Raja - Minoru
Haraedo

Join the forum, it's quick and easy

Haraedo
Haraedo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Minoru Yoshida
Czw 24 Lis 2022 - 11:39
Połączenie przychodzące od: nieznajomy numer
14:21 02/11/2036




Raja - Minoru EHjauEm
Minoru Yoshida
Yōzei-Genji Madhuvathi

Czw 24 Lis 2022 - 12:01
Połączenie

Fuzokuten, Raja przy telefonie, w czym mogę pomóc?
00:03:23 14:21 2/11/2036







@Minoru Yoshida



The Mother Of Harlots And Abominations Of The Earth
Yōzei-Genji Madhuvathi
Minoru Yoshida
Czw 24 Lis 2022 - 16:37
Połączenie

W tle słyszalna była jakaś rockowa muzyka, a także bardzo cichy dźwięk silnika samochodowego.

Siema, Rajka. Z tej strony Norishige, a w zasadzie to Yoshida. Jakiś czas temu miałaś przyjemność postawić mi drinka w niejakim klubie karaoke. Później mieliśmy ciekawą przygodę w parku, po której zostawiłaś mi swoją wizytówkę. Właśnie na nią patrzę, heh. Chyba jestem Ci winien drinka za tamtą akcję w parku, co?
02/11/2036




Raja - Minoru EHjauEm
Minoru Yoshida
Yōzei-Genji Madhuvathi

Czw 24 Lis 2022 - 18:59
Połączenie

Yoshida.

W telefonie następuje chwilowa cisza, przerwana parsknięciem śmiechem.

No tak, za drinka chyba będę w stanie wybaczyć to niewielkie kłamstwo.

W tle charakterystyczny sklepowy dzwonek, a po nim kilka prób odpalenia zapalniczki.

Powiedz mi, Yoshida, zapraszasz mnie towarzysko, czy masz do mnie jakiś interes, hm? Nie sądziłam, że po próbie odmrożenia nam tyłków będziesz się chciał jeszcze odezwać. Co jak tym razem nikt nas nie uratuje?
00:03:23 14:21 2/11/2036







@Minoru Yoshida



The Mother Of Harlots And Abominations Of The Earth
Yōzei-Genji Madhuvathi
Minoru Yoshida
Nie 27 Lis 2022 - 20:03
Połączenie

Po usłyszeniu śmiechu, mężczyzna sam parsknął krótko do telefonu.

Będziesz musiała, no chyba że nie będziesz miała serca wybaczyć mi ten drobny przekręt.

Nagle dało się usłyszeć dźwięk otwieranych i zamykanych drzwi od samochodu, a w tle odgłosy jezdni oraz ulicznego gwaru.

O nie, jak mnie przejrzałaś, Raja? A tak naprawdę chciałbym zaliczyć i jedno i drugie. I wiesz, nie tak łatwo jest mnie złamać, tym bardziej zniechęcić. Nie wiem jak Ciebie. A jeżeli nikt nie przybędzie z odsieczą, przyjdzie nam zdechnąć w tym zgniłym mieście razem. Albo pokażesz na co Cię stać i nas uratujesz, ja kiepsko sobie radzę w takich kwestiach jak zresztą widziałaś. Wtedy będę winien Ci nie tylko jednego drinka, a tysiące kolejnych. W ogóle, widziałem Cię na balu. Zaskoczyłaś mnie, bo nie wydajesz się być osobą, która lubi ubierać sukienki.       

02/11/2036




Raja - Minoru EHjauEm
Minoru Yoshida
Yōzei-Genji Madhuvathi

Nie 27 Lis 2022 - 20:32
Połączenie

Zaliczyć, mówisz?

W tle dźwięk zaciągania się papierosem, po którym następuje krótki śmiech.

Nie? Na pierwszym drinku też miałam sukienkę. Zresztą, żeby doszło do kolejnego, najpierw muszę wiedzieć co to za interes, mój drogi. Kwestię towarzyską przemilczę i założę, że zwyczajnie się stęskniłeś.
Muszę też wiedzieć, czy opłacać mi się będzie bawić w bohatera, jeśli zajdzie taka potrzeba.

14:21 2/11/2036







@Minoru Yoshida



The Mother Of Harlots And Abominations Of The Earth
Yōzei-Genji Madhuvathi
Minoru Yoshida
Pon 28 Lis 2022 - 1:47
Połączenie

Mhm, zaliczyć.  To coś złego?

Słysząc w słuchawce dźwięk papierosa, Raja mogła usłyszeć odgłosy krzątania, by po chwili również dotarł do niej charakterystyczny dźwięk zapalniczki.

Naprawdę? Wydawało mi się, że jednak inaczej byłaś ubrana. I biznesowy interes. Głowy na pewno nie zechcę Ci urwać, więc oto możesz być spokojna. Mam dla Ciebie propozycję, w której zaczniesz zarabiać trochę więcej na tym swoim sklepiku. Ale o interesach nie rozmawia się przez telefon, co nie?

Dało się usłyszeć szorstki śmiech, a także odgłos wydychanego dymu z płuc.

To słodkie, że tak zakładasz. Pomyślę jeszcze, że to Tobie było tęskno i tak naprawdę liczyłaś dni aż zadzwonię. Nie dałem Ci już wystarczających powodów do tego, że zdecydowanie warto? Gdzie znajdziesz takiego drugiego. Zresztą, nie trudno było wyłudzić od Ciebie drink.


02/11/2036




Raja - Minoru EHjauEm
Minoru Yoshida
Yōzei-Genji Madhuvathi

Pon 28 Lis 2022 - 8:01
Połączenie

Niekoniecznie. Zależy to tylko jak mocno to zaliczenie odejdzie od sedna sprawy.

Chwila ciszy, po niej delikatnie zmęczone westchnięcie

Tak mówią, tak mówią, ale ja na interesach się nie znam, Yoshida, więc nie dotyczy mnie tak cicha etykieta. Zachęć mnie jakimś szczegółem tego swojego świetnego planu, co?

Zresztą, to równie urocze, jeśli wydaje ci się, że było to jakiekolwiek wyłudzenie. Wydawałeś się tak chętny do rozmowy i tak przy tym nieporadny, że musiałam Cię alkoholem uspokoić.

Z telefonu dało usłyszeć się śmiech, tak czy inaczej bardziej wpadający w coś na kształt chichotu.

14:21 2/11/2036







@Minoru Yoshida



The Mother Of Harlots And Abominations Of The Earth
Yōzei-Genji Madhuvathi
Minoru Yoshida
Sob 3 Gru 2022 - 0:22
Połączenie

Co masz na myśli? W głosie dało się słyszeć wyraźne przekomarzanie się, jakby nie wiedział o jakie zaliczenie mogło chodzić.

Skoro nie znasz się na nich, to powinnaś zaufać komuś, kto zna się na nich całkiem dobrze, Raja. Czy o wszystkim tak zawsze chcesz wiedzieć przez telefon?

Czasami mi się zdarzy. Więc mówisz, że potrzebowałem uspokojenia odrobiną wódki z wodą? Szlachetny gest z Twojej strony. Nie wiem jakbym sobie poradził w tamtej chwili gdyby nie to.

Przyznałz krótkim śmiechem, odpowiadając w ten sposób na jej chichot.

A wracając. Jak wstawisz się w klubie Chimamire to wszystkiego się dowiesz. Odpowiadać Ci spotkać się jakoś w tym tygodniu?


02/11/2036



Raja - Minoru EHjauEm
Minoru Yoshida
Yōzei-Genji Madhuvathi

Sob 3 Gru 2022 - 8:08
Połączenie

Och, skoro tak, to o zaliczaniu też nie będziemy rozmawiać. Najpierw biznes, potem przyjemności, tak?

Parsknęła cicho śmiechem, ponownie dało usłyszeć się zaciąganie papierosem

Pasuje, podeślij mi adres. Ile wcześniej mam Ci się zapowiedzieć, Yoshida?  



14:23 2/11/2036







@Minoru Yoshida



The Mother Of Harlots And Abominations Of The Earth
Yōzei-Genji Madhuvathi
Sponsored content
maj 2038 roku