Carei - Noriaki
Haraedo

Join the forum, it's quick and easy

Haraedo
Haraedo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ejiri Carei

Wto 6 Gru - 23:34
Nowe wiadomości od: Nimfa z fontanny na balu (2)

Dzień dobry Panie Seiwa.
Pozwalam sobie odezwać - zgodnie rozmową. Mam nadzieję, że nie zdążył Pan o mnie zapomnieć, bo niezależnie od okoliczności wybaczania, chciałabym przypomnieć się o mój szkicownik.
14:41 4.11.2036


Dodam, że dotarłam bezpiecznie, a pańskie Haori sprawiło się bardzo skutecznie w obronie przed zimnem. Chciałabym go Panu oddać, mogę odesłać lub komuś, gdzieś przekazać. Oczywiście zadbałam o pralnię i jest w nienaruszonym stanie. O buciku już tego nie powiem, aczkolwiek, nie obarczam Pana odpowiedzialnością, a wyłącznie własna niezdarność.

Ejiri Carei
14:47 4.11.2036




@Yōzei-Genji Noriaki
Ejiri Carei
Yōzei-Genji Noriaki

Nie 11 Gru - 12:53
Proszę wskazać miejsce i czas, ja się do Pani dostosuję. W Asakurze 15 listopada będzie organizowana demonstracja klasycznego japońskiego tańca jiutamai w wydaniu profesjonalistów, jeżeli byłaby Pani zainteresowana uczestnictwem to może Pani czuć się zaproszoną. Proszę tylko o informację, że chciałaby Pani wziąć udział w wydarzeniu - w jego ramach możemy również dopełnić naszych zobowiązań oraz wymian.
18:11 4.11.2036



Yōzei-Genji Noriaki
Ejiri Carei

Wto 13 Gru - 16:28
Demonstracja japońskiego tańca klasycznego, brzmi interesująco.
Potwierdzam w takim razie i dziękuję za zaproszenie.
Byłabym tylko wdzięczna za informację, gdzie dokładnie mogę Pana znaleźć lub gdzie się spotkamy.


20:27 4.11.2036


Ejiri Carei
Sponsored content
maj 2038 roku