Shogo - Cayenne
Haraedo

Join the forum, it's quick and easy

Haraedo
Haraedo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Minoru Yoshida
Nie 16 Kwi - 1:13
Hibari

Shogo - Cayenne ZDDSNzY

10/04/2037 00:56
jeszztem od shu, przyysłał mi numr do ciebie

10/04/2037 00:57
ddwonie

10/04/2037 00:59
POŁĄCZENIE







@SHOGO TOMOMI


Shogo - Cayenne EHjauEm
Minoru Yoshida

Shogo Tomomi ubóstwia ten post.

Shogo Tomomi

Nie 16 Kwi - 1:33
Shogo

Shogo - Cayenne ZDDSNzY

10/04/2037 00:57
wiadomość odczytana

10/04/2037 00:57
ok

10/04/2037 00:59
POŁĄCZENIE

W tle wyraźny szum samochodowego silnika - Gdzie mam podjechać, ile osób do zgarnięcia i w jakim stanie? - pada rzeczowo, niemal wojskowo, w głosie czuć jednak markowany czymś spokój. Słuchać szmer wydychanego - prawdopodobnie dymu papierosowego i na krótko nieco głośniejszy warkot  - Zakładam pilność, skoro Shusei nie odezwał się sam - mówił pewnie, wyraźnie, prawdopodobnie chcąc uniknąć zakłóceń z tła i świstu wiatru z
otwartego okna.




@Minoru Yoshida


You don’t choose your demons,
but you do decide who owns who.
Shogo Tomomi

Minoru Yoshida ubóstwia ten post.

Minoru Yoshida
Nie 16 Kwi - 2:29
Hibari

Shogo - Cayenne ZDDSNzY

10/04/2037 01:00
POŁĄCZENIE

Z drugiej strony dało się słyszeć szum wiatru, który mógł być jednym z powodu zakłóceń, które wystąpiły na linii.
- Haiiro Chikku, chyba to opuszczony garaż, kiedyś był tu wypadek budowalny, nie wiem czy kojarzysz - ciężkość słów wydobywała się z krtani mężczyzny. W dodatku słowa, mimo pełnych wyrazów jak na stan, w którym Cayenne był, stawały się nieco niewyraźne, ale nie niezrozumiałe - Dwie osoby, jedna ranna. Obfite krwawienie z uda, powoli odczuwam wykrwawianie się - odpowiedział równie rzeczowo, dostosowując się do potrzeb rozmówcy. Mimo że zdania były co jakiś czas przerwane z uwagi na ciężkość w mówieniu, starał się utrzymać płynność wypowiedzi i przybrać w miarę możliwości miły ton głosu.
- Tak, nie wiem ile czasu mi zostało. Na chwilę odpłynąłem, więc pewnie długo siedziałem z otwartą raną. Jeśli możesz, przyjedź jak najszybciej.







@SHOGO TOMOMI


Shogo - Cayenne EHjauEm
Minoru Yoshida
Shogo Tomomi

Nie 16 Kwi - 16:01
Shogo

Shogo - Cayenne ZDDSNzY

10/04/2037 01:00
POŁĄCZENIE

- Wiem gdzie to - niski ton na moment się urywa, zapewne wynikły najpierw z dymnego wdechu. Ciągłość ciszy zastępuje nagły pisk opon zrywu, odgłos zmienianych biegów i nagłe przyspieszenie - Jestem niedaleko. 10 minut i będę na miejscu - powtórzył tonacyjną pewność, przeplatając w niej faktyczną powagę, wyraźnie naznaczoną przez wojskową manierę, wymuszającą konieczna lakoniczność, do wykonywanego zadania - Jakieś zagrożeni zewnętrzne? Ktoś do zneutralizowania, czy tylko odbiór? - Cay mógł się domyślić, ze chodzi o broń. I potencjalnych wrogów ascendujący poziom zadania do bardziej niebezpiecznych manewrów. Szum zewnętrznych dźwięków cichnie.




@Minoru Yoshida


You don’t choose your demons,
but you do decide who owns who.
Shogo Tomomi

Satō Kisara ubóstwia ten post.

Minoru Yoshida
Wto 18 Kwi - 16:10
Hibari

Shogo - Cayenne ZDDSNzY

10/04/2037 01:02
POŁĄCZENIE

- Czekam więc - odpowiedział póki co krótko, nie wiedząc, czy na razie ma podać jakieś znaki charakterystyczne Minoru oraz Kisary. W tej chwili czekał na dalsze dyspozycje ze strony kierowcy, by móc przekazać mu wszystko, czego potrzebuje. Pocieszające, że wyraźnie słyszał odgłos silnika i pracy samochodu, czyli rzeczywiście może być tu za 10 minut. Tylko 10 minut.  
- Tylko odbiór. Nie mam jednak pewności, czy ktoś nie będzie się tu kręcił. Osoba ze mną nie jest jednostką bojową, a ja nie jestem w stanie sprawdzić terenu - odpowiedział z krótkimi przerwami na oddech, by dać mu ogół sytuacji, do której w tej chwili jedzie.
- Czy potrzebujesz jeszcze jakiś informacji? Coraz ciężej mi się mówi.  







@SHOGO TOMOMI


Shogo - Cayenne EHjauEm
Minoru Yoshida

Satō Kisara ubóstwia ten post.

Shogo Tomomi

Wto 25 Kwi - 20:32
Shogo

Shogo - Cayenne ZDDSNzY

10/04/2037 01:03
POŁĄCZENIE

- Względnie rozpoznam dwie postaci, z czego jedną ranną na opuszczonym terenie, ale jeśli rzucisz kilka szczegółów do rozpoznania, ułatwisz mi zadanie - zreferował lakonicznie, niemal jak w raporcie do potwierdzenia. Cisza zapada na krótko, słychać było  stłumiony wdech, kolejna zgrzyt zmiany biegów, jakiś pisk i szum - Przyjąłem. Podjadę czarnym bmw. To wszystko. Będę za kilka minut - zakończył, nie czekając na dalsze pytania. Wiedział co do jego zadania należało i czego ma oczekiwać. Sprawa była wystarczająco poważna, by po prostu rozłączył się, pozostawiając dwójkę samym sobie. Przynajmniej przez chwilę. Jak na wojskowej misji z odbiciem.

POŁĄCZENIE ZAKOŃCZONE




@Minoru Yoshida


You don’t choose your demons,
but you do decide who owns who.
Shogo Tomomi

Minoru Yoshida ubóstwia ten post.

Sponsored content
maj 2038 roku