Nana
Haraedo

Join the forum, it's quick and easy

Haraedo
Haraedo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Gość
Gość
Sro 14 Wrz - 16:29
MINAMOTO SEIWA-GENJI NANA
01/05/1673 - 05/02/1690

Miejsce urodzenia
Północ Asakury
Miejsce zamieszkania
Wszędzie i nigdzie

Grupa
Ex-Minamoto (neutralny)
Stanowisko
N/A
Zawód
Zawistnik

Kolor włosów
Czarne
Kolor oczu
Fioletowe
Wzrost
159 centymetry
Waga
49 kilogramy

Znaki szczególne
— ze sobą niesie lekki zapach miodu. Kojarzysz ten nagły zapach grilla, ale nie wiesz dokładnie skąd on idzie? Działa to naprawdę na tej samej zasadzie.
— fiolet. Fioletowe oczy świecą się jak światła samochodu. Pod odpowiednim kątem nawet jego włosy błyszczą tym samym kolorem!
— jego skóra jest chorobliwe blada, prawie niebieska. Pamiątka po utonięciu.
— (prawie) oburęczny, więcej potrafi prawą ręką.




Zabiliście mnie kiedy byłem szczęśliwy. Zabiliście mnie kiedy miałem po co żyć! Zabiliście... zabiliście mnie? Jak ja umarłem? Po co umarłem? Dlaczego umarłem? Przez kogo umarłem? Moje życie się skończyło, a dalej tutaj jestem. Jestem pod jego łóżkiem, w kącie jej sypialnii, na strychu, przeskakuje z lustra do lustra. Obserwuję was. Wasze koszmary dopiero się zaczynają. Moja nienawiść płonie... płonie w moim sercu, nawet jeśli ono już od dawna nie bije. Nigdy Wam nie wybaczę. Nie odejdę dopóki wszyscy nie zginą. Dopóki klan Minamoto nie upadnie.

Minamoto Seiwa-Genji Nana był na drodze do zostania następcą swojego ojca. Od dziecka uczony był o tradycjach i przestrzeganiu zasad. Nie było miejsca na porażki, a jakiekolwiek potknięcie było przygrywką do dostania po plecach. Nikt tak właściwie nie wierzył, że akurat mu się uda. Nana, chociaż upominany na każdym kroku o wierzeniach klanu, nigdy nie był zainteresowany w przejmowaniu tronu. Marzyło mu się szczęście, dom postawiony między lasami gdzie nie będzie nikogo oprócz niego. Ucieczka oznaczałaby zhańbienie się do końca życia. Protesty przeciwko rodzicom nie wchodziło w grę. Nana nie miał szansy na odwrócenie się przed swoim przeznaczeniem, które zbliżało się wielkimi krokami. Miał rodzeństwo, starszego brata i siostrę, bliźniaków którzy wybrali sobie jako cel aby wydręczyć chłopaka do grobu. Oni byli pierwsi w kolejce do Mizu no Gishiki. Umarli, utopieni. Nieważne czy żyjący, czy już martwy, tego nigdy nie zapomni. Ich skóra była fioletowa, oczy odwrócone do tyłu, usta wyszerzone w krzyku. Był następny. Jeszcze tylko parę lat. Nana często myślał o skończeniu tego wszystkiego szybciej, może łagodnie przez utrucie siebie samego, albo teatralnie: przez powieszenie się. Czy to coś by dało? Czy ktokolwiek z rodziny by się przejął? Trudno było to sobie wyobrazić. Niestety, a może i stety, nigdy do tego nie doszło. Zakochał się w jednej dziewczynie, z innej rodziny. Wierzył, że ona da mu wystarczająco dużo siły aby móc przebić się przez ten nieuchronnie zbliżający się koniec. Właśnie może o to chodziło. Trzeba mieć po co żyć aby powrócić do żywych...

Nie pamiętam jej imienia. Nie pamiętam jak wyglądała. Nie pamiętam... ale mam te uczucia w sobie. Mam je dalej, zawinięte niczym kokardka wokół mojego niebijącego serca. Pamiętam jak odeszła z kimś innym, z innym mężczyzną... czy to dlatego musiałem umrzeć? Wiem tyle, że jeśli nie ten zasrany rytuał, to sam bym się zabił. Może tego właśnie los chciał?

Minamoto Seiwa-Genji Nana nie wiedział dokładnie czym jest los. Czy istnieje, czy nie istnieje; on tego nie wie. Nie miał opcji ucieczki. Nie miał z kim porozmawiać. Było to od niego oczekiwane, więc do tego musiało dojść. Ostatnie swoje chwile pamięta, ale jak przez mgłę. Serce mu biło jakby miało zaraz wyskoczyć z piersi, powietrze trzymał w sobie i za nic nie chciał pozwolić aby uciekło. Reszta... no cóż, do rytuału doszło. Nana umarł, utopiony jak swoje starsze rodzeństwo, ale on nie miał zamiaru tak łatwo odejść. Oj, nie. Wtedy tego nie wiedział, ale przez lata trzymać będzie tą nienawiść, gotujące się w nim zło aż nie nadejdzie odpowiedni czas. Nigdy nie zanikł, nigdy nie wybaczył, nigdy nawet nie pomyslał o tym. Śmierć klanu Minamoto przyjdzie, prędzej czy później. Nie będzie to może z jego ręki, ale gdzie jest szansa na upadek tego okropnego klanu, tam też będzie Nana.

Nie wiem ilę pamiętam. Nie kojarze już ich imion, ich twarzy, ich celów, marzeń, powodów. Jedno jednak wiem. Z klanu Minamoto nie zostanie nic. Nawet proch. Nawet ani jeden szept. Przepadną w niepamięć, w otchłań skąd nigdy nie się wydostaną. Oni skończą mnie, albo to ja skończe ich.


Ostatnio zmieniony przez Nana dnia Sob 8 Paź - 0:41, w całości zmieniany 16 razy
avatar
Gość
Gość
Czw 15 Wrz - 0:16
Yūrei
NANA

Keiyaku Suru
N/A
Poziom kontraktu
0

Dai-san no Me
Iluzje optyczne; złudzenia, tworzenie czegoś co tak naprawdę nie istnieje. Aby moc mógła być użyta, Nana musi widzieć przeciwnika. Iluzje znikają po paru sekundach jeśli przeciwnik zniknie z jego pola widzenia. Gdy moc jest w użyciu, na czole Nany pojawia się "trzecie" oko, palące się na fioletowo. Iluzje mogą być różne. Osoba machająca z daleka, cień przechodzący między uliczkami, uciekający kot. Osoby z wystarczająco dużą siłą woli potrafią łatwiej uciec z iluzji Nany. Iluzje nie mogą powodować fizycznych obrażeń.

Cel
Koniec klanu Minamoto. Nana będzie trzymał się przy "życiu" tak długo aż nie zobaczy ich upadku.

Forma yūrei
Cherlawe ciało, ciasno ubrane w tradycyjne kimono. Zamiast normalnej twarzy ma jedno, wielkie okno, a pod nim tylko usta wykręcone w zębiasty uśmiech. Skóra jest prawie błękitna, w miejscach okaleczona i z siniakami. Chodząc zostawia za sobą mokre ślady. Lekko utyka, ale widząc go, ma się dziwne uczucie, że zamiast chodzić to wije się niczym wąż. Jego głos jest jak paznokcie o tablicę, zostawiając w uszach pisk zaraz po obudzieniu się z jego snu.


Kondycja

Stan fizyczny
W normie.

Stan psychiczny
W normie.


Umiejętności

- PERCEPCJA: WZROK - podstawowy - 150
- CICHOŚĆ -  średni - 300
- KŁAMSTWO - podstawowy - 150
...


Wady

- ZŁA SŁAWA (niewielki) - jako jedna z osób co umarły podczas rytuału, pareset lat temu. Nikt kto żyje nie pamięta o nim, oczywiście, ale na pewno w jakich księgach można się o nim doczytać.
- OBSESJA (ciężki) - klan Minamoto. Zrobi wszystko co w jego mocy aby zobaczyć jak płoną.
- LĘK (znaczący) - hydrofobia. Nabawił się dosyć dużego stracha przed wodą przez to jak umarł.
- BRZYDOTA (znaczący) - wygląda jak trup z jego siną skórą i wielkimi worami pod oczami.


W posiadaniu

Mityczne przedmioty
N/A
Shikigami
N/A
Technologia
N/A
Inne
N/A


Historia zmian

-
-
-
avatar
Gość
Gość
Sob 8 Paź - 0:41
Nana Artworks-s3z4gMuY9sYvK27s-R7wyag-t500x500
avatar
Sponsored content
maj 2038 roku