Lian - Shogo - Page 4
Haraedo

Join the forum, it's quick and easy

Haraedo
Haraedo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Shogo Tomomi

Pon 3 Lip - 21:52
First topic message reminder :

Hiasobi

Lian - Shogo - Page 4 Kb8gzTf

10/07/2037 21:16
Powitać zacnie.
Dawno nie mieliśmy kontaktu, ale wierzę, że nic nie zdążyło cię przez ten czas ustrzelić.
Liczę, że nie będziesz wyprowadzał mnie z błędu, chyba, że mam startować ze sprzętem.
Jak kiedyś, Kori.

10/07/2037 21:17
Gdybyś miał chęć mieć okazję się ze mną spotkać, to całkiem nieprzypadkowo ścigam się ostatnio po ulicach Fukkatsu. Ale w towarzystwie byłoby raźniej.






Ostatnio zmieniony przez Shogo Tomomi dnia Wto 11 Lip - 23:01, w całości zmieniany 2 razy


You don’t choose your demons,
but you do decide who owns who.
Shogo Tomomi

Ye Lian and Satō Kisara szaleją za tym postem.


Ye Lian

Pon 22 Lip - 18:28
Kōri

Lian - Shogo - Page 4 ZDDSNzY

Lian - Shogo - Page 4 ZDDSNzY

POŁĄCZENIE Z: Kōri

07:54


Zawsze byłem małomówny — odezwał się z niepasującym zawahaniem. Wyłapywał zduszone głosy, kroki i to zdenerwowanie, gdy ponownie w głośniku rozbrzmiał niski ton Shogo. Czyżby było związane z obawą? Miał do niego mówić, ale to, co usłyszał od mężczyzny, wprawiło pisarza w jeszcze głębsze milczenie. Choć w głowie miał tysiące pytań, nie umiał z siebie wydusić nic poza szelestem umykającym z ust. Dźwięk otwieranych drzwi usłyszał przy uchu i na końcu kwadratowego pomieszczenia. Spoglądnął na yurei oniemiały, zesztywniały i blady jak szkolna kreda. I zdecydowanie masz mi coś do powiedzenia więcej. Ye Lian długo przytrzymywał urządzenie przy uchu, jakby było jego jedyną deską ratunku. Patrząc w jadeitowe tęczówki mężczyzny, poruszył w końcu ustami: — Usiądź. — Telefon powoli wyplątał się z pszenicznych pasem.


ZAKOŃCZONE POŁĄCZENIE Z: Kōri

CZAS TRWANIA 07:54





Ye Lian

Shogo Tomomi ubóstwia ten post.

maj 2038 roku