Layout (kody) - Page 2
Haraedo

Join the forum, it's quick and easy

Haraedo
Haraedo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Warui Shin'ya

Sro 5 Paź - 16:07
First topic message reminder :

Moje Łobuzy.

Wzięłam się za poprawę kodu, ponieważ wynika coraz więcej błędów dla graczy korzystających z Chrome'a.

To będą tylko kosmetyczne poprawy, ale gdybyście mieli jakieś dodatkowe inspiracje bądź prośby - to najlepszy czas na to.

Na pewno modyfikacji ulegną profile (oraz ich podglądy). Wrzuci się gdzieś też jakieś wyróżnienie w związku z grupami. Menu zostanie wrzucone na górę, bo doszły mnie słuchy, że był problem z przestawieniem się. Podkreślę też bardziej na głównej nowe posty, bo są dość niezauważalne. Te rzeczy zakodowałam.

Dodatkowo Hikaru Ren wspomniała, że kursor jest nieczytelny. Dajcie znać co o tym sądzicie, abym miała bieżące info, bo póki co nikt się nie wypowiedział w tej kwestii.

Tyle na chwilę obecną.
Czekam na wasze wytyczne.
Warui Shin'ya

Sugiyama Nobuo

Nie 23 Paź - 17:26
Aaaa, czaję. No w sumie logiczne... (chociaż teraz można sobie jeszcze fajniej spersonalizować profil). Layout (kody) - Page 2 2800754418
Sugiyama Nobuo
Yuri Chie

Nie 23 Paź - 18:08
Poza uciekającymi avatarami, w moim przypadku zarówno na Operze - którą ściągnęłam speszyl for Hara - i Chrome, przy cb pasek z wyślij wiadomość zasłania ostatnią wysłaną wiadomość  🍑
Na obu przeglądarkach w KP obrazki zmieniły wysokość 👻


I will not have you without the darkness that hides within you.
I will not let you have me without the madness that makes me.
If our demons cannot dance, neither can we.
Yuri Chie

Warui Shin'ya ubóstwia ten post.

Warui Shin'ya

Nie 23 Paź - 19:30
Poprawiłam kody dotyczące chatboxa. Dla osób, którym pasek wiadomości wywalał poza skalę: czy teraz jest już lepiej?


従順な


Warui Shin'ya

Hasegawa Jirō and Yuri Chie szaleją za tym postem.

Tokugawa Mamoru

Nie 23 Paź - 20:23
https://i.imgur.com/MCrSEa7.png

Avatar rozjeżdża forum i post? Nie wiem jak to opisać.
Tokugawa Mamoru

Warui Shin'ya ubóstwia ten post.

Sugiyama Nobuo

Nie 23 Paź - 20:39
Nie wiem czy tak powinno być. Mój obrazek w profilu i ten czarny pasek z boku. Rozmiary jak u Waru:
Layout (kody) - Page 2 WEtkfQs

edit. O, thx. xD
Sugiyama Nobuo

Warui Shin'ya ubóstwia ten post.

Warui Shin'ya

Nie 23 Paź - 20:46
Tokugawa Mamoru napisał:https://i.imgur.com/MCrSEa7.png

Avatar rozjeżdża forum i post? Nie wiem jak to opisać.

Walczę.

Sugiyama Nobuo napisał:Nie wiem czy tak powinno być. Mój obrazek w profilu i ten czarny pasek z boku. Rozmiary jak u Waru:
Layout (kody) - Page 2 WEtkfQs

Naprawione!


従順な


Warui Shin'ya
Yuri Chie

Nie 23 Paź - 20:50
Opera&Chrome team meldują, że w dziale poszukiwania tekst jest wyśrodkowany, w przypadku Opery [1:0 dla Chrome] obrazki są w dodatku pomniejszone i jakby ściśnięte, przez co większość wiadomości zajmuje avatar Layout (kody) - Page 2 1249095916

edit. ten sam team melduje, że na obu przeglądarkach, jak na dole są strony tematu, tak numerek 1 i 2 są pod sobą, a nie obok siebie


I will not have you without the darkness that hides within you.
I will not let you have me without the madness that makes me.
If our demons cannot dance, neither can we.
Yuri Chie

Warui Shin'ya ubóstwia ten post.

Warui Shin'ya

Nie 23 Paź - 21:11
- Wyjustowałam poszukiwania. Teraz powinno być dobrze.

- Problem numerków jest z tego samego powodu co z avatarami - kwestia mniejszych ekranów. Dalej nad tym pracuję!


従順な


Warui Shin'ya

Yuri Chie ubóstwia ten post.

Minoru Yoshida
Pon 24 Paź - 0:03
Znalazłem błąd! W temacie w profilu źle przerzuca do tematów. Jeżeli jesteś normalnie w profilu garacza i klikasz Kartę postaci czy uzupełnienie to normalnie przechodzi do tematu, a jak jesteś w jakimś temacie i klikasz sobie na te ikonki, to np. zamiast Karty Postaci przekierowuję Cię na kontakt itd. Layout (kody) - Page 2 2242836990 Nie wiem, czy to tylko u mnie tak dziko działa czy o co chodzi.


Layout (kody) - Page 2 EHjauEm
Minoru Yoshida

Warui Shin'ya ubóstwia ten post.

Warui Shin'ya

Pon 24 Paź - 0:08
Wdech.
Wydech.


Widzę w czym problem. Już się zabieram za próbę naprawy!


従順な


Warui Shin'ya

Minoru Yoshida ubóstwia ten post.

Hime Hayami

Pon 24 Paź - 0:16
t-to jeszcze ja
daje za przykład Caya, bo u niego mi się rozjechanie rzuciło w oczy i nie wiem, czy to kwestia niewypełnienia jakiś pól, czy czego, ale rzucę, bo no
jestem odpowiedzialnym obywatelem Layout (kody) - Page 2 2563687605
pyk


Layout (kody) - Page 2 Urb97L4
I was given a heart before I was given a mind
A thirst for pleasure and war, a hunger we keep inside
Hime Hayami
Warui Shin'ya

Pon 24 Paź - 0:59
Hime Hayami napisał:t-to jeszcze ja
daje za przykład Caya, bo u niego mi się rozjechanie rzuciło w oczy i nie wiem, czy to kwestia niewypełnienia jakiś pól, czy czego, ale rzucę, bo no
jestem odpowiedzialnym obywatelem Layout (kody) - Page 2 2563687605
pyk

Pouzupełniajcie wpierw wszystkie wymagane pola w profilu to wtedy się poprzestawia. Tam jest jeszcze pole na obrazek (są aktualnie dwa, ale jedno jest zatytułowane "STARY OBRAZEK" - i to ten nasz mały art z poprzedniej wersji. Jak pisałam wcześniej: zostawiłam to pole jeszcze, aby ci, którzy chcą, skopiowali sobie link). Mi chodzi o uzupełnienie tego na samej górze. Możecie tam nawet wstawić byle co, byle było na razie!

I teraz tak.
Ogarnęłam motyw z profilami (ikonkami) na Chrome, ale niestety to grubsza matematyka. Za sekundę wysmaruję ogłoszenie w tym temacie, więc dajcie mi moment.
Warui Shin'ya

Sugiyama Nobuo and Hime Hayami szaleją za tym postem.

Seiwa-Genji Shin

Wto 25 Paź - 14:32
Mam bardzo dziwne problemy z czatem, pojawiają mi się pojedyncze wiadomości od niektórych osób. Natomiast aby zobaczyć wszystkie wiadomości muszę odświeżyć całą stronę. Korzystam z Opery GX.
Seiwa-Genji Shin
Warui Shin'ya

Wto 25 Paź - 22:59
To nie kwestia kodów, tylko problemu z serwerem (tj. z czatem od tego serwera). To się pojawia raz na jakiś czas i zwykle samo mija, ale jakby się przedłużyło - dawaj znać, napiszemy do administracji forumotion. Sama się wtedy podepnę, bo i mi czat postanowił się nie odświeżać (i przeskakują wiadomości).
Warui Shin'ya
Seiwa-Genji Shin

Wto 25 Paź - 23:41
Seiwa-Genji Shin
Sponsored content
marzec-kwiecień 2038 roku