SASAKI HOTARU
Haraedo

Join the forum, it's quick and easy

Haraedo
Haraedo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Sasaki Hotaru

26.03.23 22:10
Sasaki Hotaru
01.04.2015 / 22 lata

Miejsce urodzenia
Tokyo
Miejsce zamieszkania
Fukkatsu

Grupa
-WPISZ GRUPĘ
Stanowisko
-
Zawód
Asystent detektywa

Kolor włosów
Czarne
Kolor oczu
WPISZ KOLOR OCZU
Wzrost
170
Waga
60

Znaki szczególne
Heterochromia - dwukolorowe oczy. Szare oraz czerwone.
-Ahedonia - Przypadłość niepozwalająca na odczuwanie emocji w ich odpowiednim znaczeniu. Zwykle  na skutek wydłużającej się depresji.
- Blizna po postrzale głowy ukryta pod włosami w miejscu skroni.



"Wysyłam maila, ekran wciąż mruga do mnie zachęcająco. Myślę sobie, ilu takich jak ja na całym świecie siedzi w tej chwili przed migającymi ekranami i dlaczego. Ilu z nich mieszka w domu zbliżonym do mojego, z matką, ojcem i gosposią. Liczba gwałtownie maleje. Ilu z nich ćpa. Ilu miało braci, którzy już nie żyją. Ilu czuje się winnymi ich śmierci.
Moje poczucie osamotnienia wzmaga się z każdą chwilą. Skręt miał mi poprawić nastrój, tymczasem czuję się coraz bardziej podle. „

TERAZ

Kolejny raz obudził go dźwięk deszczu uderzającego w okno, znowu czekała bezsenna noc. Minęło wiele lat od tamtych wydarzeń a on dalej nie mógł wewnętrznie się pozbierać. Dręczące koszmary nawiedzały go tak często, jak się dało. Jego życie skupia się tylko i wyłącznie na pracy, nauce no i czasem zrobieniu zakupów i zadbaniu o siebie. Zwykłe ludzkie czynności. Tamtego dnia pozwolono mu żyć, lecz ciągle czuł się jak w klatce. Niczym pies, wyglądający przez kraty swojego życia. Wpakowując swój tyłek na parapet, nieśpiesznie odpalił papierosa. W międzyczasie na jego kolanach pojawił się czarny kot. Ciemnowłosy bezwiednie go pogłaskał. Wspomnienia wiecznie żywe. Jeszcze jakieś czas temu zapewne w tym momencie by płakał. Teraz zaś nie potrafił, to było niczym groteskowy film z przeszłości.
Jeszcze trzy lata temu, żył spokojnie. Chodził na uniwersytet wraz z bratem a tymczasem co? Jego nie ma, a on się stacza na samo dno. Przynajmniej psychiczne. Budząc się tamtego dnia w szpitalu nikt nie powiedział mu od razu co się zadziało. Nie mógł ich winić.

UNIWERSYTET KAMO, TRZY LATA WCZEŚNIEJ
To był dzień jak co dzień w ich szkole. Miał być jeszcze taki, ale tylko przed chwilę. Wraz z bratem stali na dachu zjadając swoje drugie śniadania, za kilka minut mieli usłyszeć kolejny dzwonek. Zamiast tego Hotaru usłyszał wystrzał a potem niesamowity pisk w uszach nim stracił przytomność uderzając głową siatkę, tę zamontowali dla bezpieczeństwa, by uczniowie nie wpadali na różne głupie pomysły. Kątem oka zobaczył jeszcze krew, bardzo dużo krwi i chyba jeszcze kawałki mięsa?
Po wielu operacjach wyjęcia odłamków i śpiączce farmakologicznej go wybudzili. Dochodził do siebie pod kluczem i o dziwo ochroną pod szpitalnymi drzwiami. O nic nie pytał, starał sobie poprzypominać wszystko. Częściowa amnezja była w tym wypadku jak najbardziej normalna. Z dnia na dzień wypełniał te skradzione luki. Rodzina coraz więcej mu mówiła i ogólnie wracał do zdrowia. Dopiero wtedy zdecydowali się mu powiedzieć o śmierci jego brata, dalej jednak milczeli co było powodem napastnika. Przecież nie wszedł od tak, musiał mieć jakiś cel czy urazę by tak postąpić. Poparu miesiącach wrócił na uniwersytet by dokończyć rok. Dostał dyplom i dzięki temu mógł zacząć na nowo układać życie. Cały czas jednak obwiniał się za śmierć brata, mimo iż nie była to jego wina. Ojciec jako jeden z polityków, naraził się sporej rzeszy ludzi. Tamtego dnia to on miał zostać zamordowany, napastnik jednak chybił  a kula przeszła przez głowę jego brata a on oberwał rykoszetem.  Gdyby wiedział, zapewne czułby się jeszcze bardziej winny.

TERAZ

Jego charakter od tamtego momentu uległ drastyczniej zmianie. Z optymistycznego dzieciaka kochającego naukę, stał się wycofany i posępny. Dalej jednak kochał czytać książki i zanurzać się w fikcji niż w realnym życiu. Poniekąd swoje własne życie traktuje jak taką fikcję. Nie rusza go widok krwi czy smutku. Piękne widoki nie poruszają jego serca a radość innych nie potrafi znaleźć odbicia w jego sercu. W zasadzie jest jak żyjąca, nakręcona lalka.



Ostatnio zmieniony przez Hotaru dnia 27.03.23 0:19, w całości zmieniany 17 razy
Sasaki Hotaru
Sasaki Hotaru

26.03.23 22:30
Człowiek
Sasaki Hotaru

Keiyaku Suru
WPISZ OSOBĘ, Z KTÓRĄ TWOJA POSTAĆ MA KONTRAKT
Poziom kontraktu
0


Kondycja

Stan fizyczny
W normie.

Stan psychiczny
W normie.


Umiejętności

- Broń Palna - średniozaawansowany - 300 PF
- Prakour-  podstawowy - 200 PF
...


Wady

- ZABURZENIA PAMIĘCI- poziom znaczący
- WADA WZROKU- poziom znaczący (lewe oko)
- LUKA - poziom niewielki
-CYKLICZNE MIGRENY - poziom niewielki
...


W posiadaniu

Mityczne przedmioty
WYPISZ MITYCZNE PRZEDMIOTY
Shikigami
WYPISZ SHIKIGAMI
Technologia
WYPISZ TECHNOLOGIĘ
Inne
WYPISZ INNE


Historia zmian

[+] 500 PF na start
[−] 500 PF - Karta Postaci
[+] 30 PF - wielkanocne życzenia
[+] 50 PF - osiągnięcie: Pierwszy as z rękawa
[+] 50 PF - osiągnięcie: Kolejny poziom wbity...

OBECNY STAN PF: 130


Postać sprawdzona przez: Enma.


Ostatnio zmieniony przez SASAKI HOTARU dnia 27.03.23 0:52, w całości zmieniany 2 razy
Sasaki Hotaru
maj 2038 roku