Murōka Eren
Haraedo

Join the forum, it's quick and easy

Haraedo
Haraedo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Murōka Eren

Wto 9 Maj - 5:50
Murōka Eren
10/07/2012 - 18/09/2029

Miejsce urodzenia
Sāwa
Miejsce zamieszkania
Karafuruna Chiku

Grupa
-
Stanowisko
-
Zawód
terapeuta zajęciowy (arteterapia), asystent psychologa w hospicjum dziecięcym

Kolor włosów
kruczoczarne
Kolor oczu
zielonawopiwne
Wzrost
184
Waga
72

Znaki szczególne
Głos.
Dwie niewielkie blizny przecinające prawą brew, kilka drobnych, cieniutkich przy prawej skroni, oraz jedna długa, szeroka na klatce piersiowej zaczynająca się poniżej obojczyków kończąca na wysokości żołądka.
Piercing; na prawym uchu tragus, klasycznie płatek, conch i helix, natomiast na lewym klasycznie płatek i helix. W nosie septum i nostril.
Charakterystycznie rozmieszczone pieprzyki na prawej połowie twarzy. Zaraz pod okiem, w zagłębieniu szczęki oraz dwa na jej linii, jeden przy krtani, drobny przy płatku nosa.
Zawsze bardzo krótko ścięte włosy. Większość roku chodzi w czapce typu beanie, nawet kiedy zaczyna robić się już ciepło. O wiele za ciepło na czapkę.
Posiada jeża pigmejskiego imieniem Gustav (umaszczenie sól-pieprz).
Jeżeli nie jest upierdzielony na koszulce farbą, to pewnie obiadem.
Ubrany tak, żeby przetrwać każdą kryzysową sytuację; a jak dobrze pójdzie, to odwracając kurtkę na drugą stronę, być ogarniętym na randkę.
Zawsze ma ze sobą plecak, a w nim można znaleźć doprawdy wszystko.
Tak oraz tak
Pewnie Cię niedosłyszy, więc osiem razy zada to samo pytanie, a i tak odpowie na te, które wydawało mu się, że usłyszał.
Typowy dla Erena zapach to limonka, sól morska z nutą werbeny, przeplatające się z kokosem, lekkim tonem konwalii i wanilii.
Tygrysek z Kubusia Puchatka.
Wiecznie posiniaczony. Z racji na problemy z krzepliwością krwi, sińce kwitną na nim niczym pola tulipanów w Holandii.
Wszędzie przemieszcza się rowerem. Nawet kiedy na ulicach zalega śnieg, jest w stanie przebić się na jednośladzie przez miasto.
Przez początki jałowej martwicy kości Eren po wzmożonym wysiłku fizycznym odczuwa dojmujący ból w kończynach (nie tylko nogach, ale również rękach), przez co zdarza mu się czasami kuleć lub tracić spomiędzy palców ołówek.





"Cofnąć się! Niech mu ktoś zrobi sztuczne odpoczywanie!"
_____________________________________ - Tygrysek


Starasz się nabierać oddech za oddechem, systematycznie, monotonnie, powoli, chociaż powietrze świszczy w przełyku. Brnąć przez każdy kolejny dzień, kiedy palce zaczynają drętwieć, trzymając plastikową łyżeczkę przy ustach. Wiesz, że warto, bo oczy, które kochasz, które są takie jak Twoje, przyglądają się nieruchomo w trosce. Jesteście jednością, Ty i Ona. Jeżeli umrzecie, to tak jak się narodziliście — razem.
Wtedy ta myśl jeszcze śmieszy, bo nie znasz przecież przyszłości, nie potrafisz zaplanować kolejnej godziny, a co dopiero kolejny dzień, tydzień czy miesiąc. Jedyne co wystarcza Ci wiedzieć i znać to ciepło jej dłoni na tej Twojej, kiedy w oczach stają łzy, bo nie masz już siły naciągnąć pod szyję kołdry.

Eren

Murōka Eren 6SXM9yZ

18/01/2029 13:04
EJ! IVAR!

Wyślij mi pocztówkę! Nie zapomnij! Murōka Eren Spikethe-hedgehog-animal




Odszukujesz samego siebie we wzorach. Tych, które układają się w ostre skosy liter i tych, jakie znaczysz na białej kartce pomarańczową kredką. Nie poczułeś nigdy innego miejsca poza swojskością Sāwy, poza sterylnym gardłem szpitalnych korytarzy, ale są w twoim życiu istnienia, które oddają Ci kawałek własnego życia. Zapach szklanych wieżowców w centrum, ich metaliczny chłód — tych, na które spoglądasz zbyt często przez trzy warstwy szkła w masywnej okiennicy. Widzisz je, ale nie dotykasz, bo w krótkiej podróży między karetką a pneumatycznymi drzwiami szpitala, wzrok mroczy się w urwanych uderzeniach serca. Mdli Cię, kiedy posiniałe wargi łapią kęsy czystego tlenu pod maską. Szklane wieżowce. Ten tęczowy pobłysk, który rani przekrwioną spojówkę, gdy w umyśle, pod szklanym kloszem nadal kwitnie zajadła, niezniszczalna nadzieja rozkochanego w życiu chłopca. Masz dla kogo żyć. Masz dla kogo walczyć. Kochasz ją i kochasz też ich. Nawet jeżeli leniwy mięsień tkwiący pod żebrami nie jest w stanie udźwignąć ogromu uczuć, jakim chcesz wszystkich rozdzielić. Może to właśnie przez to. Może chcesz kochać za bardzo i zbyt mocno.

Murōka Eren

Murōka Eren 6SXM9yZ

10/02/2029 11:03
Sora

jesteś gdzieś w szpitalu?

Bo ten

bo coś Ci ostatnio tutaj spadło...

Z dupy sadło Murōka Eren 4182633547 Murōka Eren Lnl23eh

mnie śmieszy

czekam!!1one




Kotwiczysz się w uśmiechach innych tak, jak tylko ty to potrafisz robić. Radość dzieciaków z oddziału, dorosłych, przyjaciół i rodziny. Podejmujesz drobne decyzje, snujesz bardzo, bardzo powoli i ślamazarnie plany o kilka kroków do przodu. Nie masz nic do stracenia, a nikt Ci nie zakaże marzyć. Bo radość istnieje wszędzie, tylko trzeba się do niej dogrzebać. Dokopać siłą, ale tej Ci przecież nigdy nie brakowało.
Masz te swoje kilkadziesiąt listów, zdjęcia i nagrania wysłane na telefon między strefami czasowymi, pęk drobnych prezentów, wysuszonych kwiatków, każdy z innej części globu. Masz też masę szkicowników, rysunków, które dzielisz z przyjaciółmi, bo oni najczęściej siedzą przy zimnej ramie białego łóżka w szmerze aparatury, która brzęczy jak małe pszczółki. I pika rytmicznie w takt Twojego jeszcze serca. Więc jest i radość. Szczególnie wtedy, kiedy w domu zasypiasz w ramionach tej najbliższej, tej, dla której jesteś w stanie zrobić wszystko, ale możesz tak niewiele.

Tygrysek

Murōka Eren 6SXM9yZ

04/03/2029 20:08
Murōka Eren XuWzZsW

CAREI!! WYCHODZĘ

04/03/2029 21:01
Jednak nie...

nie spodobał im się mój szpagat na wyjściu

przyjdziesz do mnie jutro?

proszę Murōka Eren Love-aminalstickers




"Masz jej serca, więc dbaj o nie podwójnie", usłyszysz dopiero dwa tygodnie po operacji. Między ułożonymi łagodnie palcami na Twoim bladym nadgarstku, między kablami i rurkami, w których błyszczy gęsty płyn. Ciężko ci określić czy to czerwień, czy twój ukochany pomarańcz. Bo ten kolor kojarzy Ci się z ciepłem słońca, które już nagina się nad horyzontem, z jej śmiechem, ale też lękiem, który zamyka się pod jej mostkiem. Wiesz o tym, bo zbyt dobrze znasz fakturę jej uczuć, bo one są takie same jak twoje. Męczyłeś ją przecież wyjaśnieniami, że ten pomarańczowy, który zawsze gdzieś wplatasz, oznacza niekończący się optymizm, młodość, jaka jest ciągle przed wami, kreatywności, którą i ty i ona macie wpisaną w kształt ciał, ale tu następuje rozłam — bo każde z was w nieco inny sposób ją rozpoznaje. I to jest najpiękniejsze. Nawet w pogrążającym umysł smutku niosąc okruch nadziei, że jest nadal przy tobie. Tak jak zawsze była częścią ciebie samego; to nigdy się nie skończy.
Nie oczekujesz wyrozumiałości, kiedy między falami depresyjnych epizodów najchętniej wyrwałbyś sobie część jej ciała ze swojego i ponownie tchnął w nią życie, bo bez jej głosu przestrzeń uwiera jak setki drzazg. I może gdyby nie młoda anestezjolog, która układa na twoich policzkach dłonie, ten jeden raz byś się poddał. Nie możesz. Nosisz ją w sobie. Kochasz ją. Tęsknisz.

Jeżozwierz

Murōka Eren 6SXM9yZ

19/04/2037 17:03
wpadasz na obiad?

Dzisiaj mięsny jeż
Murōka Eren E7JUUjW

19/04/2037 17:27
Yuu

znowu mi siełapy trzesa

kurwa



" – Najciekawsze pytania wciąż pozostają pytaniami. Kryją w sobie tajemnicę. Do każdej odpowiedzi trzeba dodać „być może”. Tylko na nieciekawe pytania można udzielić ostatecznych odpowiedzi.
– Chcesz powiedzieć, że dla „Życia” nie ma rozwiązania?
– Chcę powiedzieć, że dla „Życia” jest kilka rozwiązań, a więc nie ma żadnego.
– A ja myślę, ciociu, że dla życia nie ma innego rozwiązania niż żyć.
"


_____________________________________ - "Oskar i pani Róża"
Éric-Emmanuel Schmitt

❤ ❤ Braciszek ❤ ❤

Murōka Eren 6SXM9yZ

08/05/2037 11:11
URODZINY GODZINY!!! Murōka Eren Uo3iEFe

Kocham Cię ❤




Pojawia się tak jak zawsze. W cieple i miłości. Nie od razu, bo sama zagubiona, sama rozdarta na dwa światy. Zagarniasz ją jednak ku sobie, nieważne czy byłaby tylko majakiem halucynacji wycieńczającej organizm hipomanii. TO ONA. Nie zastanawiasz się. Nigdy nie będziesz się zastanawiać, jeżeli będzie chodziło o jej dobro. Razem z nią możesz na nowo wszystko. Pakujesz się z szerokim uśmiechem, trzaskając walizką przez drewniane schody, nie zastanawiając się nawet, jak przymocujesz ją do roweru. Jakoś dasz radę. Dla niej. Dla niej dasz radę ze wszystkim. Ta siatka przyjaciół pozwala Ci się uwolnić od opiekuńczości rodziców i ich niewiedzy. Zaczynasz na nowo, ale po staremu. Tak, jak lubisz najbardziej. Tak jak pragniesz. Z każdym kolejnym rokiem coraz to pewniej. Mimo że śmierć ciągle Cię otacza. Nie jest tylko blizną na torsie, nie jest tylko nowym ciałem tej Jedynej, jest też wiotkimi dziecięcymi ramionami, które opadają w Twoje, kiedy ostatni oddech umyka spomiędzy malutkich warg. Chcesz im dać pewność, że wszystko będzie dobrze, tak jak Ją zapewniasz o tym codziennie. 


"Zrozumiałem, że jesteś obok. Że zdradzasz mi swój sekret: codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy."



Tup, tup, tup...
Dokąd tupta nocą jeż?
 
Murōka Eren Hedgehog-running




Ostatnio zmieniony przez Murōka Eren dnia Sro 10 Maj - 19:43, w całości zmieniany 37 razy
Murōka Eren

Minoru Yoshida, Ivar Hansen, Chaisiri Ajzel, Hyeon Yuushin and Satō Kisara szaleją za tym postem.

Murōka Eren

Wto 9 Maj - 5:52
Senkensha
Murōka Eren

Keiyaku Suru
( ˘ ³˘)♥
Poziom kontraktu
0


Kondycja

Stan fizyczny
Przeszczep serca siostry bliźniaczki; stale przyjmuje leki immunosupresyjne.
Hiperlipidemia.
Jałowa martwica kości (początkowa, typ I)

Stan psychiczny
ADHD, Zaburzenia afektywne dwubiegunowe typu II.


Umiejętności

- Psychologia — średniozaawansowany — 500 PF
- Talent artystyczny (rysunek) — średniozaawansowany — 200 PF
- Talent artystyczny (rzeźba)  — podstawowy  — 100 PF
- Gibkość — podstawowy  — 100 PF
- Ogrodnictwo  — podstawowy  — 100 PF


Wady

PODSTAWOWE (2x znacząca, 2x niewielka)
- Chorowitość (przeszczep serca + powikłania po nim) — znaczący
- Lęk (odrzucanie przeszczepionego narządu) — znaczący
- Słaba koordynacja ruchowa — niewielki
- Obsesja (aktywność fizyczna/sport) — niewielki

DODATKOWE
- Obsesja (zdrowy tryb życia)  — znaczący +150 PF
- Obsesja (hiperfiksacje zmieniające się co kilka tygodni) — znaczący
- Zaburzenia derealizacji i depersonalizacji (ADHD, bipolar)  — niewielki +100 PF
- Zaburzenia pamięci (ADHD)  — znaczący +150 PF
- Zaburzenia odżywiania (łagodna ortoreksja)  — niewielki +100PF
- Zaburzenia snu (ADHD, bipolar)  — znaczący
- Uzależnienie (lekki nasenne) — niewielki


W posiadaniu

Mityczne przedmioty
WYPISZ MITYCZNE PRZEDMIOTY
Shikigami
WYPISZ SHIKIGAMI
Technologia
WYPISZ TECHNOLOGIĘ
Inne
rower



Historia zmian

[+] 500 PF na start
[+] 500 PF za dodatkowe wady (x2 niewielka, x2 znaczące)
[−] 1000 PF - Karta Postaci

OBECNY STAN PF: 0


Postać sprawdzona przez: Enma.
Murōka Eren
maj 2038 roku