Ye Lian
Haraedo

Join the forum, it's quick and easy

Haraedo
Haraedo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ye Lian

Czw 15 Wrz - 21:14
YE LIAN 叶莲
01.01.2008 - 13.02.2015

Miejsce urodzenia
Shenzhen - Chiny
Miejsce zamieszkania
centrum Fukkatsu

Grupa
neutralna
Stanowisko
-
Zawód
pisarz

Kolor włosów
mysi blond
Kolor oczu
szare
Wzrost
177cm
Waga
70kg

Znaki szczególne
cera jasna, skłonna do siniaków; pieprzyk pod lewym kącikiem ust; zmęczony wyraz twarzy



W wieku siedmiu lat zdarzyło się, że po raz pierwszy, jeszcze nieudolnie i niepewnie stanąłem na zewnątrz siebie i spoglądnąłem wzrokiem innym, nie do końca swoim; wzrokiem chłodnym, obojętnym, którego dotąd nie znałem, a który miał we mnie pozostać. Miał w przyszłości monitorować ruchy mojej ręki, drżenie powieki, duchotę w pokoju i myśli — wszystkie, nawet te niedokończone. I choć udało mi się powrócić z objęć ciemności, tak uczucie, że miejsce, z którego patrzę znajduje się gdzieś daleko za mną, miało stać się integralną częścią codzienności, aż w końcu miałem zatracić poczucie prawdziwej przynależności do śmiertelnego świata, aż miałem pogubić środek, wokół którego uporządkowywałem swoje dotychczasowe sprawy. Wszystko miało się ze sobą pomieszać, jakby wiatr dmuchnął w te wszystkie kartki i rozniósł je po pokoju. Najpierw miało mnie to przerazić, na tyle silnie, abym starał się szukać stałości. Ostatecznie zrozumiałem, że to bez znaczenia. Stałość i normalność dawno pozostała za mną. Mogłem być jedynie strumieniem, niewielką rzeczką przeciskającą się pomiędzy zboczami gór i jedynie co mogłem o sobie powiedzieć to, że przepływam przez miejsca, że niosę ze sobą to, co nazbierałem podczas podróży. Doświadczenia i kontakty niekoniecznie zdrowe dla środowiska – zwłaszcza dla moich bliskich.

(…) Nie mogę jej winić za to, że mnie nie złapała. Byliśmy dziećmi. Stało się. Nie mieliśmy wpływu na przebieg tych zdarzeń. Ani ja, ani ona – Lihua, moja najukochańsza siostra. Mieliśmy jedynie prostą linię, choć doskonale o tym wiem, tak jednak złudzenia uderzają we mnie za każdym razem, kiedy pytam sam siebie „Czemu ja?”. Wtedy patrząc wstecz, dostrzegam rozgałęzienia, jak w rozwidlonej błyskawicy. Wybory, które bezwiednie dokonałem. Czy gdybym postąpił inaczej, czy to nie ja, ale ktoś inny patrzyłby w przeszłość i zadawałby podobny zestaw pytań?

(…) Kiedyś myślałem, że senne koszmary to sprawa złego ducha, ale miejscowy doktor wytłumaczył mi, że to niemożliwe. Twierdził, że to podstępna choroba, która próbuje zmęczyć mój umysł, a nie mogąc dostać się do środka, zwyczajnie pozostawia we mnie przerażenie. Jako mały chłopiec każdą noc spędzałem otulony kołdrą z podwórkowym kijem pod poduszką, ze wzrokiem utkwionym w najciemniejszym kącie naszego pokoju. Lihua przewracała się z boku na bok, a ja obserwowałem, drżąc na całym ciele z zaciśniętymi sztywno ustami, gotowy w każdej chwili wybudzić ją ze snu i uciec.

Widziałem go. A on widział mnie.

(…) Nie spotkałem się z ani jedną aprobatą podjętej przeze mnie decyzji, ale nie zamierzałem im mówić, że życie w Japonii miało być terapią, nie tyko dla mnie ale i dla wszystkich przebywających dotychczas w moim otoczeniu. Miałem wtedy osiemnaście lat. Zaczynając nowe życie, czułem się niemal wolny, niemal wyzwolony od śladów mroku jakie on pozostawił na mojej skórze. Czy uciekałem? Chyba tak. Choć wciąż siebie okłamywałem, łudząc się czekającymi mnie perspektywami. Ale czy można zapełnić pustkę tym co się utraciło na zawsze?

(…) Te kilka lat w Japonii uświadomiło mi dwie najważniejsze rzeczy dotyczące samego siebie, o których nigdy nie miałem pojęcia: że potrafię odczuwać prawdziwe szczęście i prawdziwy ból. Prawdziwy ból, to nie zwykłe rozcięcie sobie dłoń odłamkiem szkła tak, że lekarz musi ją zszywać. Prawdziwy ból zaczyna się wtedy, kiedy zaczyna boleć samo wnętrze, na tyle silnie, że zdaje się, że zaraz przez to umrzemy, i na dodatek nie możemy nikomu zdradzić naszego sekretu.

Mogę ukrywać się w społeczeństwie, ale wiem kim naprawdę jestem. Są w życiu rzeczy, których nie można wybrać, jak na przykład to, co się czuje, albo to co się już wie.

I tak zdaje się być w moim przypadku.


Ostatnio zmieniony przez Ye Lian dnia Pon 25 Mar - 23:56, w całości zmieniany 34 razy
Ye Lian

Warui Shin'ya and Hyeon Reimi szaleją za tym postem.

Ye Lian

Czw 15 Wrz - 21:14
Senkensha
YE LIAN

Keiyaku Suru
Shogo Tomomi
POZIOM KONTRAKTU
0


Kondycja

Stan fizyczny
od 20.04: przez 5 fabuł cierpi na problemy ze snem; przez 2 fabuły wstręt do jedzenia.

Stan psychiczny
W normie.


Umiejętności


BROŃ BIAŁA (200 PF)
podstawowy

DEDUKCJA (900 PF)
mistrz

EGZORCYZMY (500 PF)
średniozaawansowany

LINGWISTYKA - CHIŃSKI, JAPOŃSKI, ANGIELSKI, FRANCUSKI (300 PF)
średniozaawansowany

ORIENTACJA PRZESTRZENNA (100 PF)
podstawowy

SIŁA WOLI (400 PF)
średiozaawansowany

PRAWO JAZDY - SAMOCHÓD (100 PF)
podstawowy

TALENT ARTYSTYCZNY - PISARSTWO (100 PF)
podstawowy


Wady


ALERGIA - GRYZONIE
znaczący

ALERGIA - LIDOKAINA
ciężki

CHOROWITOŚĆ
znaczący

KALECTWO - ZABURZEENIA KRZEPNIĘCIA KRWI
niewielki

LĘK - AKROFOBIA
znaczący

NISKI PRÓG BÓLU
niewielki

ZABURZENIA SNU - BEZSENNOŚĆ
niewielki


W posiadaniu

Mityczne przedmioty
różaniec shintō; świeca ochronna; go-hei; jednorazowy amulet z niewyraźnymi znakami; grzaniec; prezent; czekoladowe jajko; srebrne tanzaku; omamori — kōri; omamori — mizu [2]; omamori— hi; omamori — seikatsu [3]; omamori — sachi; ofuda — kaminari;
Shikigami
-
Technologia
-
Inne
+ 1 fabuła do dowolnej umiejętności [2]; -200 PF przy dowolnym zakupie; inkantacja — ochitsuki; prawo jazdy; podręczna apteczka [2]


Historia zmian

[+] 500 PF na start
[+] 300 PF za pomoc w tworzeniu forum - ogłoszenie 001
[+] 400 PF za dodatkowe wady (2 x wada znacząca, 1 x wada niewielka)
[−] 1050 PF - Karta Postaci
[+] 140 PF - Krwawe Łowy
[+] 30 PF - event halloweenowy, zadanie 1: Początek-Koniec
[+] 50 PF - event halloweenowy, zadanie 2: Zatarta Granica
[+] 30 PF - event halloweenowy, zadanie 3: Jack-o'-lantern
[+] 50 PF - osiągnięcie: Pierwszy as z rękawa
[+] 75 PF - halloweenowa loteria
[+] 125 PF - kalendarz adwentowy
[+] świeca ochronna (jej zapalenie daje wam ochronę przed wszelakimi yūrei oraz yōkai na czas 2 postów) - kalendarz adwentowy
[+] jednorazowy amulet z niewyraźnymi znakami (+20 do wyniku przy rzucie na wybraną umiejętność) - kalendarz adwentowy
[+] 20 PF - walentynkowa loteria
[+] 50 PF - Tydzień Weny
[+] jednorazowy talon na -1 fabułę do zdobywania umiejętności - Tydzień Weny
[+] 30 PF - wielkanocne życzenia
[–] jednorazowy talon na -1 fabułę do zdobywania umiejętności - wykupienie umiejętności
[–] 100 PF - wykupienie umiejętności
[+] 380 PF - wydarzenie: 眠そうなメアリー NEMU-SŌNA MEARĪ
[+] 195 PF - Hanami
[+] jednorazowy talon na -1 fabułę do zdobywania umiejętności - Hanami
[+] zniżka w postaci 100 PF na dowolny cel - Hanami
[+] 360 PF - wydarzenie: 仮死魔 - KASHIMA
[+] 150 PF - zdanie: 意識の衝動 - ISHIKI NO SHŌDŌ
[–] 450 PF - wykupienie umiejętności
[–] jednorazowy talon na -1 fabułę do zdobywania umiejętności [pozostało: 0] - wykupienie umiejętności
[–] 900 PF - wykupienie przedmiotu mitycznego - różaniec shintō
[–] zniżka w postaci 100 PF na dowolny cel [pozostało: 0] - wykupienie przedmiotu mitycznego - różaniec shintō
[+] 30 PF - moderacja - czerwiec
[+] 50 PF - osiątnięcie: RipBlotka
[+] 30 PF - moderacja - lipiec
[+] 850 PF - Natsukashii Matsuri
[+] jednorazowy talon na -1 fabułę do zdobywania umiejętności [4] - Natsukashii Matsuri
[+] srebrne tanzaku - Natsukashii Matsuri
[–] 500 PF - wykupienie umiejętności
[–] jednorazowy talon na -1 fabułę do zdobywania umiejętności [4; pozostało: 0] - wykupienie umiejętności
[+] 50 PF - osiągnięcie: Shut up and take my money!!!
[+] 30 PF - moderacja - sierpień
[+] 50 PF - wsparcie administracji - wrzesień
[+] 30 PF - moderacja - wrzesień
[+] 930 PF - pierwsze urodziny forum
[+] 20 PF - osiągnięcie: tym razem ci się upiekło
[+] talon na możliwość powtórzenia rzutu innego gracza - pierwsze urodziny forum
[+] jednorazowy talon na -1 fabułę do zdobywania umiejętności - pierwsze urodziny forum
[+] 50 PF - wsparcie administracji - październik
[+] 30 PF - moderacja - październik
[–] 200 PF - wykupienie umiejętności
[+] 340 PF - halloween
[+] jednorazowy talon na -1 fabułę do zdobywania umiejętności - halloween
[+] 50 PF - wsparcie administracji - listopad
[+] 30 PF - moderacja - listopad
[+] 50 PF - osiągnięcie: gotów na apokalipsę
[+] 50 PF - osiągnięcie: kolejny poziom wbity
[+] 100 PF - osiągnięcie: oni są ze mną
[+] 200 PF - osiągnięcie: tak szybko się mnie nie pozbędziecie
[+] 50 PF - osiągnięcie: the true ceo
[+] 50 PF - osiągnięcie: zręczne paluszki
[+] 100 PF - napisanie 100 postów fabularnych
[–] 300 PF - wykupienie umiejętności
[–] jednorazowy talon na -1 fabułę do zdobywania umiejętności [1; pozostało: 0] - wykupienie umiejętności
[–] 1000 PF - wykupienie inkantacji Ochitsuki
[+] 1020 PF - kalendarz adwentowy
[+] przedmiot specjalny: grzaniec - kalendarz adwentowy
[+] przedmiot specjalny: prezent - kalendarz adwentowy
[+] omamori: kōri - kalendarz adwentowy
[+] 50 PF - postać miesiąca
[+] 50 PF - urodziny postaci
[+] 50 PF - wsparcie administracji - grudzień
[+] 30 PF - moderacja - grudzień
[+] 50 PF - wsparcie administracji - styczeń
[+] 30 PF - moderacja - styczeń
[+] 100 PF - wielkanoc
[+] czekoladowe jajko - wielkanoc
[+] 100 PF Koshu-dai
[+] Kumihimo — kawałek splecionego sznurka, którego długość obejmie każdy nadgarstek. Przerwany przez właściciela niweluje strach wynikający z fobii narzucony przez Mistrza Gry. Koshu-dai
[+] 3175 PF - drugie urodziny forum
[+] + 1 fabuła do dowolnej umiejętności [2] - drugie urodziny forum
[+] -200 PF przy dowolnym zakupie - drugie urodziny forum
[+] mizu (omamori) [2] - drugie urodziny forum
[+] kaminari (ofuda) - drugie urodziny forum
[+] hi (omamori) - drugie urodziny forum
[+] seikatsu (omamori) [3] - drugie urodziny forum
[+] sachi (omamori) - drugie urodziny forum
[+] prawo jazdy (przedmiot) - drugie urodziny forum
[+] go-hei (artefakt) - drugie urodziny forum
[+] podręczna apteczka [2] - drugie urodziny forum

OBECNA ILOŚĆ PF: 6240

Postać sprawdzona przez: Warui.
Ye Lian
maj 2038 roku