Kalendarz adwentowy - Page 10
Haraedo

Join the forum, it's quick and easy

Haraedo
Haraedo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Haraedo

Pią 1 Gru - 1:42
First topic message reminder :

Kalendarz adwentowy

Grudzień to oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. Czas spędzany z najbliższymi, przygotowywanie prezentów, gotowanie pysznych dań, delektowanie się smakiem ciepłej herbaty czy gorącej czekolady podczas sypiącego za oknem śniegu. I choć w Japonii Boże Narodzenie nie jest świętem powszechnym, to i tam można podziwiać rozwieszone kolorowe lampki i wychylające się zza witryn sklepowych wesołe puchate ozdoby. W miastach pojawiają się drzewka i iluminacje, a w powietrzu rozchodzi się zapach charakterystycznych przysmaków, gdzie dominuje cynamon, anyż i goździki. Świąteczny duch udziela się każdemu, dlatego też i na Haraedo zawitało te jedyne i niepowtarzalne święto! Z tej okazji przygotowaliśmy dla was kalendarz adwentowy, a w otwieraniu okienek może wziąć udział każdy użytkownik naszego forum.

- Każdego dnia, po północy, zostanie odkryte jedno okienko. Skrywają zadania, które trzeba wykonać.
- Czas na odebranie nagrody i/bądź wykonanie zadania kończy się o północy danego dnia.
- Otworzenie numerka przypada na konto, a nie na gracza. Osoby posiadające multikonta mogą wykonać zadania na każdym z nich. Warunkiem dopuszczającym do gry jest skończona Karta Postaci.
- Nieodebrany numerek przepada.

[1] Dodaj świąteczne elementy do avatara osobie po twojej lewej stronie w ostatnio zalogowanych.
[2] Zamieść świąteczny/zimowy akcent w podpisie lub na avatarze.
[3] Napisz list do świętego Mikołaja (jako postać).
[4] Jakie jest najmilsze wspomnienie związane ze świętami dla twojej postaci?
[5] Co twoja postać mogłaby znaleźć w galerii swojego telefonu, co nawiązywałoby do świąt/zimny?
[6] Rzuć k100 w offtopie i sprawdź czy byłeś grzeczny w tym roku! 1-50 - w skarpecie czeka na ciebie rózga. 51-100 - jesteś na liście grzecznych dzieci. Pochwal się koniecznie wynikiem w temacie.
[7] Posprzątaj w swojej chronologii, żeby nie pomyliło ci się kiedy są święta!
[8] Napisz krótką, przypuszczalną relację z postacią po prawej jaką mogłaby mieć twoja postać (bądź wrzuć szukajki w temacie).
[9] Napisz 3 ciekawostki o swojej postaci, aby przestać być tym dziwnym, niekojarzonym kuzynem ciotki matki od strony bratanka.
[10] W święta chodzi o łączność również z tymi, z którymi nie ma się na co dzień kontaktu - doprowadź swoje smsy do porządku (odpisz na przynajmniej jedną wiadomość)
[11] Pokaż na zdjęciu jak wygląda choinka twojej postaci!
[12] W jakim świątecznym filmie twoja postać zagrałaby główną rolę?
[13] Rozwiąż jako postać TEN quiz i koniecznie pochwal się wynikiem!
[14] Napisz 3 postanowienia noworoczne swojej postaci
[15] Jaki świąteczny utwór spodobałby się twojej postaci?
[16] Jak twoja postać chciałaby spędzić święta?
[17] Jak Twoja postać ubrałaby się na świąteczną kolację?
[18] Niech twoja postać stworzy idealny, świąteczny napój dla siebie w tym quizie
[19] Złóż życzenia świąteczne osobie po prawej w ostatnio zalogowanych!
[20] Każdy wie, że w wigilię zwierzęta przemawiają ludzkim głosem! Gdyby twoja postać była zwierzęciem - jakim i dlaczego?
[21] Gdyby twoja postać brała udział w świątecznym przedstawieniu, to w jakiej roli?
[22] Jaki świąteczny przysmak jest ulubionym twojej postaci?
[23] Kto odwiedzi twoją postać 24 grudnia? Rozwiąż quiz
[24] WESOŁYCH ŚWIĄT! "Odbij się" w temacie

Zadania

Poniższy kod musi zostać wypełniony z konta, którego dotyczy.

Kod:
<span class="sn"></span>[b]OKIENKO:[/b]
[b]WYKONANIE:[/b]


Ostatnio zmieniony przez Haraedo dnia Pią 1 Gru - 1:52, w całości zmieniany 2 razy
Haraedo

Shiba Ookami ubóstwia ten post.


Saeki Sawako

Nie 3 Gru - 16:09
OKIENKO: 3
WYKONANIE:

Jak to mówią elfy, Noelo! Święty Mikusiu!

Na święta chciałabym żeby każdy w Nanashi dostał ciężarówkę konserw i plik banknotów! Na dodatek kogoś kto będzie chciał zawrzeć ze mną kontrakt, a nie tylko pisać to co mówię pod groźbą nawiedzania do końca swoich dni.

Sawako UwU <3


Kalendarz adwentowy  - Page 10 Zxjji4gxwm321
Saeki Sawako

Seiwa-Genji Enma, Ye Lian, Hecate Black, Arihyoshi Hotaru, Satō Kisara, Yakushimaru Seiya and Takahashi Myuuko szaleją za tym postem.

Raikatsuji Shiimaura

Nie 3 Gru - 16:15
OKIENKO: 3.
WYKONANIE:

Dobry wieczór,

Piszę systematycznie jak co święta, ale chyba przywykłam, że do pewnych adresatów nic nie dociera, nawet jeżeli przedstawia się wszystko czarno na białym. Na jakimś etapie życia sam stałeś się zresztą czerwoną flagą - i to nie tylko przez ironiczne uderzenie do koloru ubrań. Choć może właśnie dlatego w tym roku również postanowiłam spróbować się z Tobą porozumieć. Podświadomie najwidoczniej ciągnie mnie do nieosiągalnych typów, pchających się w cudze życie bez pozwolenia, mających zerowe rozeznanie w komunikacji interpersonalnej, którzy koniec końców zostawiają jakiś podarunek i znikają na kolejne męczące miesiące, udowadniając Ci, że wcale nie prezent był istotny.

Nie to, żebym sama reprezentowała sensowny poziom w dyskusjach. Właściwie nigdy nie byłam dobra w proszeniu o cokolwiek, więc możemy iść na inny układ i zawiązać starą, dobrą, ludzką umowę. Sprawdzę i podreperuję Twój wóz, że będzie śmigał po zaspach jak po lodzie, a reniferom dasz odpocząć dzięki cudzie technologii, choć, bez obaw, dalej będziesz mieć swoje konie. Po prostu mechaniczne. Obiecaj jednak, że mknąc po niebie strącisz kilka z gwiazd. Znam wielu dobrych ludzi zasługujących na to, by ich życzenia się spełniły i szczerze mówiąc: nie zawsze da się to dostrzec dzięki obserwacjom. Musiałbyś ich poznać osobiście i zrozumieć ile ochrony mieści w sobie huk wystrzału z pistoletu, ile życia można nadać umarłym, bo istotna jest przede wszystkim pamięć, dzięki której nie giną naprawdę, musiałbyś pojąć jak bardzo szkarłat może przestać kojarzyć się z krwią, w zamian przeobrażając w uważne spojrzenie od którego człowiek chce być lepszy i, wreszcie, w tym wszystkim trzeba mieć świadomość jak wiele kosztuje walka między słowami a czynami, gdzie agresja stale bije się z protekcją. Rozumiem, że czasami tylko prawy sierpowy profilaktyki pozwala wybić z cudzej głowy głupie pomysły, ale możesz mi uwierzyć na słowo, że pięścią trudniej jest kogoś ugłaskać niż otwartą dłonią - i może niektórym brakuje powodów, aby spróbować tej mniej niebezpiecznej alternatywy na zawiązanie relacji.

Raikatsuji Shiimaura

PS Nikt z nas nie jest święty. Trochę sobie jednak dodajesz.


She was not fragile
like a flower;

She was fragile like
a b o m b.

Raikatsuji Shiimaura

Seiwa-Genji Enma, Ye Lian, Hecate Black, Shogo Tomomi, Satō Kisara, Yakushimaru Seiya, Yakushimaru Sadamitsu and Takahashi Myuuko szaleją za tym postem.

Yakushimaru Sadamitsu

Nie 3 Gru - 16:19
OKIENKO: 3
WYKONANIE:

Mikołaju.

Chciałbym dostać pod choinkę Ciasto. Najlepiej tort. I może kilka flaszek. Poza tym byłbym wdzięczny, gdyby mojemu rodzeństwu udało się wyjść na ludzi, a skurwysynów którzy mnie zabili spotkał los gorszy od śmierci. Ah, tak. Sakuyi i Seidze możesz ogarnąć Nitendo, Shizuce nowy worek do bicia, Sendo męski telefon, Seiyi jakąś mordę do sklepania, Sanariemu niezależność od matki, a niej samej jakąś nową i nie śmiganą poczytalność. Akitce za to życie, jeśli można.
Hotaru za to mógłby dostać żywego partnera i może gnata.

Sadamitsu


Kalendarz adwentowy  - Page 10 WG4I6Hg
#a2006d
Yakushimaru Sadamitsu

Seiwa-Genji Enma, Ye Lian, Hecate Black, Shogo Tomomi, Arihyoshi Hotaru, Satō Kisara, Yakushimaru Seiya and Takahashi Myuuko szaleją za tym postem.

Orville Lacenaire

Nie 3 Gru - 16:52
OKIENKO: 3.
WYKONANIE:

Żebym nie wyłysiał od Akariego.
Bo na nieosiwienie za późno.

Va te faire foutre,
Orville
Orville Lacenaire

Seiwa-Genji Enma, Ye Lian, Hecate Black, Shogo Tomomi, Satō Kisara, Yakushimaru Seiya and Takahashi Myuuko szaleją za tym postem.

Akiyama Toshiko

Nie 3 Gru - 17:10
OKIENKO: 3
WYKONANIE:

Drogi Mikołaju,

Chciałabym jakiś ciepły koc bez dziur i może czapkę. Poprosiłabym o nowy dom ale to raczej już za dużo nawet dla ciebie. Chociaż mógłby być jakiś kontener to byśmy sobie z tatą go ocieplili i dbali o niego i sobie mieszkali bez strachu, że się znowu coś zawali i że będziemy się zastanawiać jak zapłacić za lekaża. Daj Jiro coś fajnego. Naprawdę stara się być grzeczny, wiem to. I nie zapomnij o dzieciakach z sierocińca bo im się bardziej przyda trochę szczczęścia niż mi.
Zostawię ci trochę kurczaka przy tych chabaziach robiących za choinkę. Częstuj się.

Toshiko
Akiyama Toshiko

Seiwa-Genji Enma, Ye Lian, Hecate Black, Shogo Tomomi, Arihyoshi Hotaru, Satō Kisara, Yakushimaru Seiya and szaleją za tym postem.

Saga-Genji Hayate

Nie 3 Gru - 17:11
OKIENKO: 3
WYKONANIE:

Mikołaju,

Zapewne nie możesz się doczekać, by się ze mną spotkać. Ale spokojnie, najczerwieniejszy mój ty fanie, starczy mnie dla każdego, nawet twoich elfich zastępów, a każdego renifera wyczochram osobiście za rogami. Ostatnio mój grafik spotkań zieje pustkami, bo trzymają mnie w piwnicy jak dobre wino - zbyt dobre, żeby otworzyć na jakąkolwiek najlepszą okazję, zawsze przecież może pojawić się lepsza. Nie wiem o co mogę cię prosić, sam niewiele potrzebuję. Poproszę więc za innych. Za mieszkańców Nanashi, którym potrzebne są lepsze warunki do życia, za wszystkie yurei próbujące zrealizować własne cele. I za Senzakiego. Jemu potrzeba więcej cierpliwości do mnie, a przede wszystkim chcę, żeby był bezpieczny, zwłaszcza, kiedy mnie już zabraknie.

Pozdrów Panią Mikołajową,
Hayate 🖤
Saga-Genji Hayate

Seiwa-Genji Enma, Ye Lian, Hecate Black, Arihyoshi Hotaru, Satō Kisara, Yakushimaru Seiya, Yakushimaru Sadamitsu and Takahashi Myuuko szaleją za tym postem.

Arihyoshi Hotaru

Nie 3 Gru - 17:21
OKIENKO: 3.
WYKONANIE:

Usłyszałem, że brak listu do świętego Mikołaja to spore potknięcie. Pewnie teraz rozumiesz dlaczego zabrałem się do zadania dopiero w tym roku, ale dla typa z jedną nogą takie teksty nabierają nowego wymiaru znaczenia.

Generalnie nie ma zbyt wielu rzeczy, o które mógłbym prosić. Dobrze, gdyby na święta igły były choinkowe a nie szpitalne. Reiko ma już serdecznie dość przyłażenia na oddział i wątpię, że tekst o tym, że zima kojarzy się z bielą, ją usatysfakcjonuje. Pewnie mimo wszystko woli śnieg niż ściany sali pooperacyjnej.

Dla Jun piłkę do gry nożnej. Niech chociaż ona pokaże, że posiadanie dwóch dolnych kończyn to strzał w dziesiątkę. Yūdai z pewnością ucieszy się z nowego łańcucha, ale chodzi o rowerowy, nie ozdobny. Ozdobny mamy. Rowerowego nie i nawet nie wiem jakim cudem przedszkolak zdołał zepsuć pojazd na cztery kółka. Karai z kolei nie powie wprost, ale widać, że mu zależy na postępach w trakcie zajęć artystycznych, więc zestaw plastyczny, żeby mógł zmalować coś innego niż kłopoty, byłby w porządku.

Dla mnie jakiejś zmiany.
Ale nie w robocie.

Arihyoshi H.

PS Żeby pamiętała, że nie musi wozić się sama. Nie bez powodu mam prawo jazdy.
PS 2 Jeżeli są jeszcze jakieś koty w okolicy, które potrzebują wsparcia, to proponuję dać im namiary na lukę pod ławką na centralnym. Nie tylko ja nadzoruję rozwój sytuacji.
Arihyoshi Hotaru

Seiwa-Genji Enma, Ye Lian, Hecate Black, Ejiri Carei, Shogo Tomomi, Satō Kisara, Yakushimaru Seiya and Takahashi Myuuko szaleją za tym postem.

Shirai Asami

Nie 3 Gru - 17:23
OKIENKO: 3
WYKONANIE:

Cześć, Staruszku

Pozdrowienia dla całego Biegunu, elfiego haremu i szanownej małżonki. Moja lista życzeń się właściwie nie zmienia w stosunku do tego, co wisiało na niej rok temu. Wystarczy mi święty spokój, żeby kody się kompilowały bez błędów, a wszystkie męczydupy znalazły sobie inny obiekt męczenia. Nie postarałeś się coś, Mikuś, poprzednim razem, bo pojawiły się nowe i próbują rozwalać mi grafik życia. Możesz mi ogarnąć jakiś fajny łuk albo strzały, które by działały na te wszystkie umarlaki, co znowu widzę. I przynieś Miyashicie jakąś wypasioną wersję steam decka, żebym ja nie musiała.
Ciacha leżą tam gdzie zawsze.

Całuski,
Asami
Shirai Asami

Warui Shin'ya, Seiwa-Genji Enma, Ye Lian, Hecate Black, Satō Kisara, Yakushimaru Seiya, Itou Alaesha and Takahashi Myuuko szaleją za tym postem.

Yamada Ryūji

Nie 3 Gru - 17:31
OKIENKO: 3
WYKONANIE:

Święty Mikołaju,

Przynieś mi trochę śniegu jak już będę miał ciałko. Jak mi skołujesz jeszcze jakieś inne ciałko żeby te nie było samotne to też spoko. Co mi w sumie nie przyniesiesz to i tak sobie zorganizuję, jeśli wiesz co mam na myśli. Zapłać elfom za nadgodziny, jak już dupę do roboty ruszasz raz w roku. Temu drugiemu nic nie dawaj. UWOLNIJ MNIE KURWA OD TEGO NUDNEGO DEBILA MIKOŁAJ BO KOGOŚ ROZJEBIE I MOŻESZ TO BYĆ PRZYPADKIEM TY

Z pozdrowionkami
Ryū i ten drugi przychlast
Yamada Ryūji

Warui Shin'ya, Seiwa-Genji Enma, Ye Lian, Hecate Black, Ejiri Carei, Satō Kisara, Yakushimaru Seiya and Takahashi Myuuko szaleją za tym postem.

Yakushimaru Shizuka

Nie 3 Gru - 17:42
OKIENKO: 3
WYKONANIE:

Kochany Mikołaju,

Pod choinką chciałabym znaleźć całe moje rodzeństwo, ale żeby się jak raz nie kłócili i nie próbowali pozabijać. Przydałby mi się też całoroczny karnet do parku wodnego, tani niestety nie jest. Jeszcze jakbym mogła prosić o taką drobnostkę to miska mi się ostatnio zbiła, a ile można od współlokatorki pożyczać.

Przyjemnego urlopu po świętach,
Shizu



Merry Christmas!


Yakushimaru Shizuka

Warui Shin'ya, Seiwa-Genji Enma, Ye Lian, Hecate Black, Ejiri Carei, Satō Kisara, Yakushimaru Seiya and Takahashi Myuuko szaleją za tym postem.

Sponsored content
maj 2038 roku