Seiga — Yosuke
Haraedo

Join the forum, it's quick and easy

Haraedo
Haraedo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Yakushimaru Seiga

Czw 27 Kwi - 4:40
Nieznany numer

Seiga — Yosuke FbHjlIV

21/04/2037 19:16
Hej, udało mi się zgarnąć Twój numer

Tu Seiga

Co się stało po tym, jak zniknąłem? Co zobaczyliście?

Tak, jak myśleliśmy. To był tylko sen.

Pytanie, co będzie następne, jeżeli tyle osób to coś zebrało w jednym „miejscu".






Seiga — Yosuke OwkcE97
Yakushimaru Seiga
Nakashima Yosuke

Sro 10 Maj - 22:15
Numer nieznany


21/04/2037 19:32
Hej.


Właściwie niedługo później znaleźliśmy wilka, kompletnym przypadkiem. Wziąłem udział w tej ich "zabawie" z parawanami, tak jak ten rudy, któremu przywaliłem i ten ogromny typ.



21/04/2037 19:33
Pozwolili nam wytypować jedną osobę do eliminacji, jednocześnie nie musieliśmy zgadywać swoich kolorów. Zagłosowaliśmy na jednego z tych, z którymi na początku rozmawiał mój znajomy. Niezbyt pamiętam już jego twarzy, nazwisko też mi wyleciało z głowy.


Trafiliśmy. Chyba tylko z pomocą jakiegoś kami.


Obawiam się, że to może się powtórzyć - jeśli nie z nami to z innymi przypadkowymi osobami.



21/04/2037 19:35
Jak się w ogóle czujesz?


Nakashima Yosuke
Yakushimaru Seiga

Sob 27 Maj - 0:10
Yakushimaru Seiga

Seiga — Yosuke FbHjlIV

21/04/2037 19:37
Nie podoba mi się to.

Jakiś czas temu ja i jedna osoba z tych, które były razem z nami, Seiwa. Rainer. "Wpadliśmy" na coś w Nanashi. Jak zaczęły się ulewy.

Nie wiem, co to dokładnie było. Ale wiem za to, że porwała dzieciaka. I to nie pierwszego. Pewnie nie ostatniego. Czy próbowaliśmy coś zrobić? Tak. Czy się nam udało? Nie.

21/04/2037 19:38
Średnio. Nie mogę spać. Znaczy, normalnie też nie mogę. Teraz jest tak z dziesięć razy gorzej. A ty?

Chciałbym się z Tobą spotkać. Porozmawiać.






Seiga — Yosuke OwkcE97
Yakushimaru Seiga
Nakashima Yosuke

Sob 27 Maj - 1:34
Nakashima Yosuke


21/04/2037 19:39
Ja półtora miesiąca temu spotkałem się z przyczyną "klątwy" w Kinigami, teraz na początku kwietnia była ta sprawa w podziemiach. Wcześniej coś w magazynach Haiiro, park centralny...

Ostatnio yōkai są coraz bardziej aktywne, atakują bez większego powodu. Jakby coś się działo w ich świecie. Zazwyczaj starały się unikać ludzi.



21/04/2037 19:40
Też nie dałem już rady zasnąć po obudzeniu się, na dodatek nie mogę nawet patrzeć na jedzenie. Co jest w moim przypadku dziwne, bo nie raz widziałem już w życiu wnętrze czyjejś czaszki i niekoniecznie mnie to ruszało.

Jestem dzisiaj na nocnym patrolu, towarzystwo byłoby miłe. Ewentualnie możemy spotkać się w dzień, jeśli masz ochotę - pewnie i tak nie zasnę po powrocie, a dobrze, jeśli zajmę czymś myśli.


Nakashima Yosuke
Yakushimaru Seiga

Pon 29 Maj - 5:27
Yakushimaru Seiga

Seiga — Yosuke FbHjlIV

21/04/2037 19:43
wydaje mi się, że to wszystko skutki uboczne tego jakże wspaniałego "snu". Rozmawiałem z jeszcze jedną osobą, która tam z nami była. Też ma problemy ze snem. Jadłowstręt. Jestem ciekawy jak długo będzie to nas łatać.

21/04/2037 19:44
Dzisiejsza noc brzmi ok.

Ja i tak funkcjonuję w trochę innej czasoprzestrzeni.

Którą część miasta patrolujesz?






Seiga — Yosuke OwkcE97
Yakushimaru Seiga
Nakashima Yosuke

Pon 12 Cze - 8:42
Nakashima Yosuke


21/04/2037 19:44
Raczej tak, też rano do kogoś napisałem - objawy takie same. Oby nie trwało to długo, w pracy muszę zachowywać czujność.


21/04/2037 19:45
Dzisiaj będę w Karafurunie, zaczynam za jakąś godzinę.



Nakashima Yosuke
Sponsored content
maj 2038 roku