Shirshu - Ye Lian - Page 8
Haraedo

Join the forum, it's quick and easy

Haraedo
Haraedo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Hecate Black

Nie 22 Sty - 19:38
First topic message reminder :

Ayooo, pozdrowienia z domu~!
Shirshu - Ye Lian - Page 8 Z3EUWEL

14:41 17/01/2037



Shirshu - Ye Lian - Page 8 Dbxp57j-dedbb91a-6777-42a9-adb3-e1e58d0c1967.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzNhN2E1NDllLTIwOGItNDRiOS04NTAwLTE2NzY3NGI0YTY2NlwvZGJ4cDU3ai1kZWRiYjkxYS02Nzc3LTQyYTktYWRiMy1lMWU1OGQwYzE5NjcucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0
| IN THIS WHOLE WIDE WICKED WORLD THE ONLY THING YOU HAVE TO BE AFRAID OF IS ME |
Hecate Black

Ye Lian

Nie 3 Mar - 18:34
Lian-chan

Shirshu - Ye Lian - Page 8 Z5nwpPx

Shirshu - Ye Lian - Page 8 Z5nwpPx

POŁĄCZENIE Z: Lian-chan

05:15

Nie lubię niespodzianek. Generują zbędną niepewność — odparł zwięźle, wsłuchując się w tętniące dźwięki miasta — przynajmniej do chwili, aż stukot obcasów nie umilknął kompletnie. — Zawarłem kontrakt, Black. Wiem — wyprzedził. — Wiem, co o mnie teraz myślisz. Jak mogłem zawiązać keiyaku suru, kiedy wspominałem, że nigdy do tego nie dopuszczę? Niemniej moje powody w tym kontekście nie są teraz istotne. Dużo czytałem, ale w żadnych przypisach nigdy nie natknąłem się na to... — odetchnął, czując najwyraźniej, że traci rezon. — Zaczynając od początku. Wszystko było w porządku do pierwszego marca. Skóra, na której podpisano na mnie krwią, nagle pociemniała. Znaki otaczają też niedostrzegalne przeze mnie wcześniej cienkie żyłki. Nie wiem, czy powinienem łączyć to z osłabieniem, które dopadło mnie kilka dni temu. Doskonale wiesz, że choruję notorycznie, ale czuję podskórnie, że tym razem coś jest nie tak.


 @HECATE SHIRSHU BLACK
Ye Lian

Hecate Black ubóstwia ten post.

Hecate Black

Nie 3 Mar - 18:51
Hecate

Shirshu - Ye Lian - Page 8 55p2J6c
05/03/2038 14:03
Shirshu - Ye Lian - Page 8 55p2J6c

POŁĄCZENIE Z: Hecate

09:45

Nie dasz rady wiecznie uciekać od niespodzianek — odparła z jakąś zmianą w głowie lecz zgłuszające ją od czasu do czasu samochody nie pozwoliły na głębszą analizę. — Nie dodawaj sobie, nie masz pojęcia co myślę — Znów ten dziwny zgrzyt w głosie. Gdyby widział jej twarz, być może mógłby powiedzieć coś więcej na temat emocji, które nią kierowały gdy mówiła. — Trochę się zmieniło od naszego ostatniego spotkania, miałam czas na przemyślenia. Szkoda tylko, że ty nie miałeś tego samego czasu na odwiedziny. Wtedy, być może, wiedziałbyś co myślę o twoim kontrakcie — Zapanowała dłuższa chwila ciszy z jej strony. Musiała oddalić się od ulicy, bo odgłos samochodów również znacznie zmalał. W pewnym momencie było słychać tylko pojedynczy, pełen niepokoju skrzek wrony. — Wybacz, poniosło mnie. Nie czuję się ostatnio najlepiej, a wnioskując po tym co właśnie mi opowiedziałeś chyba znalazłam na to odpowiedź. Nie tylko z twoim keiyaku suru jest coś nie tak — krótka przerwa na westchnienie. — Wszystko co opisałeś zgadza się też z moimi obydwoma kontraktami. Myślałam że to po prostu coś związanego z ich ilością i chciałam dziś o tym pogadać ze znajomym, który zna się na temacie lepiej niż ja, ale teraz zaczynam myśleć, że to chyba większy problem niż przypuszczałam. Momentami czuję się jak na kacu stulecia, nic fajnego.


  @Ye Lian  



Shirshu - Ye Lian - Page 8 Dbxp57j-dedbb91a-6777-42a9-adb3-e1e58d0c1967.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzNhN2E1NDllLTIwOGItNDRiOS04NTAwLTE2NzY3NGI0YTY2NlwvZGJ4cDU3ai1kZWRiYjkxYS02Nzc3LTQyYTktYWRiMy1lMWU1OGQwYzE5NjcucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0
| IN THIS WHOLE WIDE WICKED WORLD THE ONLY THING YOU HAVE TO BE AFRAID OF IS ME |
Hecate Black

Ye Lian ubóstwia ten post.

Ye Lian

Pon 4 Mar - 19:26
Lian-chan

Shirshu - Ye Lian - Page 8 Z5nwpPx

Shirshu - Ye Lian - Page 8 Z5nwpPx

POŁĄCZENIE Z: Lian-chan

13:43

Długo milczał; przerwę wypełniało wibrujące napięcie. — Masz rację. — I tyle? Wydawało się, że zaprezentowana samokrytyka miała być odpowiedzią na całe to przelane kobiece rozdrażnienie. Zrobiło się niezręcznie. Zabrzęczało odsuwane krzesło. Ye Lian nie przerwał jej do końca wypowiedzi. Odezwał się, dopiero gdy skończyła — spokojny ton zdawał się mieścić w sobie skruchę. — Zapomnijmy o tym. Jeśli występują u ciebie podobne objawy, to możliwe, że nie siedzimy w tym sami. Nikt nigdy nie opisał podobnego przypadku, co oczywiście nie znaczy, że takowy nie miał prawa się wydarzyć — usprawiedliwił od razu swoją wypowiedź, zdając sobie sprawę z sekretnych ścian, w których przyszło im żyć. — Mógł zostawić to wyłącznie dla siebie albo; tu urwał. I zastanowił się w ciszy. Jednak Shirshu mogła domyślać się, do czego zmierzają jego myśli. — Mam do ciebie prośbę, Black. Poinformowałabyś mnie, gdybyś się czegoś dowiedziała? Spróbuję jeszcze przewertować materiały, które znalazłem w bibliotece — pauza. — Nie wiem na ile to możliwe, ale co jeśli te dusze uległy czyjejś klątwie?


 @HECATE SHIRSHU BLACK
Ye Lian

Hecate Black ubóstwia ten post.

Hecate Black

Pon 4 Mar - 19:45
Hecate

Shirshu - Ye Lian - Page 8 55p2J6c
05/03/2038 14:03
Shirshu - Ye Lian - Page 8 55p2J6c

POŁĄCZENIE Z: Hecate

14:59

Słuchała go w ciszy, tym razem już wyraźnie spokojniejsza. Gdzieś w tle pstryknęła zapalniczka, słychać to było. — Boisz się, że też umrzemy? Jedną śmierć mamy już  za sobą, wobec tego druga nie wydaje się już tak... emocjonalna. Pierwsze wrażenie robi jednak największą robotę — Kolejne rozbawione parsknięcie. Zdawała sobie sprawę jak bardzo nie na miejscu musiała być podobna rekcja i mimo tego nie zrezygnowała. — Odezwę się jak tylko dojdziemy do jakichś sensownych wniosków. Proponuję żebyś się skontaktował ze swoim kontrahentem, zrobiłam to samo. Daj znać co ci powiedział, wtedy porównamy odpowiedzi — zaproponowała, najwyraźniej na razie pozostawiając odpowiedź własnego yurei jedynie dla siebie. — Myślisz, że ktoś nam przeklął duchy? Kto wie, może Tsunami zaczęło zabawę z czymś, co nie do końca rozumieją. A może po prostu kończy im się czas.


  @Ye Lian  



Shirshu - Ye Lian - Page 8 Dbxp57j-dedbb91a-6777-42a9-adb3-e1e58d0c1967.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzNhN2E1NDllLTIwOGItNDRiOS04NTAwLTE2NzY3NGI0YTY2NlwvZGJ4cDU3ai1kZWRiYjkxYS02Nzc3LTQyYTktYWRiMy1lMWU1OGQwYzE5NjcucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0
| IN THIS WHOLE WIDE WICKED WORLD THE ONLY THING YOU HAVE TO BE AFRAID OF IS ME |
Hecate Black

Ye Lian ubóstwia ten post.

Ye Lian

Pon 4 Mar - 21:30
Lian-chan

Shirshu - Ye Lian - Page 8 Z5nwpPx

Shirshu - Ye Lian - Page 8 Z5nwpPx

POŁĄCZENIE Z: Lian-chan

17:37

Wydawał się nad tym zastanawiać. Kiedyś przyznałby, że nie boi się śmierci — zrobiłby to bez zawahania, ale teraz pewien powód blokował struny; skutecznie dezorientował. — To tylko jedna z hipotez — odezwał się z wyraźnym ociągnięciem. — Jeśli pieczęć działa na nasze ciało, powodując między innymi objawy osłabienia, to jak wiele potrzeba, aby szarpnęła za odpowiednie nerwy? Ta skala mnie niepokoi, a trudno mi uwierzyć, abyśmy jako jedyni stali się ofiarami tego przypadku. — Wysłuchując z uwagą teorii Black, ułożył dłoń na stole, szeleszcząc zgniatanym między palcami opakowaniem. — Nie można tego wykluczyć. Czymkolwiek to jednak jest, ma na nas wpływ. Porozmawiam z nim. Napiszę, kiedy tylko uda mi się coś ustalić. Uważaj na siebie, Black. Dzięki, że odebrałaś.


ZAKOŃCZONE POŁĄCZENIE Z: Lian-chan

CZAS TRWANIA 17:37



 @HECATE SHIRSHU BLACK
Ye Lian

Hecate Black ubóstwia ten post.

Ye Lian

Czw 21 Mar - 19:01
Lian-chan

Shirshu - Ye Lian - Page 8 Z5nwpPx
05/03/2038 16:15
Znak wyraźniejszy. Bolesny. Zasłabnięcia. Ale ich intensywność najwidoczniej ma związek z kondycją ciała.





Ye Lian
Hecate Black

Sro 21 Sie - 17:20
Hecate

Shirshu - Ye Lian - Page 8 55p2J6c
05/03/2038 16:25
Cóż, zatem sprawy nie wyglądają najlepiej. Ale działam w temacie, so no worries, kitten




@Ye Lian



Shirshu - Ye Lian - Page 8 Dbxp57j-dedbb91a-6777-42a9-adb3-e1e58d0c1967.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzNhN2E1NDllLTIwOGItNDRiOS04NTAwLTE2NzY3NGI0YTY2NlwvZGJ4cDU3ai1kZWRiYjkxYS02Nzc3LTQyYTktYWRiMy1lMWU1OGQwYzE5NjcucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0
| IN THIS WHOLE WIDE WICKED WORLD THE ONLY THING YOU HAVE TO BE AFRAID OF IS ME |
Hecate Black

Ye Lian ubóstwia ten post.

Ye Lian

Sro 28 Sie - 19:27
Lian-chan

Shirshu - Ye Lian - Page 8 Z5nwpPx
05/03/2038 16:40
Co prawda nie spotkałem się ze sprawą, która byłaby w stanie wykończyć wiedźmę z Kinigami, ale bądź ostrożna. Będę pod telefonem.






 @"Hecate Shirshu Black"
Ye Lian

Hecate Black ubóstwia ten post.

Hecate Black

Sro 28 Sie - 19:34
Hecate

Shirshu - Ye Lian - Page 8 55p2J6c
05/03/2038 17:37
no disaster can befall a wicked person ~




@Ye Lian



Shirshu - Ye Lian - Page 8 Dbxp57j-dedbb91a-6777-42a9-adb3-e1e58d0c1967.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzNhN2E1NDllLTIwOGItNDRiOS04NTAwLTE2NzY3NGI0YTY2NlwvZGJ4cDU3ai1kZWRiYjkxYS02Nzc3LTQyYTktYWRiMy1lMWU1OGQwYzE5NjcucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0
| IN THIS WHOLE WIDE WICKED WORLD THE ONLY THING YOU HAVE TO BE AFRAID OF IS ME |
Hecate Black

Ye Lian ubóstwia ten post.

Hecate Black

Nie 22 Wrz - 12:19
Hecate

Shirshu - Ye Lian - Page 8 55p2J6c
06/05/2038 03:37
How's it going? Feeling a bit better? Worse? Tell me everything, kitten




@Ye Lian



Shirshu - Ye Lian - Page 8 Dbxp57j-dedbb91a-6777-42a9-adb3-e1e58d0c1967.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzNhN2E1NDllLTIwOGItNDRiOS04NTAwLTE2NzY3NGI0YTY2NlwvZGJ4cDU3ai1kZWRiYjkxYS02Nzc3LTQyYTktYWRiMy1lMWU1OGQwYzE5NjcucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0
| IN THIS WHOLE WIDE WICKED WORLD THE ONLY THING YOU HAVE TO BE AFRAID OF IS ME |
Hecate Black

Ye Lian ubóstwia ten post.

Sponsored content
maj 2038 roku