Aoi — Enma
Haraedo

Join the forum, it's quick and easy

Haraedo
Haraedo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Munehira Aoi

Wto 16 Maj - 4:28
Aoi

Aoi — Enma Qh5kOXh

01/04/2037 17:12
Enma

Shura...

Proszę, rozjaśnij mi, jak mam Cię w końcu nazywać?

01/04/2037 17:13
Chyba, że istnieje jakieś inne "pieszczotliwe określenie", którego mogę używać?







Aoi — Enma 0YAOCnr
Munehira Aoi

Seiwa-Genji Enma ubóstwia ten post.

Seiwa-Genji Enma

Wto 16 Maj - 12:14
Shura

Aoi — Enma DAbwtPl


01/04/2037 17:40
Według japońskich tradycji powinieneś zwracać się do mnie po nazwisku.


01/04/2037 17:42
Ale lubię cię, więc możesz zwracać się do mnie jak chcesz. Shura to mój pseudonim, którym posługuję się w czasie pracy i podaję go nieznajomym. Ale my już nie jesteśmy na etapie nieznajomych, prawda, A o i?





@Munehira Aoi


Aoi — Enma Mrbg22G
Seiwa-Genji Enma

Yakushimaru Seiga ubóstwia ten post.

Munehira Aoi

Wto 16 Maj - 21:33
Aoi

Aoi — Enma Qh5kOXh

01/04/2037 17:42
Zgodnie z japońską tradycją, za kradzież najodpowiedniejszą karą jest amputacja nosa lub uszu

Jednak w magiczny sposób o tej staramy się nie pamiętać

Więc albo trzymajmy się wszystkich, albo żadnych

01/04/2037 17:43
O kurcze, czuję, że urosło mi aż trochę serce, Enma

Czuję się wysoce zaszczycony, mogąc nie tytułować się już dłużej mianem "nieznajomego", a przejść na nieco wyższy poziom

Czy to już ten etap, w którym piszemy sobie wiadomość zaraz po przebudzeniu i zanim położymy się spać? Czy to jednak nieco później? ❤






Aoi — Enma 0YAOCnr
Munehira Aoi
Seiwa-Genji Enma

Wto 16 Maj - 22:04
Shura

Aoi — Enma DAbwtPl


01/04/2037 17:48
Aoi. Nie sądziłem, że masz aż takie problemy z pamięcią.
Wyraźnie ci powiedziałem, że nim potwierdzę twoje słowa odnośnie psa, to wpierw chcę się z tobą spotkać i zobaczyć jak zareaguje na twoją osobę.  


01/04/2037 17:50
Także daruj swoje durne insynuacje, że ci ją ukradłem. Przypominam, że była wymarznięta i wygłodniała, do tego porzucona w środku zimy. Wolałbyś, abym ją zostawił? Aby zamarzła albo zdechła? Nie sądzę.


01/04/2037 17:52
Nie, to już dalszy etap. Będziemy do siebie dzwonić rano i szeptać do uszka słodkie słówka, a wieczorem opowiadać spicy historie. Serduszka mogą być wysyłane w ciągu dnia.






@Munehira Aoi


Aoi — Enma Mrbg22G
Seiwa-Genji Enma
Munehira Aoi

Sob 20 Maj - 18:35
Aoi

Aoi — Enma Qh5kOXh

01/04/2037 17:49
Jest mi bardziej potrzebna, niż Ci się to może wydawać, Shura

01/04/2037 17:50
Szczerze? Nie mam odpowiedzi na Twoje pytania. Kocham ją ponad życie, ale nie wiem, co byłoby najlepszym rozwiązaniem, zważając na moje położenie.

01/04/2037 17:51
To jeszcze musisz mi powiedzieć, jaki nosisz rozmiar, żebym mógł Ci wysyłać w prezencie zmysłową bieliznę

Tylko nie wysyłaj mi zdjęć, bo to nie ma sensu. Ale zawsze możesz mi opowiedzieć, jak leży.






Aoi — Enma 0YAOCnr
Munehira Aoi

Vance Whitelaw ubóstwia ten post.

Seiwa-Genji Enma

Nie 21 Maj - 0:47
Shura

Aoi — Enma DAbwtPl


01/04/2037 17:56
Może i jest ci potrzebna, ale czy jesteś w stanie o nią zadbać w aktualnym stanie? 


01/04/2037 18:00
Jeżeli uważasz, że lepiej byłoby, aby zamarzła albo co gorsza, zdechła z głodu, bo "zważając na twoje położenie" nie mogliście być razem, to jesteś chyba najbardziej egoistycznym dupkiem, jakiego znam. Zastanów się nad tym. Nie możesz myśleć tylko o sobie. W innym wypadku nie wiem, czy pozwolę ci się z nią nawet spotkać, nie wspominając o jej powrocie do ciebie.

Ktoś, kto uważa, że lepsza dla niej jest śmierć w męczarniach tylko dlatego, że nie mogła być z nim, nie zasługuje na nią.






@Munehira Aoi


Aoi — Enma Mrbg22G
Seiwa-Genji Enma
Munehira Aoi

Nie 21 Maj - 1:14
Aoi

Aoi — Enma Qh5kOXh

01/04/2037 18:15
To niesamowite, że z naszej dwójki to ja jestem podobno ślepy. Zaczynam w to wątpić powoli.

01/04/2037 18:16
Enma, powiedz mi, mam Ci to wielkimi literami napisać, czy wolisz wiadomość głosową?

Oczywiście, kocham ją — za to wszystko, co dla mnie zrobiła, za wszystkie lata, jakie razem spędziliśmy, za wsparcie i przyjaźń.

Gdybym potrzebował po prostu psa przewodnika, znalazłbym sobie innego.

ALE MI JUŻ NIE JEST TO POTRZEBNE

01/04/2037 18:17
Przypominam, dla sprostowania, bo może o tym zapominasz, Panie Egzorcysto Detektywie.

Połączysz kropki bardzo szybko, dedukcję masz pewnie na poziomie Herkulesa Poirot, geniuszu współczesnej detektywistyki.

Jestem martwy, a jednak kisnę tutaj jak pojebany nadal. Potrzebuję jej. Na wszystkich kamich, nie chodzi mi o jej śmierć. Gdyby zginęła wtedy razem ze mną, istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że w ogóle bym nie wrócił. A jednak proszę bardzo.

01/04/2037 18:18
Jedynym egoistycznym dupkiem jesteś ty Enma, utrudniając mi odejście.






Aoi — Enma 0YAOCnr
Munehira Aoi

Seiwa-Genji Enma ubóstwia ten post.

Seiwa-Genji Enma

Nie 21 Maj - 1:42
Shura

Aoi — Enma DAbwtPl


01/04/2037 18:20
Zachowujesz się teraz jak rozwydrzony i rozpuszczony bachor, aktorze spalonego teatru.


01/04/2037 18:22
Twoja chora obsesja na jej punkcie sprawia, że karmisz się marną iluzją i słodkimi kłamstwami, że wszystko co robisz to tylko i wyłącznie dla jej dobra, a prawda jest taka, że myślisz tylko i wyłącznie o samym sobie, a nie o jej dobru i szczęściu.


01/04/2037 18:24
Utrudniając ci odejście? Zapominasz z kim piszesz? W każdej chwili mogę ci pomóc na odejście. Wystarczy krótka inkantacja, jedna modlitwa i nie będzie cię na tym świecie. Możesz w spokoju odejść.


01/04/2037 18:24
Ale w głębi serca tego nie chcesz, prawda?


01/04/2037 18:26
Nie dostaniesz jej. Na pewno nie teraz, nie po tym co napisałeś. Dla mnie priorytetem jest jej bezpieczeństwo. A teraz nie wiem czy będziesz w stanie jej to zagwarantować.






@Munehira Aoi


Aoi — Enma Mrbg22G
Seiwa-Genji Enma

Munehira Aoi ubóstwia ten post.

Munehira Aoi

Sro 24 Maj - 18:49
Aoi

Aoi — Enma Qh5kOXh

01/04/2037 18:27
Ta konwersacja już naprawdę jest na zasadzie — ja mówię, ty czytasz, ale widzisz tylko i wyłącznie to, co chcesz.

Poza swoim ciasnym rozumowaniem, nie dopuszczasz do siebie myśli, że ktoś inny może mieć rację i to jest chyba w Twoim przypadku najgorsze. Zacietrzewienie, Enma oraz całkowity brak empatii. Albo nawet i nie o empatię chodzi a o to, że prawdopodobnie jesteś mniej ludzki niż ja.

01/04/2037 18:28
Ale spokojnie, dywaguj sobie na mój temat, nic o mnie nie wiedząc. To przecież przednia rozrywka. Tylko uważaj, żeby nie zrobiło się zbyt zabawnie, bo nie wytrzymasz później ze śmiechu.

Nasza rozmowa jest zakończona.






Aoi — Enma 0YAOCnr
Munehira Aoi

Seiwa-Genji Enma ubóstwia ten post.

Seiwa-Genji Enma

Sro 24 Maj - 19:22
Shura

Aoi — Enma DAbwtPl


01/04/2037 19:00
Zabawne jest to, że unikasz mojej odpowiedzi odnośnie twojej możliwości odejścia z tego świata tak jak rzekomo tego pragniesz, bo nie pasuje pod twoją narrację. A zamiast tego nadal próbujesz zgrywać biedną ofiarę i stosować szantaż emocjonalny. Żałosne.


01/04/2037 19:02
Tak, temat jest zamknięty. Nie kontaktuj się więcej ze mną w tej sprawie, bo inaczej numer zostanie zablokowany a na obrożę psa nałożę ochronne znaki, które będą ją chroniły przed yokai i yurei. Nawet te z kontraktem.





@Munehira Aoi


Aoi — Enma Mrbg22G
Seiwa-Genji Enma

Munehira Aoi ubóstwia ten post.

Sponsored content
maj 2038 roku