Lian - Shogo - Page 3
Haraedo

Join the forum, it's quick and easy

Haraedo
Haraedo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Shogo Tomomi

Pon 3 Lip - 21:52
First topic message reminder :

Hiasobi

Lian - Shogo - Page 3 Kb8gzTf

10/07/2037 21:16
Powitać zacnie.
Dawno nie mieliśmy kontaktu, ale wierzę, że nic nie zdążyło cię przez ten czas ustrzelić.
Liczę, że nie będziesz wyprowadzał mnie z błędu, chyba, że mam startować ze sprzętem.
Jak kiedyś, Kori.

10/07/2037 21:17
Gdybyś miał chęć mieć okazję się ze mną spotkać, to całkiem nieprzypadkowo ścigam się ostatnio po ulicach Fukkatsu. Ale w towarzystwie byłoby raźniej.






Ostatnio zmieniony przez Shogo Tomomi dnia Wto 11 Lip - 23:01, w całości zmieniany 2 razy


You don’t choose your demons,
but you do decide who owns who.
Shogo Tomomi

Ye Lian and Satō Kisara szaleją za tym postem.


Shogo Tomomi

Sro 6 Mar - 18:01
Hiasobi

Lian - Shogo - Page 3 Kb8gzTf

05/03/2037 14:39
10 minut, skończę kurs.
I też mam sprawę.

05/03/2038 14:51
Lian - Shogo - Page 3 Kb8gzTf

DZWONI: Hiasobi



  @Ye Lian


You don’t choose your demons,
but you do decide who owns who.
Shogo Tomomi

Ye Lian ubóstwia ten post.

Ye Lian

Sro 6 Mar - 23:33
Kōri

Lian - Shogo - Page 3 ZDDSNzY

05/03/2038 14:51
ODEBRANE POŁĄCZENIE

Lian - Shogo - Page 3 ZDDSNzY

POŁĄCZENIE Z: Kōri

01:40

Cześć Shogo. — Cisza wypełniająca otoczenie, mogła uświadomić yurei, że jego kontrahent znajduje się w domu. — Chciałem z tobą porozmawiać o kontrakcie. A właściwie o pieczęci. Czy — krótkie zawahanie, wypełnione po sekundzie pewnym, pasującym do mężczyzny spokojnym tonem: — wszystko z nią w porządku?




Ye Lian

Shogo Tomomi and Satō Kisara szaleją za tym postem.

Shogo Tomomi

Czw 7 Mar - 12:18
Hiasobi

Lian - Shogo - Page 3 Kb8gzTf

05/03/2038 14:51
TRWAJĄCE POŁĄCZENIE

Lian - Shogo - Page 3 Kb8gzTf

POŁĄCZENIE Z: Hiasobi

02:40

Ye — odwrotnie, niż u senkeshy, w tle słychać wciąż szum co najmniej ulicy i zbliżający się wraz z miękkimi krokami, wyraźniejszy warkot silnika, który względnie znika, gdy przywitanie kończy się cichym kliknięciem zamykanych drzwi auta — Wychodzi na to, że mamy powody rozmawiać o tym samym — odpowiada po chwili milczenia i oczekiwaniu, na uzupełnienie. Lekkie parsknięcie sygnalizuje, że dusi w zalążku chęć odpowiedzi żartem, kiedy w końcu mówi, głos ma poważniejszy — nie do końca. A skoro pytasz, zakładam, że odbija się to na obu stronach. — moment przerwy, w którym - Ye Lian jest pewien - odpala papierosa i zaciąga się, nim kontynuuje — Jest wyraźniejsza, w losowych momentach pulsuje bólem





  @Ye Lian  


You don’t choose your demons,
but you do decide who owns who.
Shogo Tomomi

Ye Lian ubóstwia ten post.

Ye Lian

Pią 8 Mar - 22:54
Kōri

Lian - Shogo - Page 3 ZDDSNzY

Lian - Shogo - Page 3 ZDDSNzY

POŁĄCZENIE Z: Kōri

04:21

W głośniku słuchać ciche westchnięcie; łatwo można było wyobrazić sobie, jak mężczyzna przykłada palce do nasady nosa, a później pociera skronie. — Wychodzi na to, że mamy problem. Nie wiem jeszcze dokładnie z czym, ale próbuję się tego dowiedzieć. Niemniej to nie tylko nasza sprawa — prawdopodobnie przypadków jest więcej. Nie przydarzają ci się żadne zasłabnięcia?






Ostatnio zmieniony przez Ye Lian dnia Sob 9 Mar - 15:01, w całości zmieniany 2 razy
Ye Lian

Shogo Tomomi ubóstwia ten post.

Shogo Tomomi

Sob 9 Mar - 12:27
Hiasobi

Lian - Shogo - Page 3 Kb8gzTf

TRWAJĄCE POŁĄCZENIE

Lian - Shogo - Page 3 Kb8gzTf

POŁĄCZENIE Z: Hiasobi

06:12

Poradzimy z tym — odpowiada wolniej, skupiony na szumie po drugiej stronie — Masz jakiś kontakt... obeznany w temacie?— chwila wahania, uzupełniana o ciche, zapewne dymne wdechy. Nie dodaje coś więcej, drżenie silnika odpala mruczenie auta — nie nazwałbym tego zasłabnięciem. Krótkie zawroty. Nieprzyjemne, ale nie były uciążliwe jeszcze. Może intensywność zależy od kondycji? Rozumiem, że ci się coś takiego zdarza? — obroty silnika zwiększają się, gdy Shogo rusza — Jeśli czegoś teraz potrzebujesz, daj znać. Podrzucę po drodze.





  @Ye Lian  


You don’t choose your demons,
but you do decide who owns who.
Shogo Tomomi

Ye Lian ubóstwia ten post.

Ye Lian

Sob 9 Mar - 15:55
Kōri

Lian - Shogo - Page 3 ZDDSNzY

Lian - Shogo - Page 3 ZDDSNzY

POŁĄCZENIE Z: Kōri

08:43

Przyjął jego odpowiedź w ciszy, jakby nie chciał umniejszać zasłyszanemu optymizmowi. — Tak. Rozmawiałem już o tym z osobą, której mogę zaufać. Jestem pewien, że jej wiedza może rozwiązać nasz problem. Jeśli objawy zmienią natężenie, poczujesz coś innego, dasz mi znać? Na tym etapie nie powinniśmy tego lekceważyć. I czasami — dodał po chwili. — Ale nie na tyle, abym sobie z tym nie poradził. — W głośniku nastała cisza, pokreślona dziwnym napięciem. Zaskoczeniem? Zakłopotaniem? — Nic nie potrzebuję, Hiasobi. — Pauza. — Dziękuję. Gdyby udało mi się czegoś dowiedzieć, odezwę się do ciebie. Skup się na drodze. Dobrze wiesz, że to niebezpieczne. Do usłyszenia.


ZAKOŃCZONE POŁĄCZENIE Z: Kōri

CZAS TRWANIA 08:43




Ye Lian
Ye Lian

Pon 22 Lip - 11:50
Kōri

Lian - Shogo - Page 3 ZDDSNzY

13/04/2038 13:57
Lian - Shogo - Page 3 ZDDSNzY

Dzwoni: Kōri




Ye Lian

Shogo Tomomi ubóstwia ten post.

Shogo Tomomi

Pon 22 Lip - 12:06
Hiasobi

Lian - Shogo - Page 3 Kb8gzTf

ODEBRANE POŁĄCZENIE

Lian - Shogo - Page 3 Kb8gzTf

POŁĄCZENIE Z: Hiasobi

00:08


W słuchawce rozlega się echo rozchodzących, ale zwalniających, ciężkich, męskich kroków, potem bardzo wyraźny zgrzyt uchylanych drzwi i wygłuszany szum stłumionych głosów gdzieś w tle, jakby znajdował się w wąskim  korytarzu budynku — Mów do mnie, Kori — westchnienie wibruje tuż przy słuchawce i wieńczy zdanie, gdy cichsze kliknięcie sugeruje domknięcie drzwi.





  @Ye Lian  


You don’t choose your demons,
but you do decide who owns who.
Shogo Tomomi

Ye Lian ubóstwia ten post.

Ye Lian

Pon 22 Lip - 12:42
Kōri

Lian - Shogo - Page 3 ZDDSNzY

Lian - Shogo - Page 3 ZDDSNzY

POŁĄCZENIE Z: Kōri

01:31


W słuchawce zapadła cisza, jakby rozmówca był gotowy coś powiedzieć, ale w ostatniej chwili się rozmyślił; jakby układał w głowie na szybko nowy scenariusz. — Gdzie jesteś? — Zasłuchiwał się w odbijające echem rozmowy, próbując umiejscowić Tomomi w konkretnej lokalizacji. Brzmiał ostrożnie. Nie był pewny czy pierwsze słowa yurei nie były wynikiem wpadnięcia w tarapaty. Przypadkiem gorszym niż wpadł on sam.




Ye Lian

Shogo Tomomi ubóstwia ten post.

Shogo Tomomi

Pon 22 Lip - 17:44
Hiasobi

Lian - Shogo - Page 3 Kb8gzTf

ODEBRANE POŁĄCZENIE

Lian - Shogo - Page 3 Kb8gzTf

POŁĄCZENIE Z: Hiasobi

05:48


Niewiele masz do powiedzenia, jak na moją prośbę. Nie sadzisz? Moment... — w słuchawce zapada w końcu jakaś cichość, jakby słuchawka została przytknięta na moment do ciała, wytłumiając wyraźnie skróconą wymianę zdań z jakimś kobiecym właścicielem głosu. Mruczenie w oddali zmienia się ponownie w głos Shogo — Dostałem nieoczekiwane zgłoszenie, ale cieszę się, że dzwonisz. Ułatwiasz mi realizację. I naprawdę, mów do mnie — tonacja zmienia się na niższą, z chrypą sugerująca tłumiony pośpiech i złość, zapewne wynikającą z wcześniejszej rozmowy z nieznajomą — Jestem bliżej niż myślisz — szum kroków znowu niesie się echem, wybijając prawdopodobnie - podwójne echo, gdy klamka drzwi do sali szpitalnej zostaje przekręcona, a na drzwi ktoś pewnie napiera, by w wejściu - pojawiła się postać byłego wojskowego, który wciąż trzyma słuchawkę przy uchu. Ślepia obleczone światłem jadeitu zatrzymują się na pobladłej twarzy pisarza - I zdecydowanie masz mi coś do powiedzenia więcej.





  @Ye Lian  


You don’t choose your demons,
but you do decide who owns who.
Shogo Tomomi

Ye Lian ubóstwia ten post.

Sponsored content
maj 2038 roku