Koide Michitoyo (budowa)
Haraedo

Join the forum, it's quick and easy

Haraedo
Haraedo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Gość
Gość
Pon 28 Lis - 12:33
Koide Michitoyo
12.01.2009 - 20.01.2035

Miejsce urodzenia
Fukkatsu
Miejsce zamieszkania
Centrum Fukkatsu

Grupa
-
Stanowisko
-
Zawód
Chłopiec na posyłki rodziny

Kolor włosów
czarne
Kolor oczu
zielone
Wzrost
188
Waga
72

Znaki szczególne
Dłuższe, sięgające do połowy łopatek włosy, zielone włosy, często pojawia się w towarzystwie dwóch dobermanów suczek. Na klatce piersiowej ma blizny po postrzale.


Najmłodszy syn Koide. Trzeci syn Koide. Koide Michiyoto jest tak zdolny jak jego bracia, Michi na pewno jest dumą ojca. Rodzina będzie dumna. Rodzina jest dumna z Michiego, na pewno ojciec jest z ciebie dumny Michi, na pewno matka jest szczęśliwa, że jej najmłodszy syn jest tak zdolny. Rodzina jest z ciebie dumna, Michi. Musisz zawsze dbać o dobre imię rodziny, pamiętaj że jesteś Koide. Rodzina zawsze jest na pierwszym miejscu, nie możesz przynieść hańby rodzinie.
Pamiętaj, Michi, od tego zależy wszystko.


Zajęcia dodatkowe, lekcje, egzaminy, nauki wszystkiego, czego z czasem zaczynałem zapominać. A jednak z każdym sukcesem skupiałem wokół siebie coraz więcej uwagi, choć czułem jak moi bracia byli zazdrośni. Twierdzili, że miałem łatwiej, bo byłem najmłodszy - według mnie, po prostu zawsze byłem od nich lepszy. Oczko w głowie matki, która traktowała mnie jak największy skarb - i uwaga, którą skupiałem wokół siebie. Może to była kwestia mojego słabego zdrowia i wielu lat spędzonych pod opieką lekarzy? A może po prostu mojego uroku, którego nie można było mi odmówić
Wystarczyło się uśmiechnąć, zachować tak jak oczekiwano i zasypywano mnie pochwałami, i prezentami. Przywileje były czymś, z czym się urodziłem - i miałem ich od groma. Każda moja zachcianka była spełniania, tak długo jak potrafiłem się zachować i tak długo jak zachowywałem się zgodnie z tym, czego ode mnie oczekiwano.

To nie było wiele, to co oczekiwane ode mnie w zamian za życie, do którego miałem dostęp. Dobre stopnie, kiedy nauka nie przychodziła mi z trudem - bycie jednym z hostów, ale i maskotek różnorodnych przyjęć organizowanych przez rodziców, również przychodziło mi z łatwością, a wręcz przyjemnością. W końcu bycie w centru uwagi było czymś naturalnym dla mnie; czymś co mi się należało.



Ostatnio zmieniony przez Koide Michitoyo dnia Czw 22 Gru - 4:00, w całości zmieniany 2 razy
avatar
Gość
Gość
Nie 11 Gru - 17:24
Senkensha
Koide Michitoyo

Keiyaku Suru
-
Poziom kontraktu
0


Kondycja

Stan fizyczny
W normie.

Stan psychiczny
W normie.


Umiejętności

- kłamstwo - zaawansowany - 750 PF
- aktorstwo - podstawowy - 150 PF
- oburęczność - podstawowy - 50 PF
- orientacja przestrzenna - podstawowy - 50 PF


Wady

- chorowitość - ciężki
- słaba wola (względem członków rodziny) - ciężki
- lęk (przed śmiercią) - ciężki
- zła sława (nanashi) - znaczący
- lęk (przed porzuceniem) - znaczący
- alergia (produkty pochodzenia pszczelego) - znaczący
- alergia (alkohol etylowy) - znaczący
- alergia (orzechy) - znaczący
- alergia (trawy) - niewielki
- alergia (nikiel) - niewielki


W posiadaniu

Mityczne przedmioty
WYPISZ MITYCZNE PRZEDMIOTY
Shikigami
WYPISZ SHIKIGAMI
Technologia
WYPISZ TECHNOLOGIĘ
Inne
WYPISZ INNE


Historia zmian

-
-
-
avatar
maj 2038 roku