Heizō — Rainer - Page 4
Haraedo

Join the forum, it's quick and easy

Haraedo
Haraedo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Seiwa-Genji Rainer

Pon 21 Lis - 19:17
First topic message reminder :

Nowe wiadomości (1) od: Rainer

jutro 19 Dōjō klanu Minamoto Asakura Nagareboshi 4
23/11/2036, 23:33

@Hattori Heizō

Seiwa-Genji Rainer

Hattori Heizō

Sro 3 Maj - 19:05
Heizo

Heizō — Rainer - Page 4 YrX52qo
20/04/2037 04:58
trwa połączenie: Heizo

Wilki i owce? — Głos ma zniekształcony jeszcze senną chrypą. W tle słychać szelest pościeli. — Niewiele pamiętam. Pamiętam, że byliśmy zamknięci w wielkiej hali. Nie sami, bo były tam też inne osoby. W którymś momencie zniknąłeś i- — Powietrze ze słyszalną ciężkością ulatuje przez usta. — Nieważne. Okropny widok. Dobrze, że nic ci się nie stało.
Chwila ciszy w słuchawce.
Jak to martwą? Coś ją dopadło? — Znów cisza. — Może to jest sen. Podobno można to sprawdzić, gdy na chwilę zasłonisz usta i nos. Jeśli nadal będziesz mógł swobodnie oddychać, to znaczy, że jeszcze się nie obudziłeś. Nie wiem czy to prawda. Nigdy nie sprawdzałem, chociaż może powinienem był to zrobić. Dzisiaj w nocy. I coś nie tak z tym pluszakiem? Twoja siostra nie zostawiła go tam przypadkiem?

Hattori Heizō
Seiwa-Genji Rainer

Sro 3 Maj - 21:24
Rainer

Heizō — Rainer - Page 2 YrX52qo
20/04/2037 04:59
>>> trwa połęczenie: Rainer <<<
Milczenie przeszyte jest niepewnością, ale i mimowolnym poddaniem się. Naprawdę nie ma na nic więcej siły. Może na jedno.
Przyjechać do ciebie? I tak nie usnę.
Westchnięcie przerwane nagłym rozbawionym parsknięciem.
Mam teraz zasłonić usta i nos? Albo wiem, wpadnę i ty mi to zrobisz.
Odgłos ciała upadającego na materac.
To pluszak tej siostry. Nie wiem, może podrzucił go ktoś ze służby. Myślałem, że zabawka zginęła kilka lat temu, ale nie będę dziwił się światu, w którym duchy łażą tuż obok.

Seiwa-Genji Rainer

Hattori Heizō ubóstwia ten post.

Hattori Heizō

Sro 3 Maj - 22:08
Heizo

Heizō — Rainer - Page 4 YrX52qo
20/04/2037 05:00
trwa połączenie: Heizo

Przyjedź. Sam już raczej nie zasnę. — Znów cisza. Niedługa, bo zaraz zanosi się krótkim śmiechem, gdy udziela mu się rozbawienie. — To zależy jak szybko chcesz to sprawdzić. Ale jasne, pomogę ci. — Znowu milknie. Tym razem na kilka sekund dłużej, jakby w zastanowieniu. — Myślisz, że to dokładnie ta sama zabawka? Pluszaki często są do siebie podobne. Tak czy inaczej to dość idiotyczny żart. W sensie to, że ktoś go tam położył. Nie masz wrażenia, że ostatnio dzieje się coraz więcej dziwnych rzeczy? — Pauza. — Możesz skłamać, żeby nie wyszło, że mam paranoję. — W głosie rozbrzmiewa żartobliwa nuta, ale ten szybko powraca do spokojnego tonu. — Na pewno chcesz przyjechać?

Hattori Heizō
Seiwa-Genji Rainer

Sro 3 Maj - 22:20
Rainer

Heizō — Rainer - Page 2 YrX52qo
20/04/2037 05:00
>>> trwa połęczenie: Rainer <<<
Śmiech.
Jak już obaj dobrze wiemy, świetnie radzę sobie z usypianiem ludzi. Szczególnie ciebie.
Pauza.
Nie wiem. Trochę mi się to wszystko nie klei. Wyniosłem ciałko Kiki na zewnątrz, jutro je zakopię. Myślę... Myślę, że to siostra gra ze mną w jedną ze swoich zabaw, ale może się mylę.
Głębokie, przeciągnięte westchnięcie.
Przyjadę. Właśnie zamawiam taksówkę. Trzymam cię na głośnomówiącym. Poza tym coraz częściej zastanawiam się nad mieszkaniem w centrum. Może Enma ma rację, że dobrze mi to zrobi. Do czego to doszło, żebym słuchał się władzy.

Seiwa-Genji Rainer

Hattori Heizō ubóstwia ten post.

Hattori Heizō

Sro 3 Maj - 23:23
Heizo

Heizō — Rainer - Page 4 YrX52qo
20/04/2037 05:01
trwa połączenie: Heizo

Zobaczymy jak poradzisz sobie tym razem. Wiesz- — Urywa i wydaje z siebie krótkie parsknięcie. — Nieważne. Masz rację, na pewno dasz radę. — Podnosi się z łóżka; w tle słychać przytłumiony dźwięk odkształcającego się materaca. — Jeśli nadal gdzieś jest, dlaczego klan nic z tym nie robi? Chyba że duchy mają wstęp do rezydencji. W każdym razie tu będziesz bezpieczny. Przynajmniej mam taką nadzieję. — Szelest papieru. — To nie brzmi, jak „słuchanie się władzy”. Poza tym to normalne, że w końcu chce się mieszkać samemu. Albo z kimś innym niż rodziną. Na przykład ze mną. — W słuchawce rozlega się śmiech. — Żartuję. W każdym razie będę odwiedzał cię nawet w centrum. — Cisza. — Już piąta. Będziesz chciał coś na śniadanie?

Hattori Heizō
Seiwa-Genji Rainer

Sro 3 Maj - 23:35
Rainer

Heizō — Rainer - Page 2 YrX52qo
20/04/2037 05:02
»trwa połęczenie: Rainer«
Myślę, że jest sprytna. Myślę też, że celowo chowa się przed innymi. Ale mogę się mylić. Duchy nie rosną, nie umierają z celem, raczej. Ale cholera wie, Hei. Serio, może to nie jej sprawka a świata w ogóle. Tak jak mówisz, ostatnio wszystko zdaje się być bardziej skomplikowanym—
Słyszalna pauza.
Chcesz ze mną mieszkać?
Kolejna pauza.
Poczekaj, porozmawiamy za chwilę. I tak, zjem śniadanie. Nawet dwa. Będę za chwilę.

»Połączenie zakończone«



Heizō — Rainer - Page 4 Vibu4ed
Seiwa-Genji Rainer

Hattori Heizō ubóstwia ten post.

Seiwa-Genji Rainer

Nie 28 Maj - 23:03
Rainer

Heizō — Rainer - Page 3 YrX52qo
29/05/2037 22:59


29/05/2037 22:59
jesteś w pracy?



Heizō — Rainer - Page 4 Vibu4ed
Seiwa-Genji Rainer

Hattori Heizō ubóstwia ten post.

Hattori Heizō

Nie 28 Maj - 23:17
Heizo

Heizō — Rainer - Page 4 YrX52qo
29/05/2037 23:03
teraz już nie. wyszedłem z siebie i zaraz u ciebie będę.

żartuję. dziś nie pracuję

to zaproszenie?

Hattori Heizō
Seiwa-Genji Rainer

Nie 28 Maj - 23:21
Rainer

Heizō — Rainer - Page 3 YrX52qo
29/05/2037 23:03
ech miałem nadzieję, że jesteś

to wymiana. czekam



Heizō — Rainer - Page 4 Vibu4ed
Seiwa-Genji Rainer

Hattori Heizō ubóstwia ten post.

Hattori Heizō

Pon 29 Maj - 19:40
Heizo

Heizō — Rainer - Page 4 YrX52qo
29/05/2037 23:11
teraz też wolałbym tam być.

naprawdę to robimy?


29/05/2037 23:12
pamiętasz strzały, które od ciebie dostałem?

jeśli to pójdzie gdzieś dalej, zrobię z nich użytek.

lubię ruchome cele.


29/05/2037 23:15
Heizō — Rainer - Page 4 OpTP122

Hattori Heizō
Sponsored content
maj 2038 roku