Propozycje - Page 6
Haraedo

Join the forum, it's quick and easy

Haraedo
Haraedo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Haraedo

24/7/2022, 13:45
First topic message reminder :

Murza bózgów

Temat poświęcony rozwojowi forum. Masz pomysł na poprawę jego działania? Marzy ci się nowy konkurs lub event fabularny, którego nie dasz rady poprowadzić, ale nadzieja na to, że zrobi to ktoś za ciebie, nie znikła? Potrzebujesz nowej funkcji i akurat wygrzebał*ś z internetu kod? Pogadajmy.
Haraedo

Umemiya Eiji

21/9/2024, 04:10
Z innych propozycji na usprawnienie forum, co mi się rzuciło w oczy:

W temacie informacyjnym dotyczącym Kontaktu umieściłabym przykładowy kod na wiadomość, żeby można było łatwo i fajnie sobie go wziąć. Mój obecny został zrobiony na podstawie innego, który zaciągnęłam z tematu losowej rozmowy. Popatrzyłam na podstawowe działy, w tym kody i skrypty, ale nie znalazłam tam tegoż kodu, a myślę, że dla nowych graczy by się to przydało. well



nozomi

見つかって無くして わからないままで fate somehow brings me hope inside my heart
Umemiya Eiji

Nakashima Yosuke, Seiwa-Genji Kamiko, Arihyoshi Hotaru, Naiya Kō, Matsumoto Hiroshi and Fenrys Umbra szaleją za tym postem.

Nakashima Yosuke

1/10/2024, 11:01
Drobna propozycja odnośnie miejsca na przedmioty w KP.

Czy dałoby się dodać pola "przedmioty", "talony" i "talizmany"? Albo chociaż te dwa pierwsze (talizmany w przedmiotach mitycznych/innych już ujdą). Trochę łatwiej byłoby się zorientować po tych itemkach, a jak lista aktualizacji jest tak długa jak choćby u mnie to już się w oczach dwoi (momentami ciężko się doszukać jakie się ma talony xD). Fajne by było też jakieś oznaczenie zaliczonych fabuł do umiejętności. Jak się zbiera trzy na zaawansowany to mogą gdzieś zniknąć w tłumie sadface
Z chęcią w razie co pomogę zrobić aktualizacje w kodach już założonych kart, wiem, że to potrafi być czasochłonne serduszko
Nakashima Yosuke

Warui Shin'ya, Ye Lian and Shiba Ookami szaleją za tym postem.

Sponsored content
maj 2038 roku