Layout (kody) - Page 3
Haraedo

Join the forum, it's quick and easy

Haraedo
Haraedo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Warui Shin'ya

Sro 5 Paź - 16:07
First topic message reminder :

Moje Łobuzy.

Wzięłam się za poprawę kodu, ponieważ wynika coraz więcej błędów dla graczy korzystających z Chrome'a.

To będą tylko kosmetyczne poprawy, ale gdybyście mieli jakieś dodatkowe inspiracje bądź prośby - to najlepszy czas na to.

Na pewno modyfikacji ulegną profile (oraz ich podglądy). Wrzuci się gdzieś też jakieś wyróżnienie w związku z grupami. Menu zostanie wrzucone na górę, bo doszły mnie słuchy, że był problem z przestawieniem się. Podkreślę też bardziej na głównej nowe posty, bo są dość niezauważalne. Te rzeczy zakodowałam.

Dodatkowo Hikaru Ren wspomniała, że kursor jest nieczytelny. Dajcie znać co o tym sądzicie, abym miała bieżące info, bo póki co nikt się nie wypowiedział w tej kwestii.

Tyle na chwilę obecną.
Czekam na wasze wytyczne.
Warui Shin'ya

Warui Shin'ya

Wto 25 Paź - 23:43
/kaszl/

Przeczyść ciasteczka, najlepiej jakimś spoko programem typu CCleaner. Powinno pomóc.
Warui Shin'ya
Hattori Heizō

Sro 26 Paź - 10:29
Polecam też wciśnięcie shift + F5 na stronie. Miałem ten sam problem z kodami, ciasteczka nie zadziałały, ale kombinacja przycisków zdziałała cuda.
Hattori Heizō
Seiwa-Genji Shin

Sro 26 Paź - 10:46
Ostatecznie naprawiło się samo, Hime Hayami miał ten sam problem i zniknął nam jednocześnie. Użycie CCleaner, Odkurzacza i System Ninja nic nie dało, po czyszczeniu ciasteczek błąd dalej istniał.
Seiwa-Genji Shin

Warui Shin'ya ubóstwia ten post.

Minoru Yoshida
Sro 26 Paź - 20:00
Przypadkiem wykryłem (możliwe) kolejny błąd. A mianowicie kiedy scrolluje się dłuższe wiadomości na Pewu aby przeczytać tekstu, awatar nachodzi na tekst pod awaterem i go zasłania. Niby nic, bo w sumie wystarczy nie scrollowac, ale w sumie jak zajdzie taka potrzeba, to może być niewygodne nie móc przeczytać wcześniejszego fragmentu, tylko dlatego, bo awatar zasłania nam pewien fragment tekstu. Tutaj przykład: klik.


Layout (kody) - Page 3 EHjauEm
Minoru Yoshida
Warui Shin'ya

Czw 27 Paź - 0:02
Wlazłam specjalnie w swoje PW, które mam najdłuższe i tam avatar mi w ogóle nie zasłania tekstu (specjalnie jeszcze zmniejszyłam sobie przeglądarkę + wbiłam z Chrome'a). Powiedz: czy tak ci się robi we wszystkich dłuższych PW, czy tylko w tym jednym? + Czy był w nim wykorzystany jakiś kod?
Warui Shin'ya
Minoru Yoshida
Czw 27 Paź - 12:41
Powiem Ci, że magia, bo dzisiaj jest już wszystko w porządku i wszędzie wyświetla mi się normalnie. Widocznie forumpolish przez chwilę miało swój błąd i teraz powróciło do normy.


Layout (kody) - Page 3 EHjauEm
Minoru Yoshida

Warui Shin'ya ubóstwia ten post.

Warui Shin'ya

Czw 27 Paź - 22:49
No i elegancko.

A co do CB: @Hattori Heizō jutro w tej sprawie napisze do supportu forumotion. Mam nadzieję, że jakoś ogarną ten problem, bo jest irytujący.
Warui Shin'ya
Satō Kisara

Wto 11 Kwi - 16:48
Hejka! Zauważyłam coś, jako że korzystam niekiedy z przełącznika na tryb dzienny, zważywszy na ciemne kolory forum. Podczas gdy w trybie nocnym, tym ciemniejszym, bez problemu na samej górze strony wyświetla się pasek ze ścieżką danego forum, tak w dziennym nie ma tam zupełnie nic, więc traci się możliwość szybkiego powrotu z tematu do subforum itd. Nie wiem, czy to kwestia mojej przeglądarki, czy czegoś innego. ;_; Na telefonie, w każdym razie, dzieje mi się tak samo (a używam innych przeglądarek).
Podsyłam screeny dla zobrazowania.

Edit: Teraz zauważyłam, że tekst z paska jest niżej: klik.



   
   

     WAS IT JUST A DREAM?
   

   

     AM I IN TOO DEEP?
   

Satō Kisara

Warui Shin'ya ubóstwia ten post.

Hasegawa Jirō

Pią 15 Wrz - 15:58
W napisie pojawiającym się po najechaniu na strzałkę w górę jest literówka.

 @Warui Shin'ya watching_you

Naprawione.




Hasegawa Jirō

Warui Shin'ya ubóstwia ten post.

Saga-Genji Shizuru

Pią 15 Wrz - 22:40
Również literówka w "Kto jest na forum" - obydwateli. well

Naprawione.


Layout (kody) - Page 3 ZOI1pU1
Saga-Genji Shizuru

Warui Shin'ya ubóstwia ten post.

Morrigan Sherwood

Sob 16 Wrz - 22:02
To znowu ja... umieranko
Czy byłaby możliwość, żeby okno z podręcznym menu można było wyłączyć również kliknięciem poza jego obszar, a nie jedynie z pomocą x? klaunowanko
Morrigan Sherwood

Warui Shin'ya ubóstwia ten post.

Warui Shin'ya

Pon 18 Wrz - 21:05
Morrigan Sherwood napisał:To znowu ja... umieranko
Czy byłaby możliwość, żeby okno z podręcznym menu można było wyłączyć również kliknięciem poza jego obszar, a nie jedynie z pomocą x? klaunowanko

To czekam jeszcze na informację zwrotną od innych.


従順な


Warui Shin'ya

Morrigan Sherwood ubóstwia ten post.

Satō Kisara

Czw 19 Paź - 8:15
Jestem w stanie teraz wpisać datę urodzin, ale reszta się trochę wykrzaczyła? wystraszon screenek.



   
   

     WAS IT JUST A DREAM?
   

   

     AM I IN TOO DEEP?
   

Satō Kisara

Warui Shin'ya ubóstwia ten post.

Warui Shin'ya

Czw 19 Paź - 22:44
@Satō Kisara Już powinno być dobrze.

Dzięki za czujność!


従順な


Warui Shin'ya

Yakushimaru Sanari ubóstwia ten post.

Sugiyama Nobuo

Nie 17 Mar - 22:43
Hej ho, w strzałeczce obok wpływu grup na dole strony brakuje linku z wyjaśnieniem systemu reputacji (odnośnik przenosi na stronę główną):
Layout (kody) - Page 3 J8fwsUl

Poprawione. Dzięki!
Sugiyama Nobuo

Warui Shin'ya, Ye Lian and Mistrz Gry szaleją za tym postem.

Sponsored content
marzec-kwiecień 2038 roku