Kalendarz adwentowy - Page 71
Haraedo

Join the forum, it's quick and easy

Haraedo
Haraedo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Haraedo

01.12.23 1:42
First topic message reminder :

Kalendarz adwentowy

Grudzień to oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. Czas spędzany z najbliższymi, przygotowywanie prezentów, gotowanie pysznych dań, delektowanie się smakiem ciepłej herbaty czy gorącej czekolady podczas sypiącego za oknem śniegu. I choć w Japonii Boże Narodzenie nie jest świętem powszechnym, to i tam można podziwiać rozwieszone kolorowe lampki i wychylające się zza witryn sklepowych wesołe puchate ozdoby. W miastach pojawiają się drzewka i iluminacje, a w powietrzu rozchodzi się zapach charakterystycznych przysmaków, gdzie dominuje cynamon, anyż i goździki. Świąteczny duch udziela się każdemu, dlatego też i na Haraedo zawitało te jedyne i niepowtarzalne święto! Z tej okazji przygotowaliśmy dla was kalendarz adwentowy, a w otwieraniu okienek może wziąć udział każdy użytkownik naszego forum.

- Każdego dnia, po północy, zostanie odkryte jedno okienko. Skrywają zadania, które trzeba wykonać.
- Czas na odebranie nagrody i/bądź wykonanie zadania kończy się o północy danego dnia.
- Otworzenie numerka przypada na konto, a nie na gracza. Osoby posiadające multikonta mogą wykonać zadania na każdym z nich. Warunkiem dopuszczającym do gry jest skończona Karta Postaci.
- Nieodebrany numerek przepada.

[1] Dodaj świąteczne elementy do avatara osobie po twojej lewej stronie w ostatnio zalogowanych.
[2] Zamieść świąteczny/zimowy akcent w podpisie lub na avatarze.
[3] Napisz list do świętego Mikołaja (jako postać).
[4] Jakie jest najmilsze wspomnienie związane ze świętami dla twojej postaci?
[5] Co twoja postać mogłaby znaleźć w galerii swojego telefonu, co nawiązywałoby do świąt/zimny?
[6] Rzuć k100 w offtopie i sprawdź czy byłeś grzeczny w tym roku! 1-50 - w skarpecie czeka na ciebie rózga. 51-100 - jesteś na liście grzecznych dzieci. Pochwal się koniecznie wynikiem w temacie.
[7] Posprzątaj w swojej chronologii, żeby nie pomyliło ci się kiedy są święta!
[8] Napisz krótką, przypuszczalną relację z postacią po prawej jaką mogłaby mieć twoja postać (bądź wrzuć szukajki w temacie).
[9] Napisz 3 ciekawostki o swojej postaci, aby przestać być tym dziwnym, niekojarzonym kuzynem ciotki matki od strony bratanka.
[10] W święta chodzi o łączność również z tymi, z którymi nie ma się na co dzień kontaktu - doprowadź swoje smsy do porządku (odpisz na przynajmniej jedną wiadomość)
[11] Pokaż na zdjęciu jak wygląda choinka twojej postaci!
[12] W jakim świątecznym filmie twoja postać zagrałaby główną rolę?
[13] Rozwiąż jako postać TEN quiz i koniecznie pochwal się wynikiem!
[14] Napisz 3 postanowienia noworoczne swojej postaci
[15] Jaki świąteczny utwór spodobałby się twojej postaci?
[16] Jak twoja postać chciałaby spędzić święta?
[17] Jak Twoja postać ubrałaby się na świąteczną kolację?
[18] Niech twoja postać stworzy idealny, świąteczny napój dla siebie w tym quizie
[19] Złóż życzenia świąteczne osobie po prawej w ostatnio zalogowanych!
[20] Każdy wie, że w wigilię zwierzęta przemawiają ludzkim głosem! Gdyby twoja postać była zwierzęciem - jakim i dlaczego?
[21] Gdyby twoja postać brała udział w świątecznym przedstawieniu, to w jakiej roli?
[22] Jaki świąteczny przysmak jest ulubionym twojej postaci?
[23] Kto odwiedzi twoją postać 24 grudnia? Rozwiąż quiz
[24] WESOŁYCH ŚWIĄT! "Odbij się" w temacie

Zadania

Poniższy kod musi zostać wypełniony z konta, którego dotyczy.

Kod:
<span class="sn"></span>[b]OKIENKO:[/b]
[b]WYKONANIE:[/b]


Ostatnio zmieniony przez Haraedo dnia 01.12.23 1:52, w całości zmieniany 2 razy
Haraedo

Shiba Ookami ubóstwia ten post.


Raikatsuji Shiimaura

19.12.23 1:31
OKIENKO: 19.
WYKONANIE: @Raikatsuji Yuzuha, bracie z innej matki i ojca. Dla Ciebie mnóstwo ości. Mił(ości), rad(ości), produktywn(ości), kreatywn(ości) i innych pożądanych przez Ciebie wspaniał(ości). Kalendarz adwentowy  - Page 71 2607587521 Żebyś znalazł iskierkę życia, aby Twoje oczy nie przypominały tak oczu świątecznego karpia. Obydwoje wiemy, że jesteś w stanie poczuć dobry vibe do kogoś, nawet mimo ciągłego powtarzania, że Cię to nie interesuje. Więc, w skrócie, powtórzenia i przede wszystkim utrzymania podobnej relacji, bo to coś, co sprawiło, że jechałeś na najwyższych obrotach - z pewnością w pewien sposób będąc wtedy najszczęśliwszym. Poza tym świetnie, że choć żywi się martwią, to martwi się nie żywią, bo nie muszę Ci życzyć spokoju w pracy, którą najwidoczniej bardzo lubisz. Nie zapominaj jednak o jedzeniu, skoro już do niego nawiązaliśmy. Będę Cię stale nadzorować w tym temacie, Maura.


She was not fragile
like a flower;

She was fragile like
a b o m b.

Raikatsuji Shiimaura

Seiwa-Genji Enma, Ye Lian, Hecate Black, Shogo Tomomi, Yakushimaru Seiya, Itou Alaesha and Yakushimaru Sanari szaleją za tym postem.

Arihyoshi Hotaru

19.12.23 1:45
OKIENKO: 19.
WYKONANIE: @Arihyoshi Reiko, asekuracyjnie żebym był jedynym facetem, którego widujesz o szóstej rano półnago przez najbliższe 40 lat dzieciństwa, bo jako Twój starszy brat mam do tego fabrycznie wbudowane w relację prawo i życzę Ci, żeby żaden fagas Cię nie skrzywdził, a jeżeli to zrobi, to żebyś mi powiedziała, to już na pewno nigdy więcej tak nie poczyni, bo mu uzupełnię niedobór żelaza kopniakiem z implantu. sadface Żebyś pamiętała, że zawsze chcę dla Ciebie dobrze nawet jeżeli przymusem odbieram Cię z kolejnej imprezy od ochlejusów i narkomanów i pederastów i jeszcze żebyś nie zapomniała, że akceptuję każdą Twoją decyzję, w tym studiowanie wkurwiania innych ludzi, co idzie Ci swoją drogą doskonale i jestem dumny, że podjęłaś się aż dwóch kierunków równolegle. Zawsze będziesz najinteligentniejsza, najpiękniejsza i najkochańsza, jakkolwiek bym Ci nie dokuczał. przytulanko
Arihyoshi Hotaru

Seiwa-Genji Enma, Ye Lian, Hecate Black, Nakashima Yosuke, Shogo Tomomi, Yakushimaru Seiya, Itou Alaesha and szaleją za tym postem.

Orville Lacenaire

19.12.23 1:55
OKIENKO: 19.
WYKONANIE: przeskoczę siebie oraz postać, której już złożyłam życzenia cutie @Rimura Sean, nie znamy się, ale gdybyśmy obydwaj byli mniej zapracowani, być może udałoby nam się stworzyć dobrą relację - wtedy mógłbym Ci nie tylko życzyć zdrowia dla ojca, ale wesprzeć pod każdym kątem w dopięciu tego celu do końca. Jeżeli potrzebowałbyś pomocy w kwestii bezsenności to znam kogoś kto spacyfikuje wszystkie Twoje koszmary równie sprawnie co Tobie udaje się pacyfikować nadgorliwych pacjentów. Na chwilę obecną mogę życzyć jedynie spokoju, nie tylko na czas świąt, ale ogółem, bo choć nie da się zaprzeczyć ile wkładu i uczucia przeznaczasz na opiekę nad rodzeństwem, i jak bardzo jest to niezrozumiałe i godne podziwu, równocześnie wciąż jest to spory bagaż - ciężar, którego nie trzeba nosić samemu. Dodatkowo bądź odważny, aby zapewnić sobie odpoczynek i odrobinę egoizmu; i spróbuj szczęścia w relacjach wychodzących poza obręb szpitala. Może pewnego dnia wreszcie się spotkamy, choć - jak zakładam - po przeciwnych stronach drzwi do pokoju bez klamek. Jeżeli do tego dojdzie, wiedz, że będziesz jedynym, któremu nie odgryzę palców przy podawaniu leków.
Orville Lacenaire

Seiwa-Genji Enma, Ye Lian, Hecate Black, Shogo Tomomi, Yakushimaru Seiya, Itou Alaesha and Yakushimaru Sanari szaleją za tym postem.

Hasegawa Izaya

19.12.23 15:30
OKIENKO: 19
WYKONANIE:  @Hasegawa Jirō Kalendarz adwentowy  - Page 71 220839121
Mysiu Pysiu Braciku kochany! Wszystkiego najlepszego na święta Ci życzę!! Żebyś stałą i dobrze płatną pracę znalazł i nie musiał w śmietnikach grzebać. Żebyś wpadał jak najczęściej z szczurkiem na herbatkę i ewentualny posiłek - tylko następnym razem nie pod blokiem, a w mieszkanku. Może też swojego szczeniaka przyprowadzisz, co? Taki rodzinny obiadek sobie zrobimy. Obyś szczęśliwy był i kiedyś wybranka-ę mi przedstawił. Więcej spokoju ducha i mniej grożenia ludziom. Myślenia na spokojnie, o! Mam nadzieję, że uda nam się być prawdziwymi braćmi, abyśmy mogli sobie pogadać o wszystkim i o niczym. W sumie, możesz na mnie liczyć Jiruś. W razie czego nie wygadam - boję się, że mnie pobijesz do nieprzytomności, czy coś w ten deseń. Klasycznie też zdrówka i jeszcze więcej zdrówka.
catblush
Hasegawa Izaya

Seiwa-Genji Enma, Ye Lian, Hecate Black, Hasegawa Jirō, Shogo Tomomi, Yakushimaru Seiya, Itou Alaesha and szaleją za tym postem.

Dango Kyōjurō

19.12.23 17:09

OKIENKO: 19
WYKONANIE: Jak któryś mnie spróbuje powstrzymać przed złożeniem jej życzeń, to piznę mu makowcem w ryło Kalendarz adwentowy  - Page 71 3871117657

@Ejiri Carei kruszynko nasza, co każdego duszka w potrzebie przygarnie przytulanko
Życzę ci wesołych świąt i szcęśliwego nowego roku. Szczęścia i radości, bo jak zapłaczesz to komuś wytrząsnę kości. Dużo słodkości, bo zasługujesz na tyle miłości. No i żeby Yosu okazał się kompetętnym partnerem, mimo tego że każdego duszka chce rozbryznąć po ścianie.
Żebyś na studiach sobie znakomicie radziła i z wyróżnieniem je skończyła. :ciasteczko:


#a2006d
Dango Kyōjurō

Ye Lian, Hecate Black, Munehira Aoi, Ejiri Carei, Shogo Tomomi, Yakushimaru Seiya and Itou Alaesha szaleją za tym postem.

Satō Kisara

19.12.23 17:26
OKIENKO: 19.
WYKONANIE: @Sato Ji-hoon cutie
Co prawda nie znamy się, ale i tak dałbym Ci porządnego przytulasa na święta. Życzę Ci tego, byś już kolejny raz nie złamał nosa - ale jak się tak stanie, to chociaż go obejrzę i załatwię szybką wizytę u znajomych w laryngologii. Żeby częściej pojawiały się takie okazje jak Halloween, żebyś mógł przywdziać przebranie seksi króliczka. Spokoju przez cały rok, nie tylko na święta, zdecydowanie Ci się przyda.



   
   

     WAS IT JUST A DREAM?
   

   

     AM I IN TOO DEEP?
   

Satō Kisara

Seiwa-Genji Enma, Ye Lian, Hecate Black, Ejiri Carei, Yakushimaru Seiya, Itou Alaesha and Sato Ji-hoon szaleją za tym postem.

Yakushimaru Seiya

19.12.23 17:37
OKIENKO: 19.
WYKONANIE: @Yakushimaru Shizuka Młoda. Nie wiem na chuj mam składać te życzenia, ale żebyś w te święta nie odjebała nic głupiego. Jak już masz się napierdalać, to chociaż z tym wzrostem krasnala ogrodowego mierz siły na zamiary albo przynajmniej miej ze sobą jakiś jebany gaz pieprzowy (jesteś już drugą osobą, której to polecam). Żebyś zaliczyła te swoje studia bez podlizywania się wykładowcom, bo jak widzę niektórych frajerów z grupy na moim kierunku to mam okazję im przyjebać. Wierzę, że masz szansę wyjść na ludzi, ale nie lepiej nie mów Sanariemu, że to kurwa powiedziałem, bo jeszcze zacznie się przypierdalać, że po nim tylko jeżdżę. A jak już masz sobie kogoś znaleźć, to lepiej, żeby nie był jakimś tępym chujem, bo może w końcu przyda ci się w życiu trochę normalności. No i daj sobie trochę na wstrzymanie, młoda. Słyszałem, że ciągle zapierdalasz się robotą. Jeszcze kurwa będziesz mieć dość przed trzydziestką.
Yakushimaru Seiya

Seiwa-Genji Enma, Ye Lian, Hecate Black, Nakashima Yosuke, Ejiri Carei, Itou Alaesha, Yakushimaru Sanari and Arihyoshi Reiko szaleją za tym postem.

Rimura Sean

19.12.23 17:39
OKIENKO: 19.
WYKONANIE: @Saeki Sawako Znowu się spotykamy, a w sumie nic o tobie nie wiem. Oby w te święta łazienka, w której urzędujesz, została wysprzątana na błysk albo i nie, żeby była odpowiednio przygotowana na utopienie w niej twojego mordercy. Życzę ci, żeby wreszcie się znalazł, bo co może być lepsze dla ducha od osiągnięcia celu? Żeby te kawałki szkła w ciele nie kłuły za mocno i żeby nawiedzanie ludzi w snach zawsze było udane. Wesołych.
Rimura Sean

Seiwa-Genji Enma, Ye Lian, Hecate Black, Ejiri Carei, Itou Alaesha and Dango Kyōjurō szaleją za tym postem.

Itou Alaesha

19.12.23 19:22
OKIENKO: 19
WYKONANIE: Kochany @Mamoritai Akari!
Życzę Ci mnóstwa prezentów pod choinką. Tak wielu, żebyś nie wiedział, który otworzyć najpierw! :serduszek:
Poza tym życzę Ci, żeby spełniło się Twoje marzenie o posiadaniu pieska Kalendarz adwentowy  - Page 71 2294985784 i pójściu do zoo z Orvillem. Gdyby nie miał czasu, to daj znać i ciocia Ala Cię zabierze. Kalendarz adwentowy  - Page 71 1261403662
Itou Alaesha

Ye Lian, Hecate Black, Ejiri Carei, Yakushimaru Seiya and Mamoritai Akari szaleją za tym postem.

Hecate Black

19.12.23 19:44
OKIENKO: 19
WYKONANIE:  @Himura Akira Nie znamy się niestety, więc nie mam zbyt dobrego pomysłu na życzenia... NIEMNIEJ JEDNAK. Kiedyś usłyszałam coś bardzo mądrego i nietuzinkowego, więc podzielę się tym z tobą i również ci tego życzę well Merry Chrismiss



Kalendarz adwentowy  - Page 71 Dbxp57j-dedbb91a-6777-42a9-adb3-e1e58d0c1967.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzNhN2E1NDllLTIwOGItNDRiOS04NTAwLTE2NzY3NGI0YTY2NlwvZGJ4cDU3ai1kZWRiYjkxYS02Nzc3LTQyYTktYWRiMy1lMWU1OGQwYzE5NjcucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0
| IN THIS WHOLE WIDE WICKED WORLD THE ONLY THING YOU HAVE TO BE AFRAID OF IS ME |
Hecate Black

Ye Lian, Ejiri Carei, Yakushimaru Seiya, Mamoritai Akari and Arihyoshi Reiko szaleją za tym postem.

Sponsored content
maj 2038 roku