YŌZEI-GENJI NORIAKI
Haraedo

Join the forum, it's quick and easy

Haraedo
Haraedo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Yōzei-Genji Noriaki

Nie 20 Lis - 0:55
YŌZEI-GENJI NORIAKI 33YXa7H

ON

Event Helloween:
- Za uczestnictwo w balu
- Podsumowanie psikusów

Rodzina

Ojciec - żyje. Kawał surowego, małomównego skurczybyka. Kto z Minamoto ten wie, że wcale nie przeszedł na emeryturę i wypełnia obowiązki zabójcy. Oficjalnie dba by poszanowanie i kultywowanie tradycji miecza w kraju. Zarządza kilkoma dojo. Jeżeli ktoś się interesuje tematyką ten wie, że są to miejsca słynące z prestiżu. Prócz tego kolekcjonuje miecze i współpracuje z archeologami oraz domami aukcyjnymi przy weryfikowaniu audentyczności tradycyjnej, japońskiej broni bialej.

Matka - żyje. Zawodowo zajmuje się sztuką, a dokładnie starożytną sztuką kabuki. Jest reżyserką i organizatorką spektakli. Dystyngowana, ułożona kobieta oraz nadopiekuńcza, rozpieszczająca matka.

Rodzeństwo - Zakładam że mam. Jak chcesz mieć mnie za brata to zapraszam na PW. Do dogadania


Relacje

SEIWA-GENJI ENMA - następca rodziny, kuzyn, osoba za którą brałem ścisłą odpowiedzialność. Od kiedy Enma ma juz te 18/19 nie podażam za nim jak cień, lecz wciąż mam na uwadze jego dobro i bezpieczeństwo.
YURI CHIE - nawiedzający mnie duch. Mogło być gorzej(?) Creme de la Creme mojego drugiego życia. Super charakter, ekstra dowcip, prawie zero koszmarów, sama słodycz.
NIKKO AHANE - przyjaciel(?)
EJIRI CAREI - ta pomylona  
WARUI SHIN'YA - zakontraktowany duch Enmy, będę próbował zrobić z niego coś lepszego niż prezentuje sobą obecnie


Poszukiwania
Yōzei-Genji Noriaki
maj 2038 roku