Seiga — Ajzel - Page 6
Haraedo

Join the forum, it's quick and easy

Haraedo
Haraedo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Yakushimaru Seiga

8/3/2023, 22:48
First topic message reminder :

LiesLiesLies

Seiga — Ajzel - Page 6 IQ3jzKn

02/03/2037 03:10
oho, kogo ja widzę w lobby

02/03/2037 03:10
matka już Ci nie odłącza internetu po 19?

02/03/2037 03:10
Czy poszła do sąsiada i korzystasz




Yakushimaru Seiga

Chaisiri Ajzel ubóstwia ten post.


Chaisiri Ajzel

16/3/2023, 01:48
Killua ツ

Seiga — Ajzel - Page 6 Uul2T0j

06/03/2037 01:41

POŁĄCZENIE:


- No i widzisz, nie doceniasz mnie, bo wiem, że nie skoczysz - fuknął, prawie że dało się usłyszeć jak przewraca oczami. W tle słychać dźwięk szurania pościeli, otwarcia okna i kilka nieudanych prób odpalenia zapalniczki - Ale piętnaście minut pisałeś mi, że jest "ok" Sei, i teraz chce usłyszeć, czy tak długo Ci zajmie powiedzenie tego na głos. I jak dobrze umiesz kłamać. Bo wiesz, ja może nie jestem zajebiście bystry, ale nie oślepłem jeszcze.







Seiga — Ajzel - Page 6 Hb8ReEJ
Chaisiri Ajzel

Yakushimaru Seiga ubóstwia ten post.

Yakushimaru Seiga

16/3/2023, 01:59
LiesLiesLies



Seiga — Ajzel - Page 6 IQ3jzKn

06/03/2037 01:46
POŁĄCZENIE Z Miedziak

Zapada cisza. Przez moment nie jest w stanie nic powiedzieć. W słuchawce poza dźwiękiem przestrzeni nie słychać nic. - Nie wiem.- Urywa się z cicha. - Czuję się po prostu tak, jakbym za długo stał obok samego siebie.






Seiga — Ajzel - Page 6 OwkcE97
Yakushimaru Seiga
Chaisiri Ajzel

16/3/2023, 02:14
Killua ツ

Seiga — Ajzel - Page 6 Uul2T0j

06/03/2037 01:47

POŁĄCZENIE:


I odpowiada mu cisza, ale o wiele krótsza. Przerwana cichym westchnięciem, ale nie zmęczonym czy zrezygnowanym, bardziej czymś bolesnym. Zmartwionym. Ot, smutnym wytchnięciem papierosowego dymu - Wiesz, że to tylko poczucie? - odpowiada po chwili, w tle słychać ciche skrzypnięcie - Mogłeś mi powiedzieć przez ostatni rok w chuj okropnych rzeczy, ale to z wzajemnością. Dlatego nie mają znaczenia. Bardziej mnie do siebie nimi przywiązałeś, niż cokolwiek innego. Dałeś zobaczyć bardziej, niż Ci się wydaje - kolejny moment ciszy - I nie mówisz o tym, ale to widać. Lubisz tę swoją samotność, i.. i to jest okej - mruknął cicho, policzkiem wtulony w słuchawkę - Po prostu nie patrzysz w bok, przed siebie. Tylko w dół. Na dole nic nie ma - odetchnął powoli, na dłuższy moment znów zamilkł - A ja siedzę obok, Sei.  







Seiga — Ajzel - Page 6 Hb8ReEJ
Chaisiri Ajzel

Yakushimaru Seiga ubóstwia ten post.

Yakushimaru Seiga

16/3/2023, 02:45
LiesLiesLies



Seiga — Ajzel - Page 6 IQ3jzKn

06/03/2037 01:49
POŁĄCZENIE Z Miedziak

Powiela westchnienie, razem ze szmerem podnoszącego się ciała. Materiał kurtki słyszalnie łopocze, kiedy nagle zapada cisza i głos roznosi się szeptem, choć i echem klatki schodowej. - Ajzel... Ludzie zawodzą, po prostu. To nie jest kwestia tego, czy samotność się lubi, czy nie. - W głosie pojawia się nuta zawahania. Krótka pauza między „lubi”, a „nie”, które wypada spomiędzy ust blado. - Nie ma ani dołu, ani góry, przestrzeni po bokach. To tylko złudzenie. Czasami wydaje mi się, że za długo patrzysz w słońce i dlatego przestajesz widzieć. Jest Ci ciepło, ale ślepniesz Ajzel. Ciężko mi Ci zaufać, bo wiem, że mnie nie zrozumiesz. Ja sam siebie zrozumiałem dopiero wtedy, kiedy prawie sam siebie straciłem.






Seiga — Ajzel - Page 6 OwkcE97
Yakushimaru Seiga

Chaisiri Ajzel ubóstwia ten post.

Chaisiri Ajzel

16/3/2023, 03:00
Killua ツ

Seiga — Ajzel - Page 6 Uul2T0j

06/03/2037 01:49

POŁĄCZENIE:


- Nie wiesz tego. Nie pozwalasz mi spróbować, nawet na chwilę. A nie chcę rozumieć, kiedy Cię nie będzie. W jakimkolwiek sensie - odetchnął powoli, znów na chwilkę zamilkł - I... i nie będę Cię zmuszał. Bo to nie ma sensu, wymagać żebyś mi się spowiadał. Mogę sobie siedzieć w tym "złudzeniu", możesz na mnie nie patrzeć, ale ja tam jestem. I będę aż wyciągniesz po mnie rękę, Sei. - w tle słychać dźwięk zamykanego okna i ponowny szmer pościeli - Bo może masz rację, że nie zrozumiem. Najpewniej tak będzie, trudno. Ale to, że nie rozumiem pewnych rzeczy nie znaczy, że Cię oceniam. Albo.. albo że nie będę Cię wspierać. Jakkolwiek.  







Seiga — Ajzel - Page 6 Hb8ReEJ
Chaisiri Ajzel

Yakushimaru Seiga ubóstwia ten post.

Yakushimaru Seiga

18/3/2023, 07:05
LiesLiesLies



Seiga — Ajzel - Page 6 IQ3jzKn

06/03/2037 01:47
POŁĄCZENIE Z Miedziak

W tle słychać dźwięk odpalanej zapalniczki i głębokie zaciągnięcie się papierosem. Ciężki oddech, który wypuszczają wargi razem z dymem. - Jesteś uroczy, Ajzel. Od początku mnie to w Tobie ujmowało. Nie chodzi mi o Twoją bezmyślność... Po prostu. Jesteś uroczy. - Krótka pauza, w której da się usłyszeć równie krótki pomruk, jakby Seiga starał się powrócić na poprzedni tor rozmowy. - Pytałeś ostatnio, czego Ci zazdroszczę. Między innymi tego. Mogę mieć wszystko, wiem o tym. Ale już nigdy nie będę w stanie spojrzeć na drugiego człowieka tak, jak Ty patrzysz na mnie. Nie wiem...  Chciałbym zobaczyć samego siebie Twoimi oczami, ale to nie jest możliwe.






Seiga — Ajzel - Page 6 OwkcE97
Yakushimaru Seiga
Chaisiri Ajzel

18/3/2023, 13:37
Killua ツ

Seiga — Ajzel - Page 6 Uul2T0j

06/03/2037 01:49

POŁĄCZENIE:


- Mogę Ci pokazać co tylko zechcesz, ale nie mów mi, że jestem uroczy, bo Ci w łeb piznę jak Cię zobaczę - w tonie słychać rozbawienie; próbuje rozluźnić rozmowę. Choćby i trochę - Ale nie wiem, czy chcesz. Bo ja nie widzę Cię jakoś inaczej, Sei. Widzę co w tobie jest chujowe, ale akceptuje to na rzecz tego, co w tobie uwielbiam. I tyle. - z ust ucieka niewielkie westchnięcie, znów słychać otwierane okno i zgrzyt zapalniczki - Bo opłaca mi się znoszenie twoich humorów, tego, jaką czasem jesteś kurwą, bo wiem, że... że może nie masz na to wpływu. Bo powód jest gdzieś indziej i wolę go znaleźć, niż pierdolnąć focha. Nie uważam, żebyś był złym człowiekiem, Seiga, tylko... - milknie na dłuższy moment, wyraźnie szukając słowa - Za dużo chujowizny Ci się w życiu trafiło.







Seiga — Ajzel - Page 6 Hb8ReEJ
Chaisiri Ajzel
Yakushimaru Seiga

25/3/2023, 14:30
LiesLiesLies



Seiga — Ajzel - Page 6 IQ3jzKn

06/03/2037 01:51
POŁĄCZENIE Z Miedziak

Krótki śmiech przemyka razem z wypuszczanym dymem. - Możesz mi pokazać, co tylko zechcę i mnie uwielbiasz? Uważaj na słowa, bo jeszcze pomyślę, że się we mnie zakochałeś. - W głosie Seigii słychać rozluźnienie, chociaż może udawane, bo nadal między słowami panuje dziwny chłód, jakby starał się wycofać. - Wiesz, czasami żałuję, że zaczęliśmy w te-...- urywa. W tle słychać szelest ortalionu kurtki, nerwowy trzask balustrady niosący się po klatce schodowej echem. Już po chwili przez szum da się usłyszeć ciche, bo dochodzące z kilku pięter poniżej chłopca, nawoływanie. Jest to jedynie głos, rozkazujący ton, ale słowa giną i nie są dla Ajzela wyraźne. - Muszę spierdalać... - znów; urwane, pośpieszne, ale rozbawione, bo coś się dzieje, bo zaczyna być w ruchu, bo znów czuje adrenalinę. - Ej, na którym piętrze mieszkasz? W razie czego nie zamykaj dzisiaj całkowicie okna.


ZAKOŃCZONE POŁĄCZENIE Z Miedziak





Seiga — Ajzel - Page 6 OwkcE97
Yakushimaru Seiga
Chaisiri Ajzel

25/3/2023, 14:40
Killua ツ



Seiga — Ajzel - Page 6 Uul2T0j

06/03/2037 01:51
POŁĄCZENIE

- Chciałbyś - odpowiada, wydaje się, że rozbawiony. Trudno jest to zresztą dokładnie stwierdzić. Chce jeszcze dopytać, ale przerywa. Głęboki oddech - Pierwsze. Wejdziesz po schodach pożarowych - odpowiada, szybko, zanim połączenie się zakończy. Nie dopytuje już o nic. Nie ma sensu.


ZAKOŃCZONE POŁĄCZENIE





Seiga — Ajzel - Page 6 Hb8ReEJ
Chaisiri Ajzel
Chaisiri Ajzel

26/3/2023, 23:37
Killua ツ

Seiga — Ajzel - Page 6 Uul2T0j

08/03/2037 22:32
Haloooooo kmiocie

08/03/2037 22:32
dychasz tam jeszcze?

08/03/2037 22:43
Seiga — Ajzel - Page 6 R2IeTvs

08/03/2037 22:45
watching_you







Seiga — Ajzel - Page 6 Hb8ReEJ
Chaisiri Ajzel

Hasegawa Jirō, Shogo Tomomi and Yakushimaru Seiga szaleją za tym postem.

Sponsored content
maj 2038 roku