Kalendarz adwentowy - Page 11
Haraedo

Join the forum, it's quick and easy

Haraedo
Haraedo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Haraedo

Pią 1 Gru 2023 - 0:42
First topic message reminder :

Kalendarz adwentowy

Grudzień to oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. Czas spędzany z najbliższymi, przygotowywanie prezentów, gotowanie pysznych dań, delektowanie się smakiem ciepłej herbaty czy gorącej czekolady podczas sypiącego za oknem śniegu. I choć w Japonii Boże Narodzenie nie jest świętem powszechnym, to i tam można podziwiać rozwieszone kolorowe lampki i wychylające się zza witryn sklepowych wesołe puchate ozdoby. W miastach pojawiają się drzewka i iluminacje, a w powietrzu rozchodzi się zapach charakterystycznych przysmaków, gdzie dominuje cynamon, anyż i goździki. Świąteczny duch udziela się każdemu, dlatego też i na Haraedo zawitało te jedyne i niepowtarzalne święto! Z tej okazji przygotowaliśmy dla was kalendarz adwentowy, a w otwieraniu okienek może wziąć udział każdy użytkownik naszego forum.

- Każdego dnia, po północy, zostanie odkryte jedno okienko. Skrywają zadania, które trzeba wykonać.
- Czas na odebranie nagrody i/bądź wykonanie zadania kończy się o północy danego dnia.
- Otworzenie numerka przypada na konto, a nie na gracza. Osoby posiadające multikonta mogą wykonać zadania na każdym z nich. Warunkiem dopuszczającym do gry jest skończona Karta Postaci.
- Nieodebrany numerek przepada.

[1] Dodaj świąteczne elementy do avatara osobie po twojej lewej stronie w ostatnio zalogowanych.
[2] Zamieść świąteczny/zimowy akcent w podpisie lub na avatarze.
[3] Napisz list do świętego Mikołaja (jako postać).
[4] Jakie jest najmilsze wspomnienie związane ze świętami dla twojej postaci?
[5] Co twoja postać mogłaby znaleźć w galerii swojego telefonu, co nawiązywałoby do świąt/zimny?
[6] Rzuć k100 w offtopie i sprawdź czy byłeś grzeczny w tym roku! 1-50 - w skarpecie czeka na ciebie rózga. 51-100 - jesteś na liście grzecznych dzieci. Pochwal się koniecznie wynikiem w temacie.
[7] Posprzątaj w swojej chronologii, żeby nie pomyliło ci się kiedy są święta!
[8] Napisz krótką, przypuszczalną relację z postacią po prawej jaką mogłaby mieć twoja postać (bądź wrzuć szukajki w temacie).
[9] Napisz 3 ciekawostki o swojej postaci, aby przestać być tym dziwnym, niekojarzonym kuzynem ciotki matki od strony bratanka.
[10] W święta chodzi o łączność również z tymi, z którymi nie ma się na co dzień kontaktu - doprowadź swoje smsy do porządku (odpisz na przynajmniej jedną wiadomość)
[11] Pokaż na zdjęciu jak wygląda choinka twojej postaci!
[12] W jakim świątecznym filmie twoja postać zagrałaby główną rolę?
[13] Rozwiąż jako postać TEN quiz i koniecznie pochwal się wynikiem!
[14] Napisz 3 postanowienia noworoczne swojej postaci
[15] Jaki świąteczny utwór spodobałby się twojej postaci?
[16] Jak twoja postać chciałaby spędzić święta?
[17] Jak Twoja postać ubrałaby się na świąteczną kolację?
[18] Niech twoja postać stworzy idealny, świąteczny napój dla siebie w tym quizie
[19] Złóż życzenia świąteczne osobie po prawej w ostatnio zalogowanych!
[20] Każdy wie, że w wigilię zwierzęta przemawiają ludzkim głosem! Gdyby twoja postać była zwierzęciem - jakim i dlaczego?
[21] Gdyby twoja postać brała udział w świątecznym przedstawieniu, to w jakiej roli?
[22] Jaki świąteczny przysmak jest ulubionym twojej postaci?
[23] Kto odwiedzi twoją postać 24 grudnia? Rozwiąż quiz
[24] WESOŁYCH ŚWIĄT! "Odbij się" w temacie

Zadania

Poniższy kod musi zostać wypełniony z konta, którego dotyczy.

Kod:
<span class="sn"></span>[b]OKIENKO:[/b]
[b]WYKONANIE:[/b]


Ostatnio zmieniony przez Haraedo dnia Pią 1 Gru 2023 - 0:52, w całości zmieniany 2 razy
Haraedo

Shiba Ookami ubóstwia ten post.


Seiwa-Genji Enma

Nie 3 Gru 2023 - 16:56
OKIENKO: 3
WYKONANIE:

Mikołaju.

Kiedy Teru odszedł, zabrał ze sobą też całą świąteczną magię. Skończyły się historie o magicznym królestwie na biegunie. O elfach pomocnikach i magicznych saniach. Skończyły się prezenty, choinka i światełka.
Nie było Świąt.
Teraz, po latach, kiedy piszę do ciebie list, czuję się trochę idiotycznie. Ale może właśnie taka forma komunikacji i wyrażania tego, co siedzi ci w głowie i leży na sercu jest najlepsza. Dla siebie w tym roku, jak i w poprzednich, niczego nie życzę. Chciałbym jednak, żebyś obdarował prezentami inne osoby, które zdecydowanie bardziej ode mnie na to zasługują. Niech Eji otrzyma wszystko to, co najlepsze. Mniej stresu w pracy i więcej uśmiechu. I żeby spotkała kogo miłego, kto naprawdę o nią zadba.
Dla Kamiko rózgę. Ale taką na yokai, żeby miała czym się bronić. I może trochę mniejsze ego i mniej arogancji. Hecate też coś podaruj. Jakiegoś fajnego faceta, który pokocha ją z równą mocą, co ona jego. Shizuru i Naksu potrzebują mniej nieścisłości, i więcej komunikacji. Może świąteczny sweter dla par? A Izayi nową wątrobę, za te alkoholowe podboje.
Chciałbym, abyś też zatrzymał się w mieszkaniu Shin'a i podrzucił mu coś ciepłego na zimę, ostatnio wydawał się przeziębiony. I podarował mu więcej cierpliwości do mnie, bo wiem, że bywam nieznośny.

Ps Jeżeli jednak, jakimś cudem, mam prawo o coś poprosić, to wyjątkowo en halua olla yksin tänä jouluna

- Enma


Kalendarz adwentowy  - Page 11 Mrbg22G
Seiwa-Genji Enma

Warui Shin'ya, Ye Lian, Hecate Black, Ejiri Carei, Shogo Tomomi, Satō Kisara and Yakushimaru Seiya szaleją za tym postem.

Hattori Heizō

Nie 3 Gru 2023 - 16:56
OKIENKO: 3.
WYKONANIE:
Mikołaju.
Nie znam się na pisaniu listów. Może w swoim worku znajdziesz gdzieś tę umiejętność, bo to chyba jedyna rzecz, której aktualnie potrzebuję (poza mniej napiętym grafikiem w pracy). Jeśli bardzo zależy ci na tym, by zrobić mi prezent, spożytkuj swój czas i środki na przygotowanie czegoś mojej siostrze i mamie. Możesz też sprawić, żeby w tym roku darowały sobie zapraszanie mnie na kolację świąteczną w KFC. Nadal zastanawia mnie, kto wpadł na ten pomysł i czemu w ogóle uznał, że jest dobry.

Heizo

PS Wiem, że kazałaś mi napisać ten list, bo liczysz na to, że znajdziesz pomysł na prezent. Nic z tego.
Hattori Heizō

Warui Shin'ya, Seiwa-Genji Enma, Ye Lian, Hecate Black, Ejiri Carei, Shogo Tomomi and Satō Kisara szaleją za tym postem.

Rimura Sean

Nie 3 Gru 2023 - 17:15
OKIENKO: 3.
WYKONANIE:
Drogi Święty Mikołaju.
Piszę ten list pod czujnym okiem Ren, która jeszcze nie zna znaków na tyle dobrze, by zrobić to sama, ale ma nadzieję, że w tym roku dostanie swojego wymarzonego pluszaka. W swoim imieniu też proszę, żeby go dostała. Jako jej starszy brat potwierdzam, że w tym roku była grzeczna i nie wiem, czy na świecie jest inne dziecko, które bardziej zasługuje na ten prezent. Asahi i Jun już schowali swoje listy do kopert, więc oboje mamy nadzieję, że czegokolwiek sobie zażyczyli też to dostaną. Osobiście nie mam żadnych materialnych zachcianek. Zależy mi tylko na tym, by kolejny rok był trochę lepszy od poprzedniego i żeby dotyczyło to wszystkich, którzy na to zasługują. Shina też, choć Betti już skarży się, że burzy jej krew tymi ciągłymi odwiedzinami. Nadal nie rozumie, czemu ostatnio przyniósł jej tę grubą księgę ras psów. Chyba powinienem mu powiedzieć, że gdy wspominała o borderze, chodziło jej o osobowość borderline, a nie o border collie. Nie wiem czemu nadal tego nie zrobiłem, ale chyba trochę mnie to rozbawiło.
W każdym razie to tyle. Upiekliśmy dla ciebie ciastka, więc nie zapomnij wyczyścić całego talerza.

Pozdrawiamy,
Ren i Sean
Rimura Sean

Warui Shin'ya, Seiwa-Genji Enma, Ye Lian, Hecate Black, Ejiri Carei and Satō Kisara szaleją za tym postem.

Satō Kisara

Nie 3 Gru 2023 - 17:37
OKIENKO: 3.
WYKONANIE:
Mikołaju,
staram się doceniać przede wszystkim to, co już mam. Ten rok był pełen wzlotów i upadków, ale zawsze mam wokół się ludzi, których kocham, i za to jestem wdzięczny.
Jedyne, o co proszę, to żeby Kurou przytrafiło się coś dobrego. Wiem, że gdzieś tam jest.

xoxo Kisara



   
   

     WAS IT JUST A DREAM?
   

   

     AM I IN TOO DEEP?
   

Satō Kisara

Warui Shin'ya, Seiwa-Genji Enma, Ye Lian, Hecate Black, Ejiri Carei and Yakushimaru Seiya szaleją za tym postem.

Morrigan Sherwood

Nie 3 Gru 2023 - 17:42
OKIENKO: 3.
WYKONANIE:
Ichigo, dobrze wiem, że ukradniesz tę karteczkę. Nie myśl sobie, że się nie domyślam. Nic nie musisz mi dawać, ale jak już się uprzesz, to naprawdę przyjmę od Ciebie wszystko.

Morrigan
Morrigan Sherwood

Warui Shin'ya, Seiwa-Genji Enma, Ye Lian, Hecate Black, Ejiri Carei, Yakushimaru Seiya and Itou Alaesha szaleją za tym postem.

Saga-Genji Shizuru

Nie 3 Gru 2023 - 17:49
OKIENKO: 3.
WYKONANIE:
Mikołaju,
dobrze wiem, że nie istniejesz. Byłbym głupcem, jeśli powierzyłbym swoje życzenia komuś, kogo nie ma, ale cieszy mnie, jak Naksu się uśmiecha, gdy piszę tą głupią kartkę - więc oto jestem.

Nie pozdrawiam,
Shizuru


Kalendarz adwentowy  - Page 11 ZOI1pU1
Saga-Genji Shizuru

Warui Shin'ya, Seiwa-Genji Enma, Ye Lian, Hecate Black, Ejiri Carei, Yakushimaru Seiya and Itou Alaesha szaleją za tym postem.

Tetsu Senzaki

Nie 3 Gru 2023 - 17:58
OKIENKO: 3
WYKONANIE:

Szanowny Panie,

pragnę przypomnieć, że zgodnie z tradycją za niecne występki należy się sękata rózga a w hojniejszej wersji - wór węgla. W związku z powyższym informuję cię, że mój zapas na kolejny rok przyjdzie ci dostarczyć do aresztu śledczego bo niewiele mi już brakuje, żeby dokonać mordu z premedytacją. Podobno rzeczy niemożliwe załatwiasz od ręki, wobec czego życzę sobie, żebyś zapchał grafik niejakiego Saga-Genji Hayate po wszelkie atencyjne brzegi, tak, żeby przestał mnie nachodzić bo pewnego, pięknego dnia wyniosą go z mojego mieszkania nogami do przodu. Zdaję sobie sprawę, że będzie to niejako ciężki orzech do zgryzienia, zwłaszcza, że najpewniej nosisz już protezę uzębienia... ale myślę, że szklaneczka trzydziestoletniej whisky zamiast kubka mleka będzie dostatecznym rewanżem z mojej strony.

Z poważaniem,
T.S.
Tetsu Senzaki

Warui Shin'ya, Seiwa-Genji Enma, Hecate Black, Nakashima Yosuke, Shogo Tomomi, Yakushimaru Seiya and Itou Alaesha szaleją za tym postem.

Yakushimaru Sanari

Nie 3 Gru 2023 - 18:04
OKIENKO: 3.
WYKONANIE:
Święty Grubasku,
ostatni raz napisałem taki list, jak miałem może 10 lat. Praktycznie nigdy moje życzenie nie zostało spełnione, więc śmiem twierdzić, że chujowo wykonujesz swoją pracę. Albo, kurwa, nie istniejesz, na co - wiem, szokujące - stawiam. Ale mniejsza.
Słuchaj. Nie wiem za bardzo, czego chcę. Jeśli moje rodzeństwo do ciebie pisało, to masz im dać to, co sobie zażyczyli, jasne? Bo jak nie, to spuszczę ci wpierdol. Na pewno biegam szybciej niż ty.
Zaczęło mi zależeć na pewnej osobie. W sumie to dwóch. Daj mi może, kurwa, trochę zdrowego rozsądku, żeby ich od siebie nie odstraszyć.
Ach, żeby nigdy nie zabrakło karmy w schronisku. Chyba nie chcesz, żeby te wszystkie kochane zwierzaczki cierpiały, co, psychopato?

Kłaniam się uniżenie,
Sanari
Yakushimaru Sanari

Warui Shin'ya, Seiwa-Genji Enma, Hecate Black, Hasegawa Jirō, Ejiri Carei, Shogo Tomomi, Yakushimaru Seiya and Itou Alaesha szaleją za tym postem.

Shogo Tomomi

Nie 3 Gru 2023 - 18:07
OKIENKO: 3.
WYKONANIE:
赤色
oddaj mi . Nawet nie musi być mi. Po prostu oddaj.
Tych skurwysynów sam zajebię, co jej to zrobili. Chyba, że masz lepsze wtyki ze Śmiercią niż ja.
Potem możesz brać mnie w zastaw. Masz ten swój zaprzęg, a mi chyba nieźle idzie dogadywanie z Yelonkami.
Jestem niezłym kierowcą.

Hiasobi


You don’t choose your demons,
but you do decide who owns who.
Shogo Tomomi

Warui Shin'ya, Seiwa-Genji Enma, Ye Lian, Hecate Black, Hasegawa Jirō, Seiwa-Genji Rainer, Yakushimaru Seiya and szaleją za tym postem.

Touya Kiryuu

Nie 3 Gru 2023 - 18:16
OKIENKO: 3
WYKONANIE:

Czerwony Dziaduniu,

grzeczny nigdy nie byłem i śmierć też mnie niczego nie nauczyła. Wątpię, że umarlakom należy się coś więcej ponad wieczny odpoczynek, ale jeśli rózgi doręczasz również pośmiertnie to wnoszę o zastąpienie jej czymś bardziej nowoczesnym i higienicznym - batem ujeżdżeniowym. Ręczę, że ciosy takowym bolą tak samo, o ile nie bardziej. No i przy okazji porządny sprzęt nie kaleczy rączek ewentualnej oprawczyni bo samobiczowanie zostawiam mnichom.
Na ciastka i mleko z wiadomych względów nie licz, ale gdybyś chciał dożywić renifery habaziami z mojej mogiły to nie mam nic przeciwko. Chwasta la vista.

K.
Touya Kiryuu

Warui Shin'ya, Seiwa-Genji Enma, Hecate Black, Nakashima Yosuke, Ejiri Carei, Yakushimaru Seiya and Yakushimaru Sanari szaleją za tym postem.

Sponsored content
maj 2038 roku