Ryūji (numer niedostępny) — Shiimaura [Rozmowy archiwalne]
Haraedo

Join the forum, it's quick and easy

Haraedo
Haraedo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Yamada Ryūji

Czw 11 Maj - 17:26
Yamada Ryūji


Nieodebrane połączenie
13/05/2036 14:22
Drogi pamiętniczku... – westchnięcie, dźwięk odpalanej zapalniczki, pierwsze zaciągnięcie się dymem. – Mam nadzieję, że u ciebie wszystko w porządku, Maurie. Martwię się trochę, wiesz? Twoim milczeniem i tym, że nie wiem, gdzie jesteś. Może nie powinienem cię zostawiać? – Ciche mruknięcie po chwili zastanowienia, kolejny syk palącego się papierosa. – Ehh, nie. Chyba jednak powinienem. Będziesz bezpieczniejsza. – Skrzypnięcie jakiegoś drewnianego panela. – A dzisiaj wypuścili mnie z aresztu, wiesz? Nic poważnego, znowu nieświadomie przywłaszczyłem coś, co nie należało do mnie. Jakoś potrafiłem to opanować, kiedy byłaś obok. Chyba powinnaś mi odnowić komendę "ręce przy sobie", dobrze działała. W każdym razie potrzymali mnie trochę, potem dokopali się do raportów medycznych, zweryfikowali, że serio jestem chory i tego nie kontroluję. No i mnie puścili, to i tak niska szkodliwość społeczna. – Głęboki, spokojny wdech i wydech, kilka sekund ciszy. – Tęsknię. Buziaczki, mała.



Nieodebrane połączenie
13/05/2036 23:18
Sprawdzam czy nie jesteś może wampirem i nie żyjesz tylko nocami. Ale nie, dalej poczta głosowa. – Krótki śmiech, który nie brzmi do końca normalnie. – Jemu tu serduszko pęka, słodzinko. Tak patrzę na tę listę wykonanych połączeń, na ten wiadomościowy monolog... – Rozległo się wyrażające niezadowolenie cmokanie. – Nie dziwię się, że wrócił do starych zwyczajów. Dzień w dzień, streszczanie życia, nadzieja, rozłąka. On tak nie może, nie może. – W głos wkradł się jakiś chaos, zaczął nieco drżeć. W końcu po kilku wdechach na uspokojenie rozległo się nucenie jakiejś melodii. Dłuższa chwila ciszy. – Cokolwiek ci powiedział-- a zresztą, nieważne. – Nagły powrót do tego standardowego spokoju, pogodnego tonu wypowiedzi. – Dobranoc, Shii.




Yamada Ryūji

Raikatsuji Shiimaura ubóstwia ten post.

Yamada Ryūji

Pią 12 Maj - 20:20
Yamada Ryūji


Nieodebrane połączenie
13/06/3036 21:42
Maura. Nie dałem rady. Nie mogłem przed tym uciec. – Głos wskazywał na to, że przed chwilą musiał biec i to chyba maraton. – Cholerne, niezmienne przeznaczenie. Mam mało czasu, właściwie ostatnie minuty. Jeśli kiedykolwiek... Słuchaj. – Tak poważny jeszcze chyba nie był na żadnym nagraniu. – Przepraszam cię za wszystko. Ta kłótnia, wszystkie słowa... Nie myślałem tak. Zrobiłem to specjalnie, żeby cię chronić. Ta decyzja bolała, ale tak musiało być. Czułem już od dłuższego czasu, że do tego dojdzie. Wiesz, ta moc, którą mam... Próbowałem na sto sposobów zmienić przyszłość, ale... – Gwałtowne wstrzymanie powietrza towarzyszące nagłemu wystraszeniu się. – Pewnie mnie zapomnisz. Wiedz, że cię... – Dźwięk wystrzału, trzaśnięcie upadającego na betonową posadzkę telefonu. Obcy męski głos w tle, inny, odleglejszy, wypluwający jadowite przekleństwo. Zgrzyt, zakończone połączenie.


Yamada Ryūji

Warui Shin'ya, Raikatsuji Shiimaura, Arihyoshi Hotaru and Orville Lacenaire szaleją za tym postem.

Yamada Ryūji

Nie 10 Gru - 14:50
Yamada Ryūji

Ryūji (numer niedostępny) — Shiimaura [Rozmowy archiwalne] 7UoGAxq
02/04/2036 09:11
Ryūji (numer niedostępny) — Shiimaura [Rozmowy archiwalne] B5c47x2

Zobaczyłem takiego dobrego pieska i pomyślałem o tobie

Chwilę później pomyślałem o spaleniu tej budy za nim

A potem znowu o tobie, bo zawsze mówiłaś, że nie wolno

02/04/2036 09:12
Ale później se zajarałem i mi wszystko przeszło

Poza tym, że za tobą tęsknię, ale to chyba normalne


Yamada Ryūji

Raikatsuji Shiimaura ubóstwia ten post.

Sponsored content
marzec-kwiecień 2038 roku