Hattori Heizō - Warui Shin'ya
Haraedo

Join the forum, it's quick and easy

Haraedo
Haraedo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Warui Shin'ya

Sro 31 Maj - 2:11
Shin

Hattori Heizō - Warui Shin'ya ZDDSNzY
31/05/2037 03:33
trochę czasu minęło ale wbrew pozorom się nie leniłem



słuchaj hottori
mam plan

zapytasz jaki.
otoz kurwa sprytny


31/05/2037 03:35
możesz w to nie uwierzyć bo rzucałem zastawą stołową w ślepego a przy naszym drugim spotkaniu koty oblegały mnie jak perska armia spartan

ale dziś odwaliłem taką sesję zdjęciową przybłędom że reszta nie mogła być przypadkiem

los maczał w tym swoje palce, bo jak już skończyło mi się miejsce na karcie to polazłem w cholerę. zresztą. późno było. wiesz jak jest.

co mnie podkusilo że poszedłem inną drogą niż zazwyczaj - nie mam pojęcia. przeglądałem sobie te zdjęcia elegancko - a tu znikąd kocia kawiarnia

i teraz skup neurony

chcę im zaproponować mój scenariusz ale boję się że będzie zbyt genialny i go nie pojmą


31/05/2037 03:36
potrzebuję reprezentanta który przełoży język idei na ludzki

pomyślałem o tobie

całkiem sympatyczny jesteś dla ucha i oka a myślę że to dla nich gwarancja zaufania

bo może by im wcisnąć kilka kotów? albo jeszcze lepiej - otworzyć jakąś turbo innowacyjną kampanię reklamującą adopcję kitku, nastrzelać tym kitku fot kalibru "uwierz że zrobisz wszystko byś mnie miau", rzucic jakims wymyślnym hasłem przy każdym i no. zasięgi się zwiększy.



Warui Shin'ya

Hattori Heizō and Ye Lian szaleją za tym postem.

Warui Shin'ya

Czw 1 Cze - 16:55
Shin

Hattori Heizō - Warui Shin'ya ZDDSNzY
31/05/2037 03:41

żartuję

nie będę się darł jeżeli śpisz

ale jedna kotka ze dwa tygodnie temu się okociła

oblazły mnie te bezlebuby i w sumie glownie z ich powodu myśle o akcji w kawiarni






Warui Shin'ya

Hattori Heizō, Ye Lian, Ejiri Carei and Satō Kisara szaleją za tym postem.

Hattori Heizō

Czw 1 Cze - 19:23
Hottori

Hattori Heizō - Warui Shin'ya ZDDSNzY
31/05/2037 03:45
na niewydzieranie się już trochę za późno.

dwudziesta wibracja telefonu zawsze działa.


31/05/2037 03:46
poczekaj, nadrabiam-


31/05/2037 03:50
widzę, ze sam świetnie radzisz sobie z przemawianiem.

ale jasne, mogę pomóc. ale nie wiem, czy przekona ich ktoś, od kogo zwierzęta raczej uciekają, Shin. to już chyba niezbyt gwarancja wiarygodności?


31/05/2037 03:51
pracowałem kiedyś w kawiarni. co prawda nie w kociej, więc mogę się tylko domyślać, jak to działa. ale zaszczepienie na już takiej gromady, jest raczej kosztowne.

ale nie wiem czemu sądzisz, że nie przemówiłby do nich język idei.

sprawa jest raczej prosta.


31/05/2037 03:52
to naprawdę dobre zdjęcia. jestem pewien, że przemówią do ludzi bez tych tandetnych tekstów-


Hattori Heizō

Warui Shin'ya and Ejiri Carei szaleją za tym postem.

Warui Shin'ya

Sro 21 Cze - 8:20
Shin

Hattori Heizō - Warui Shin'ya ZDDSNzY
31/05/2037 03:45
wychodzę z założenia że ludzie którzy nie wyciszają telefonu po prostu godzą się na to że pewnego dnia ktoś ich obudzi o trzeciej czterdzieści pięć


31/05/2037 03:50
w tym rzecz. masz się zaprezentować ludziom

gdyby chodziło o zwierzęta to nie potrzebowałbym twojej pomocy


31/05/2037 03:51
na tym polega sponsoring hottori

można spróbować zebrać kasę na ładne oczy i ludzką litość bo może akurat ktoś się złapie i tym samym będzie jak zapłacić za weterynarzy

albo nie mieć kasy i z góry nie mieć też opłat na kociego konowała

wiesz jak jest. jak próbujesz to albo wygrywasz albo przegrywasz. jak nie probujesz to na pewno przegrywasz


31/05/2037 03:52
sądzisz że te teksty są tandetne? Masz lepsze?



Warui Shin'ya

Vance Whitelaw ubóstwia ten post.

Sponsored content
maj 2038 roku