Aoi – Vance - Page 5
Haraedo

Join the forum, it's quick and easy

Haraedo
Haraedo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Vance Whitelaw

28.05.23 23:02
First topic message reminder :

Vance

Aoi – Vance - Page 5 ZDDSNzY
04/04/2037 15:48
Aoi – Vance - Page 5 ZDDSNzY

Vance DZWONI DO CIEBIE

odbierzodrzuć

ODEBRANO

Szybko. Na kogo tak czekałeś, Munehira? — w głosie słychać było rozbawienie, które stopniowo niknęło wraz z kolejnymi słowami; zastąpione już bardziej rzeczowym tonem. I czymś na kształt ledwo słyszalnej troski. — Chciałem upewnić się, że wszystko w porządku. Nie żebym uważał spacery po brudnych tunelach za oznakę dobrego samopoczucia. Powinienem się martwić, że cię tam wczoraj widziałem? — Pauza. Krótka, prawie niedająca czasu na jakąkolwiek odpowiedź. — Albo raczej tym, z kim cię tam widziałem? Skąd te niskie progi? — brzmiał na kogoś szczerze zaciekawionego tym dziwnym wyborem. Nie znali się na tyle dobrze, by mógł znaleźć sens w korelacji tamtej dwójki. Liczył na nagły przypływ oświecenia.



@Munehira Aoi
Vance Whitelaw

Seiwa-Genji Enma and Munehira Aoi szaleją za tym postem.


Munehira Aoi

18.08.23 1:26
Aoi

Aoi – Vance - Page 5 ZDDSNzY

14/08/2037 13:06
Wracam ze spotkania z lekarzem. Mam ze sobą wszystkie dokumenty w dwóch wersjach, ale decyzję już podjąłem, kwestia podpisu. Jeżeli będziesz wolny za około dwie godziny, mogę gdzieś podjechać, to nie problem. Chce żebyśmy, a raczej żebyś ty przeczytał wszystko. Na głos. Potrzebuję mieć pełną pewność, co do tego, co podpisuję. Oczywiście, już usłyszałem treść z dwóch różnych źródeł, ale potrzebuję Twojego potwierdzenia. Szczerego.

14/08/2037 13:26
CHYBA, ŻE BĘDZIESZ W OKOLICY I CHCESZ PRZYJECHAĆ DO MNIE

TERMIN OPERACJI WSTĘPNIE USTALILIŚMY NA DWUDZIESTEGO SIERPNIA DLATEGO WOLAŁBYM W MIARĘ SZYBKO WSZYSTKO DOPIĄĆ NA OSTATNI GUZIK





Aoi – Vance - Page 5 0YAOCnr
Munehira Aoi

Yakushimaru Seiya ubóstwia ten post.

Vance Whitelaw

18.08.23 10:50
Vance

Aoi – Vance - Page 5 ZDDSNzY
14/08/2037 14:02
Z lekarzem? Nie wspominałeś, że do jakiegoś się wybierasz. O jakiej operacji mówimy? Sześć dni to niewiele czasu na decyzję, chyba że to drobny zabieg. Ponieważ na ten moment jestem szczerze zaniepokojony, chętnie przeczytam, na jakich warunkach ma się odbyć.


14/08/2037 14:03
Przyjadę do ciebie. Będę za godzinę.



@Munehira Aoi
Vance Whitelaw

Munehira Aoi ubóstwia ten post.

Munehira Aoi

18.08.23 12:03
Aoi

Aoi – Vance - Page 5 ZDDSNzY

14/08/2037 14:10
NIE NAZWAŁBYM TEGO ZABIEGIEM SZCZERZE MÓWIĄC. DOSTAŁEM SZANSĘ ŻEBY WIDZIEĆ. ZASADNICZO DOSTAŁEM TO TEŻ ŹLE POWIEDZIANE BO TO BYŁY MIESIĄCE WALKI ŻEBY ZNALEŹĆ KOGOŚ KTO SIĘ TEGO PODEJMIE. ALE UDAŁO SIĘ. NIE MA TUTAJ JUŻ DECYDOWANIA VANCE. ONA JUŻ ZOSTAŁA PRZEZE MNIE PODJĘTA DAWNO TEMU. CHCE TYLKO WIEDZIEĆ CZY DOKUMENTY SĄ ZGODNE Z TYMI KTÓRE DOSTAŁEM W BRAJLU I TYMI JAKIE MI PRZECZYTANO WCZEŚNIEJ. DOCEŃ PO PROSTU TO ŻE UFAM CI NA TYLE ABY CIĘ O TO POPROSIĆ TO DLA MNIE WAŻNE.

14/08/2037 14:11
NIE MOGĘ ZAPRZEPAŚCIĆ TAKIEJ SZANSY BO PRAWDOPODOBNIE DRUGIEJ JUŻ NIE BĘDĘ MIAŁ.

[Przesłano lokalizacje]

[Przesłano załącznik: kod wejścia do budynku]

94. DRZWI BĘDĄ OTWARTE







Aoi – Vance - Page 5 0YAOCnr
Munehira Aoi

Vance Whitelaw ubóstwia ten post.

Sponsored content
maj 2038 roku