AKATSUMI FLYNN
Haraedo

Join the forum, it's quick and easy

Haraedo
Haraedo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Akatsumi Flynn

Czw 8 Cze - 2:29
Akatsumi Flynn
01.06.2017

Miejsce urodzenia
Tijuana, Meksyk
Miejsce zamieszkania
Nanashi

Grupa
Kyōken
Stanowisko
Członek
Zawód
Bezrobotny

Kolor włosów
Czerwone
Kolor oczu
Jasno niebieski
Wzrost
178 cm.
Waga
70kg

Znaki szczególne
Wiecznie nierozczesane, wyraziste szkarłatne włosy. Głęboka blizna zaczynająca się pod prawym okiem, przechodząca przez mostek i kończąca się na lewym policzku - po wypadku samochodowym, zagojona. Przenikliwie jasne, niebieskie oczy. Ciemniejsza karnacja.




***

AKATSUMI FLYNN WIrHnQg
Where the stars shine and the moon is near
I will always find you
I will always love you, dear


***

Tajemniczy wypadek samochodowy zadziwia władze: Zderzenie pozbawiło życia kierowcy, pasażerowie w stanie krytycznym
13.06.2026
Homura Hiroyuki



W nocy z dnia 12 na 13 czerwca na odcinku Shibuya miał miejsce tragiczny wypadek. Na pustej, przejrzystej drodze rodzina spotkała się z niewytłumaczalnym losem, gdy kierowca stracił nagle władzę nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

Ofiary, kochająca para wracali do miasta wraz z ich 9 letnim synem po wizycie u rodziny.
Świadkowie z pobliskich domów twierdzą, że słyszeli głośny huk i wyszli na zewnątrz, aby zobaczyć, co się stało. Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe, które niestety nie były w stanie uratować kierowcy pojazdu. Matka wraz z dzieckiem trafili do szpitala i oboje znajdują się w stanie krytycznym. Personel medyczny nieustannie pracują by ocalić ich życie.

Miejscowe służby porządkowe wraz z ekspertami od rekonstrukcji wypadków, pracują nieustannie aby złożyć kawałki wydarzeń, które doprowadziły do tej tragicznej sytuacji. W tej fazie śledztwa nie wykluczają żadnych możliwości, włączając w to awarię mechaniczną, nagłe problemy zdrowotne lub udział czynników zewnętrznych.

To już 5 wypadek na tym odcinku w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Miejscowi liderzy społeczni i mieszkańcy zwracają uwagę na pilną potrzebę poprawy zabezpieczeń drogi i brak zaangażowania władz w bezpieczeństwa cywilów. Tymczasem, wszyscy kierowcy są proszeni o zachowanie szczególnej uwagi podczas podróży.

***

落花飛離
静寂に眠る
永遠の安らぎ

Ku pamięci Akatsumi Hiro i Dr. Elizabeth Juárez
 
Akatsumi Hiro, oddany mąż i ojciec, oraz jego ukochana żona, Dr. Elizabeth Juárez, tragicznie stracili życie w wypadku samochodowym 13 czerwca 2026 roku.
Byli kochani przez wielu i na zawsze pozostaną w naszych sercach.
Ceremonia pożegnalna odbędzie się 17 czerwca 2026 roku w Świątyni Kiyomizu w Fukkatsu, gdzie rodzina i przyjaciele będą mogli wspólnie oddać hołd ich pamięci.

AKATSUMI FLYNN EbsBW15

***

Szanowni opiekunowie Flynna,

Pragnę podzielić się z Państwem moim głębokim zaniepokojeniem dotyczącym ostatniego zachowania Flynna. Chciałabym zacząć od tego, że zdaję sobie sprawę, że Flynn przechodzi teraz przez niezwykle trudny okres w swoim życiu. Niemniej jednak, zachowania które ostatnio zaobserwowałam w jego postawie są niepokojące.

Flynn wykazuje kompletny brak skupienia podczas zajęć szkolnych, przestał odrabiać zadawane prace domowe i zachowuje się agresywnie w sposób nauczycieli podczas odpytywania na zajęciach. Dodatkowo wykazuje silne zachowania antyspołeczne - powtarzające się incydenty bójek, w których jest zaangażowany, są nie tylko niebezpieczne dla niego samego, ale także dla innych uczniów.

Jeszcze raz podkreślam, że rozumiem, że Flynn przechodzi przez trudności emocjonalne. Jednakże, jako wychowawczyni, moim obowiązkiem jest troszczenie się o dobro wszystkich moich uczniów, tworzenie bezpiecznej i sprzyjającej uczeniu atmosfery w klasie. Proszę o spotkanie, abyśmy mogli omówić tę sprawę osobiście. Wierzę, że nasz wspólny wysiłek jest w stanie pomóc Flynnowi w powrocie na właściwą ścieżkę rozwoju.
Z poważaniem,

Adachi Akina

***

Szanowni Państwo,

Informujemy, że na dzień 02.11.2032 uczeń Akatsumi Flynn zostaje wykreślony z listy uczniów naszej placówki w związku z powtarzającymi się incydentami naruszania regulaminu szkoły.

Uczeń systematycznie wykazywał naganne zachowanie, w tym powtarzające się ataki przemocy wobec uczniów oraz personelu szkolnego. Dodatkowo, uczeń nie osiągał akceptowalnych wyników w nauce i nie wykazał odpowiedniego zaangażowania w proces edukacyjny, przejawiając agresywne zachowania przy próbach interwencji w tok nauczania. Uczeń spożywał i rozprowadzał również alkohol oraz papierosy na terenie placówki, co miało szczególnie negatywny wpływ na innych uczniów.

Z powodu powyższych powodów podjęliśmy decyzję o wydalenia ucznia Akatsumi Flynn.
Dziękujemy za zrozumienie,
Tominaga Kenshin

***

Keitaro,

Wciąż pamiętam jak wyglądasz, wiesz? Wciąż pamiętam jak się uśmiechałeś, głównie oczami ale wciąż robiłeś ten dziwny pół-uśmiech jak idiota. Wciąż pamiętam jak twój głos skakał podczas naszych kłótni i jak nigdy nie byłem gotowy na to, jak głośno potrafiłeś krzyczeć. Jezu ale to żałosne. Czy tylko tym dla mnie teraz jesteś? Wspomnieniem?

Minął rok odkąd Cię nie ma. Dużo się wydarzyło. Kyoken jest teraz o wiele większe od czasu gdy je ostatnio widziałeś, dołączyło do nas dużo nowych osób. Dokładnie tak jak mówiłeś. Przemądrzalcu. Ten Ryujin okazuje się być całkiem dobrym liderem. Większość dni mamy co zjeść, każdy z nas ma łóżka. Nie śpimy już w tej starej ruderze, spodobałoby Ci się tutaj. Więc wiesz, powinieneś wrócić, skądkolwiek teraz jesteś.

Powiedzieli mi żeby przestać szukać cię po dwóch miesiącach. Byłem wszędzie, przeszukałem każdy kąt tego jebanego miasta. Jak mogłem nie znaleźć czegokolwiek, żadnego śladu po tobie? Wiem, że żyjesz. Nie umarłeś, niemożliwe. Zbyt silnie o to walczyłeś. Po prostu musisz się gdzieś ukrywać, albo uciekłeś przez jakąś groźbę albo z jakiegoś innego kurwa jebanego powodu cię nie ma. Nie zostawiłeś mi nawet jebanego słowa. Naprawdę, Kat? Zostawiłeś mnie z niczym?

Nawet nie wiem dlaczego piszę ten pierdolony list, przecież nigdzie go nie wyśle. Może robię to by użalać się nad sobą albo bo mam nadzieję że jakimś cudem to sprawi, że wrócisz. Ale to kurwa głupie. Nienawidzę cię, wiesz? Jak możesz to nam zrobić? Jak możesz to zrobić MI? Wiedziałem że coś ukrywasz ale mi kurwa nie powiedziałeś. Zdecydowałeś się mnie odciąć. Wybrałeś zniknąć, bo jesteś żałosną ofiarą, która nie potrafi poradzić sobie z własnymi problemami. Ty cholernym, egoistyczny głupku, wróć. Proszę. Proszę wróć, bo nie wiem czy kiedykolwiek będę jeszcze w porządku.

***

AKATSUMI FLYNN OxwOlD4

***



Komenda Policji miasta Fukkatsu

Ogłoszenie

Prowadzone są poszukiwania mężczyzny podejrzanego o serię kradzieży kieszonkowych, wandalizmów i włamań na terenie miasta Fukkatsu. Ostatni raz widziany w dzielnicy Asakura.

Poszukiwany jest mężczyzną o ciemniejszej karnacji w wieku około 20 lat. Jest o normalnej budowie ciała i wzroście około 180cm. Posiada charakterystyczny, ciemno czerwony kolor włosów. Widziany zakrywając dolną część twarzy czarną maską.

Apelujemy o zachowanie ostrożności, zamykanie domów na kłódkę i jak najszybszy kontakt w przypadku zaobserwowania poszukiwanego. W żadnym wypadku proszę nie wchodzić w kontakt z poszukiwanym.

Prosimy o zgłaszanie wszelkich informacji pod nr telefonu 675 596 405 lub adresem: fukkatsupolicedep@notrealmail.com




***

AKATSUMI FLYNN QFrq0jQ

***

Keitaro,

Nie wrócisz już, prawda? Nie ma Cię tutaj. Albo postanowiłeś nas zostawić i żyjesz gdzieś lepszym życiem, albo twoje ciało leży gdzieś zakopane pod grubą warstwą ziemi. Tak czy inaczej, to koniec. Nie wiem czy jestem w stanie to zrozumieć. Próbuje, mówię to sobie na głos, powtarzam sobie w myślach. On już nie wróci, idioto. Już nie wrócisz. Ale to nie wydaje się prawdziwe. Chyba nigdy nie będzie to dla mnie prawdziwe.

To mój ostatni list. Chyba jednak mi nie pomagają. Więc wysłuchaj mnie ten ostatni raz, dobrze? Od ostatniego czasu dużo się zmieniło. Chciałbym powiedzieć Ci, że wszystko jest dobrze. Że w końcu znalazłem sobie pracę, załatwiłem nam wszystkim stały dom i bezpieczeństwo, że jestem taki jak kiedyś. No cóż, jak zawsze musiałem wszystko spierdolić. Psy mnie szukają. Nie mam kasy. Ledwo śpię od tygodnia. Mam długi u ludzi którym boję się nawet spojrzeć w oczy. Ale spierdolony żart, nie? Nie wiem co zrobiłem w poprzednim życiu ale musiałem być chyba cholernym hitlerem.

Przepraszam że byłem zawsze dla ciebie takim dupkiem. Przepraszam za te wszystkie bezsensowne kłótnie i przepraszam że nie byłem zawsze tym czego potrzebowałeś. Chciałbym powiedzieć ci to osobiście. Chciałbym zobaczyć cię ten ostatni raz. Chciałbym powiedzieć Ci te wszystkie rzeczy, których bałem się powiedzieć wcześniej.
Eh, widzisz, to zupełnie mi nie pomaga.

Twój,
Flynn

PS: Wciąż trochę cię nienawidzę. Wróć.



Akatsumi Flynn

Hattori Heizō, Warui Shin'ya, Seiwa-Genji Rainer and Yū Kataoka szaleją za tym postem.

Akatsumi Flynn

Czw 8 Cze - 13:43
Człowiek
AKATSUMI FLYNN

Keiyaku Suru
-
Poziom kontraktu
-


Kondycja

Stan fizyczny
W normie.

Stan psychiczny
W normie.


Umiejętności

- PARKOUR - ŚREDNIOZAAWANSOWANY - 400 [ Wyjątek - Kyoken]
- WYTRZYMAŁOŚĆ - PODSTAWOWY - 200
- ZRĘCZNOŚĆ- PODSTAWOWY  - 200
- CICHOŚĆ - PODSTAWOWY - 100
- ORIENTACJA PRZESTRZENNA - PODSTAWOWY  - 100


Wady

- UZALEŻNIENIE [NIKOTYNA] - poziom ciężki
- BRAK WYKSZTAŁCENIA - poziom niewielki
- LĘK [PRZED JAZDĄ SAMOCHODEM] - poziom znaczący
- LĘK [PRZED OSAMOTNIENIEM] - poziom znaczący
- SŁABA WOLA - poziom niewielki
- NISKI PRÓG BÓLU - poziom niewielki
- ZŁA SŁAWA [POLICJA] - poziom znaczący
- OBSESJA[Na punkcie znalezienia Keitaro] - poziom znaczący



W posiadaniu

Mityczne przedmioty
-
Shikigami
-
Technologia
-
Inne
-


Historia zmian

[+] 500 PF na start
[+] 500 PF za dodatkowe wady (2 x wada niewielka, 2 x wada znacząca)
[−] 1000 PF - Karta Postaci

OBECNY STAN PF: 0


Postać sprawdzona przez: Heizo.
Akatsumi Flynn
maj 2038 roku