Eri - Ivar
Haraedo

Join the forum, it's quick and easy

Haraedo
Haraedo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kitamuro Eri

Pią 25 Lis - 14:45
Nowe wiadomości od: numer nieznany (3)

Ivar Hansen?
12:40 20.11.2036


Z tej strony Kitamuro Eri. Miałam zadzwonić, ale powiedzmy, że nie jestem w stanie w tym momencie rozmawiać, łatwiej mi pisać. Zajmuje się pan protezami zgodnie z tym co zostało mi przekazane? Chciałabym umówić się na konsultacje. Nie jestem w pełni zdecydowana, od razu ostrzegam, ale chcę usłyszeć opcje. Koszt konsultacji nie gra dla mnie roli.
12:43 20.11.2036


Konsultacja dotyczyłaby ręki.
12:43 20.11.2036




@Ivar Hansen


Eri - Ivar P2Y5Skr
Kitamuro Eri
Ivar Hansen

Pon 28 Lis - 2:34
Nowa wiadomość od: Ivar Hansen

Witam serdecznie. Tak, to ja. W porządku, to żaden kłopot, że Pani akurat pisze. Zgadza się, w głównej mierze skupiam się na tworzeniu protez, niektóre stworzone przeze mnie modele dalej są dostępne w sprzedaży, więc mogłaby się Pani zapoznać z nimi, aby zobaczyć na jakiej dokładnie technologii bazuję. Podesłać Pani link?
Nie ma problemu, kiedy dokładniej będzie Pani pasowała taka konsultacja? W tygodniu, nie licząc środy, pracuję zwykle od poniedziałku do soboty, choć w sobotę mój czas pracy jest skrócony. Oczywiście, myślę że nie będzie z tym najmniejszego problemu. Przedstawię Pani różne możliwości i warianty w zależności od preferencji. Bywam dosyć elastyczny, szczególnie dla zamówień indywidualnych. Proszę tylko podać preferowany termin. Godzinna konsultacja kosztuje u mnie 7750 jenów, pół godziny to połowa ceny, a 15 minut to 1850 płatne z góry. W razie odwołania terminu konsultacji lub nie wstawienia się na miejsce, oddaję połowę wpłaconej ceny.
14:54 20/11/2036


Ivar Hansen
maj 2038 roku