Sanari — Vance
Haraedo

Join the forum, it's quick and easy

Haraedo
Haraedo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Vance Whitelaw

10.12.23 14:08
Vance Whitelaw

Sanari — Vance ZDDSNzY
11/12/2037 11:02
Panie Yakushimaru, właśnie dotarła do mnie informacja o wczorajszym incydencie w kasynie. Nie przychodzę z reprymendą dlatego, że martwi mnie niezadowolenie klienta, ale dlatego, że byłbym bardzo niepocieszony, gdyby narobił Pan sobie niepotrzebnych kłopotów. Temperament pana Maedy bywa kłopotliwy, w związku z czym czasem warto jest najzwyczajniej ugryźć się w język. Doceniam żywiołowość młodych ludzi, ale ich potencjał może zostać spożytkowany w sposób cenniejszy niż rzucanie wyzwiskami wobec klientów, których napęczniałe ego daje się przekłuć dźgnięciem byle igły. Rozumiem, że to środowisko jest dla Pana zupełnie nowe i jeszcze nie przywykł Pan do tego, że ludzie obracający się w nim bywają specyficzni, ale gwarantuję, że praktykowanie wstrzemięźliwości w przyszłości przyniesie Panu wiele korzyści. Nie tylko tych materialnych.

11/12/2037 11:04
Natomiast w kwestii korzyści materialnych, wierzę, że ze względu na niemałą stawkę wciąż zależy Panu na naszej współpracy. Ja sam wolałbym nie zostać zmuszony do jej zakończenia.



 @Yakushimaru Sanari  
Vance Whitelaw

Yakushimaru Sanari ubóstwia ten post.

Yakushimaru Sanari

10.12.23 16:40
Yakushimaru Sanari

Sanari — Vance ZDDSNzY
11/12/2037 19:11
Panie Whitelaw, na wstępie przepraszam za późną odpowiedź. Byłem w mojej drugiej pracy i nie miałem dostępu do telefonu.

Ech, tak, niestety nie mam nic na swoją obronę. Ostrzegał mnie Pan przed takimi gośćmi, a nadal dałem się ponieść złości. Następnym razem zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby sytuacja się nie powtórzyła. Bo oczywiście chcę kontynuować pracę dla Pana.

11/12/2037 19:12
Może lepiej będzie, jak nie będę się pokazywał panu Maedzie przez jakiś czas. Odniosłem wrażenie, że był na mnie wyjątkowo cięty. Czy to może jego normalne zachowanie? Lub, jak to Pan określił... specyficzność?



Yakushimaru Sanari

Vance Whitelaw ubóstwia ten post.

maj 2038 roku