Prośby - Page 4
Haraedo

Join the forum, it's quick and easy

Haraedo
Haraedo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Haraedo

Nie 18 Wrz - 23:02
First topic message reminder :

Prośby

Temat przeznaczony na kierowanie próśb w stronę administracji. Od tych ze zmianą nicku, na tych o przeniesienie tematu do archiwum kończąc.
Haraedo

Munehira Aoi

Pon 29 Maj - 4:20
Proszę o wrzucenie Aoiego w lokatorów do Anami 22-8. Nie żartowałam mówiąc, że będą z Enmą somsiodami.
Dziękuję manifestacja

Dopisane. ● Hattori


Prośby - Page 4 0YAOCnr
Munehira Aoi

Chishiya Yue ubóstwia ten post.

Seiwa-Genji Rainer

Sro 31 Maj - 11:58
Czy mogę prosić o przeniesienie tego tematu do snów? Bardzo dziękuję. kisia

Przeniesione. ● Hattori


Prośby - Page 4 Vibu4ed
Seiwa-Genji Rainer
Saga-Genji Shizuru

Nie 4 Cze - 1:06
Proszę o dopisanie mnie do lokatorów budynku pod adresem Karasuma 64. Dzięki. serduszko

Dodane. ● Hattori


Prośby - Page 4 ZOI1pU1
Saga-Genji Shizuru

Hasegawa Jirō ubóstwia ten post.

Yōzei-Genji Naksu

Nie 4 Cze - 21:43
- Proszę o wrzucenie Naksu do lokatorów przy Anami 22-8.
- Proszę o wrzucenie Shey do lokatorów przy Namamugi 3.
- Po zmianie rodzinki z Sagi na Yozei prosiłabym o usunięcie wzmianki z kp o tatuażu ze znaków szczególnych. klik

Bardzo dziękuję <3

Zrobione. ● Hattori


Ostatnio zmieniony przez Yōzei-Genji Naksu dnia Pią 23 Cze - 23:34, w całości zmieniany 1 raz
Yōzei-Genji Naksu
Yakushimaru Shizuka

Pon 5 Cze - 21:17
Prosiłabym o zmianę nicku na Yakushimaru Shizuka
serduszko
Yakushimaru Shizuka

Yakushimaru Seiga, Yakushimaru Seiya and Saga-Genji Shizuru szaleją za tym postem.

Hasegawa Jirō

Wto 6 Cze - 21:49
Proszę o:

  • zmianę nazwy Haimetsu 112 na Ruiny Haimetsu 112,
  • podmianę opisu subforum na "Dawniej czteropiętrowy budynek, balansujący niebezpiecznie na granicy Krańca Nanashi a centrum dzielnicy. Charakterystyczny, z obdrapaną do cna elewacją, w którym tabliczki o zagrożeniu zawaleniem już dawno oddano na złom. Osłabione i podmyte fundamenty poddały się całkowicie po jednej z gwałtownych ulew, składając blok jak domek z kart, pozostawiając po sobie jedynie stalowy szkielet oraz rozległe gruzowisko."
  • przeniesienie aktualnych tematów do archiwum - na ich miejscu powstanie nowy/nowe.

Prośby - Page 4 1030830992  Prośby - Page 4 1030830992  Prośby - Page 4 1030830992

Zrobione. ● Hattori




Hasegawa Jirō

Akiyama Toshiko and Satō Kisara szaleją za tym postem.

Hasegawa Jirō

Sro 28 Cze - 23:04
Podbijam powyższe.

+

Proszę o przeniesienie postów z tego tematu do retrospekcji. Pierwszy z opisem lokacji zostaje w Nanashi. Nazwą retro może być nazwa lokacji. well

LinkHattori.




Hasegawa Jirō
Shirotani Kaname

Wto 18 Lip - 18:34
Proszę o wrzucenie mnie w lokatorów Chikyou 6-5. < 3

Zrobione. ● Hattori
Shirotani Kaname

Ye Lian and Saga-Genji Shizuru szaleją za tym postem.

Kyōki Yul

Sob 5 Sie - 16:08
Poproszę o kolor (dowód), przywrócenie mi rangi kapitania oraz skurczenie do 174 cm wzrostu, albowiem chcę być nie takim znowu short short kingiem acijebne

Zrobione. • Ye Lian





I can't decide whether
you should live or
die
Kyōki Yul
Nakajima Haru

Wto 8 Sie - 1:00
Poproszę o wyciągnięcie kart Haru i Yula z kosza i przeniesienie ich do kart zaakceptowanych well

Zrobione. • Ye Lian


here we are
My tongue’s forgotten how
To shape your name
the way it sounds
We’re nothing but myths now
That neither of us believe in
Nakajima Haru

Raikatsuji Shiimaura ubóstwia ten post.

Haraedo

Sro 9 Sie - 18:10
Hasegawa Jirō napisał:Przybywam z prośbo-propozycją, by w temacie rzutów kostką powielić tabelkę z bonusami rzutów, bo nigdy nie pamiętam co ile daje i się kręcę bez sensu po kompendium jak yokai w przeręblu. well

@Hasegawa Jirō Mam nadzieję, że nas nie nienawidzisz. sadface
Odkopane. Dodane!   Ye Lian
Haraedo

Hasegawa Jirō ubóstwia ten post.

Yuri Chie

Sob 12 Sie - 20:33
Poproszę o przywrócenie mi barw krwi oraz wyciągnięcie karty ze śmietnika, bo chociaż nie jest najładniejsza, to nie zasługuje na siedzenie w koszu — na mocy tego posta, przyzywam siłę wyższą haraedową do spełnienia mojej prośby.

Gotowe! Ye Lian


I will not have you without the darkness that hides within you.
I will not let you have me without the madness that makes me.
If our demons cannot dance, neither can we.
Yuri Chie

Hasegawa Jirō and Raikatsuji Shiimaura szaleją za tym postem.

Gotō Keita

Sro 23 Sie - 16:13
Proszę o wrzucenie tego konta (Keity) do niekatywnych. Jeśli można go nie usuwać to byłoby świetnie.

Zrobione. Ye Lian


Prośby - Page 4 AjTOsbT
Gotō Keita

Seiwa-Genji Enma, Shogo Tomomi and Satō Kisara weszli na wyżyny pogardy dla posta.

Kyōki Yul

Sro 13 Wrz - 16:13
Kyōki Yul napisał:Poproszę o kolor (dowód), przywrócenie mi rangi kapitania oraz skurczenie do 174 cm wzrostu, albowiem chcę być nie takim znowu short short kingiem acijebne

ehh kawka_2

Z racji tego, że w nowych tematach nie było aktualizacji, to poproszę jak w cytacie o wpisanie mnie do Shingetsu, bo się odnalazłem oraz do dopisanie w keiyaku suru Yula i Shome oraz Yuri i Randolpha well_3

Zrobione. Ye Lian





I can't decide whether
you should live or
die
Kyōki Yul

Warui Shin'ya ubóstwia ten post.

Saeki Sawako

Wto 17 Paź - 23:33
Kiblowa królowa uniżenie prosi o żąda odzyskania kolorku i zezwolenie na zadomowienie się w kiblu Waru. cool

Gotowe. Warui
Saeki Sawako

Warui Shin'ya ubóstwia ten post.

Sponsored content
marzec-kwiecień 2038 roku