Shin'ya JBgfwGs
21/02/2037 01:28
ODEBRANO


Shin, jest środek nocy. Jakiego gatunku szczeniaka próbujesz mi wcisnąć? Chyba nie porwałeś znów jakiegoś dzieciaka z budowy? Błagam powiedz, że to pies. — Po drugiej stronie słuchawki dało się słyszeć głośne, zrezygnowane wetchnięcie. — Zwierzę. Nie młody, karłowaty policjant.




@Warui Shin'ya
Rimura Sean
Warui Shin'ya

Wto 21 Lut - 18:15
Warui Shin'ya

Rimura Sean - Warui Shin'ya UfgqFo6
21/02/2037 01:28
Rimura Sean - Warui Shin'ya UfgqFo6

POŁĄCZENIE Z: Warui Shin'ya

00:05


SE---N? SŁABO CIĘ SŁY....AĆ. I NIE CHCĘ CI WCISNĄĆ........... NEGO SZCZENIAKA. POCZEKAJ, WYJDĘ NA ZE........TRZ. SZUKAM ŁĄCZA.

[trzask; skrzypnięcie zamykanych drzwi]

[odgłos kroków]

Lepiej?

Hej, pierwsza to najlepsza godzina, aby porozmawiać. Zwłaszcza w tak ważnych tematach. Wyślę ci go zaraz.


21/02/2037 01:29


Fajny, co?

I psiątko też spoko, nie?

A skoro o nim mowa... Gdybyś sięgał do kolana i miał trzy miesiące to jak chciałbyś się wabić? Trzecią godzinę próbuję wygrać tę walkę. Odpada Wafel.




 @Rimura Sean


従順な


Warui Shin'ya
Rimura Sean

Wto 21 Lut - 18:42
Rimura Sean

Rimura Sean - Warui Shin'ya JBgfwGs
21/02/2037 01:30
Wylądowałeś w jakimś lesie? Lepiej. Mam nadzieję, że to naprawdę ważne- Jesteście ranni? — W tle rozlega się skrzypnięcie niskiej jakości materaca. — Już patrzę. — Pauza. Głęboki oddech, jakby z ulgą. — Jest środek nocy, a ty pytasz mnie, jakie psie imię bym sobie wybrał? Rozumiem, że Nie-wafel nie przeżyje nocy, jeśli go nie nazwiesz go już teraz. — Krótkie parsknięcie. — W porządku. Pomogę ci, żebyś chociaż ty miał okazję się wyspać. — Znów skrzypnięcie. — Co złego jest w Waflu? To całkiem urocze imię. Ale skoro byłeś skłonny nazwać kota Betonem, to może pies zostanie Asfaltem? Ugh, nie żebym to ja chciał się tak nazywać. Nawet nie próbuj tego wykorzystywać. Pewnie teraz podpowiadam ci głupie pomysły, ale sam rozumiesz. Może lepiej od początku... w jakich okolicznościach go znalazłeś?




@Warui Shin'ya
Rimura Sean
Warui Shin'ya

Wto 21 Lut - 18:53
Warui Shin'ya

Rimura Sean - Warui Shin'ya UfgqFo6
21/02/2037 01:30
Rimura Sean - Warui Shin'ya UfgqFo6

POŁĄCZENIE Z: Warui Shin'ya

01:13


Nie w lesie, ale w Karafurunie jest słabe łącze w tych rejonach. Zrywa częściej i brutalniej niż okoliczne nastolatki. I mówiłem już, że nie jest środek nocy. Jest pierwsza. Tego nawet nie można nazwać noc... nie, nie. Poczekaj. Wiesz, imiona są bardzo ważne. Ja bym nie...

[dłuższa cisza; odchrząknięcie]

Nie wyobrażał sobie czegoś takiego. A on na własne czeka już co najmniej trzy miesiące. Od tego czasu nazywam go Psem, ale nie reaguje. Rozumiesz? Potrzebuje bardzo ważnego, potężnego, dostojnego imienia... ASFALT? Chciał...

[śmiech]

Mam nadzieję, że słyszysz, jak zmieniam ci nazwę w telefonie. Asfalt brzmi w porządku, ale to by znaczyło, że inni mogą go deptać. A nie mogą. Te czasy już nie wrócą, więc... O, Rian? Rian brzmi okej, nie? Jak ktoś, kto nie da się więcej skopać. Młody był w Nanashi. Jakieś gówniarze urządzały sobie na nim Igrzyska Śmierci.

Myślałem, że nie przeżyje.

Miałeś kiedyś coś takiego, Sean?




@Rimura Sean


従順な


Warui Shin'ya
Rimura Sean

Wto 21 Lut - 19:16
Asfalt

Rimura Sean - Warui Shin'ya JBgfwGs
21/02/2037 01:31
ZOSTAW TĘ NAZWĘ. MÓWIŁEM, ŻE TO NIE TAK, ŻE CHCIAŁBYM TAKIE IMIĘ. — Nie krzyczy do słuchawki, ale w tonie czuć zrobiłby to, gdyby mógł. W głosie plącze się mimowolne rozbawienie. — Rian? Skąd ci się to nagle wzięło? W sensie to ładne imię, ale od Wafla, przez Asfalt do Riana jest dość daleka droga. Z drugiej strony mówisz, że ma trzy miesiące, czeka trzy miesiące, a sam już od trzech godzin myślałeś nad jego imieniem. Może to nie przypadek? Hm. Mittsu? — Chwila ciszy. — Tutejsze dzieciaki potrafią być okropne. Dobrze, że w porę zareagowałeś. Niektóre zwierzaki nie mają tyle szczęścia. Niestety. — Milknie, tym razem na nieco dłużej. — Wiesz, nigdy nie miałem zwierzaka, więc ciężko mi powiedzieć, że wiem, jak to jest.




@Warui Shin'ya
Rimura Sean
Warui Shin'ya

Sro 22 Lut - 1:30
Warui Shin'ya

Rimura Sean - Warui Shin'ya UfgqFo6
21/02/2037 01:32
Rimura Sean - Warui Shin'ya UfgqFo6

POŁĄCZENIE Z: Warui Shin'ya

02:38


[głośne parsknięcie]

Za późno, już się rzekło.

[...]

I nie taka znowu daleka ta droga. Ma coraz więcej punktów wspólnych, chociaż... jak teraz dałeś tę propozycję... hej, mały...

[oddalenie głosu]

... odoba ci się? Lepsze od Wafla?

[znów blisko]

Słuchaj, Mittsu chyba zostało zaakceptowane przez samego zainteresowanego, ale będziemy się jeszcze kontaktować w tej sprawie. Potrzebujemy czasu, aby mieć niepodważalną pewność. W sumie... chciałbyś go poznać, Sean? Wiesz, nigdy nie miałeś zwierzaka, a zaraz możesz poznać całe moje stado. Choć nie wiem na ile Beton należy do kogokolwiek. Powiedzmy więc, że Mittsu szedłby na pierwszy ogień.




@Rimura Sean


従順な


Warui Shin'ya
Rimura Sean

Sro 22 Lut - 8:50
Asfalt

Rimura Sean - Warui Shin'ya JBgfwGs
21/02/2037 01:33
Więc mam nadzieję, że teraz ty słyszysz, jak zmieniam ci nazwę na Bet- nie, to twój kot. Niech będzie Bruk. Przynajmniej powierzchniowo będziemy na równi, Shin. — Przez moment chłopięcy głos jest bardziej odległy niż wcześniej. Słychać krótki śmiech. — Jakich punktów wspólnych? Z czym?

Na pewno zdąży się przyzwyczaić, jeśli od teraz zaczniesz go tak wołać. Ale może ktoś inny będzie miał lepsze propozycje. — Znów krótka przerwa. — Dwa zwierzaki to już stado? Czy o jakimś jeszcze nie wiem? Pewnie zdziwiłbyś się, gdyby twój kot mnie polubił. Sam nie wiem. Chociaż zostanie ojcem chrzestnym twojego psa będzie zobowiązywało, o ile to imię się przyjmie. W porządku.




@Warui Shin'ya
Rimura Sean
Warui Shin'ya

Czw 23 Lut - 11:25
Bruk

Rimura Sean - Warui Shin'ya UfgqFo6
21/02/2037 01:33
Rimura Sean - Warui Shin'ya UfgqFo6

POŁĄCZENIE Z: Bruk

03:58


Bruk?

[śmiech]

Od kiedy jesteś taki zabawowy, Sean? Dodałeś tam "Lee"? Poza tym...

[w tle obcy głos starszej kobiety]
CHŁOPCZE, CO TU ROBISZ O TEJ PORZE... JEST PIERWSZA W NOCY... ZA MOICH CZASÓW O PIERWSZEJ W NOCY KOPALIŚMY ROWY DLA...

[Warui]

Sean, oddzwonię za moment, dobra? Muszę...

[kobieta]
(...)adzieckie bronie jądrowe, kiedy...


Rimura Sean - Warui Shin'ya UfgqFo6

ZAKOŃCZONE POŁĄCZENIE Z: Bruk

Czas trwania: 04:04




@Rimura Sean


従順な


Warui Shin'ya
Warui Shin'ya

Pią 24 Lut - 0:10
Bruk

Rimura Sean - Warui Shin'ya UfgqFo6
21/02/2037 01:52
pani morisue koniecznie chce cie poznac.


21/02/2037 01:53
powiedzialem, ze to niestety bardzo niemozliwe. mieszkasz w osace.


21/02/2037 01:53
wiec z mittsu wpadniemy do ciebie. moje mieszkanie jest zbyt niebezpieczne.




@Rimura Sean


従順な


Warui Shin'ya
Rimura Sean

Pią 24 Lut - 12:43
Asfalt

Rimura Sean - Warui Shin'ya JBgfwGs
21/02/2037 01:54
może martwi się o ciebie i twoje szemrane towarzystwo.


21/02/2037 01:54
ale racja. źle działam na starsze panie.




@Warui Shin'ya
Rimura Sean
Warui Shin'ya

Pią 24 Lut - 13:48
Bruk

Rimura Sean - Warui Shin'ya UfgqFo6
21/02/2037 01:55
watpie. ona martwi się tylko o przebieg operacji "synteza" i zdrowie czlonkow swojego pulku. mnie jedynie musztruje.


21/02/2037 01:55
cholera. az do spotkania jej nawet nie znalem takiego okreslenia jak "musztrowac kogos".


21/02/2037 01:56
podasz mi swoja lokalizacje? po tylu latach milo, jakbym wiedzial wreszcie, gdzie mieszkasz.




@Rimura Sean


従順な


Warui Shin'ya
Rimura Sean

Pią 24 Lut - 19:30
Asfalt

Rimura Sean - Warui Shin'ya JBgfwGs
21/02/2037 01:57
może robi to z troski. wiesz, niektóre starsze panie tak mają.


21/02/2037 01:58
ach. myślałem, że masz na myśli to, że spotkamy się gdzieś na mieście. na pewno są tam dużo lepsze warunki niż w nanashi, jak sam zdążyłeś już zauważyć


21/02/2037 02:01
Wysłano lokalizację.




@Warui Shin'ya
Rimura Sean
Sponsored content
marzec-kwiecień 2038 roku